کولر گازی اینورتر تی سی ال

5 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی اینورتر تی سی ال و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت مادیران و بهترین قیمت کولر گازی دیواری اینورتر TCL دارای قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 بی تی يو بر ساعت، دارای کمپرسور روتاری و گاز مبرد R410 مجهز به کیت اینورتر و 40 درصد صرفه ...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی اینورتر تی سی ال و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت مادیران و بهترین قیمت کولر گازی دیواری اینورتر TCL دارای قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 بی تی يو بر ساعت، دارای کمپرسور روتاری و گاز مبرد R410 مجهز به کیت اینورتر و 40 درصد صرفه جویی مصرف و رده انرژی A را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره کولر گازی اینورتر تی سی ال 

کولر گازی اینورتر تی سی ال در 4 ظرفیت از 9000 الی 24000 btu/h با قدرت خنک کنندگی بالا تولید و در بازار موجود می باشد. بهره مندی از تکنولوژی اینورتر در این دستگاه موجب کاهش مصرف انرژی و افزایش بازدهی سیستم شده است.کولر گازی تی سی ال مطابق جدیدترین فناوری روز دنیا طراحی شده و با کمترین میزان مصرف انرژی دمای اتاق را به درجه دلخواه کاربر می رساند. استفاده از فیلتر نانو سیلور در پنل داخلی با خاصیت ضدباکتری و ضد آلرژی موجب حذف و فیلتراسیون هر نوع مواد معلق از قبیل گرد و غبار، ذرات ریز، باکتری و ویروس موجود در هوا موجب شده هوای خروجی از پنل تمیز و عاری از هر نوع آلودگی باشد. نوع کمپرسور کولر گازی اینورتر تی سی ال روتاری و گاز مبرد آن R410a سازگار با محیط استفاده شده است. خروجی پرتاب باد اتوماتیک در این سیستم ها موجب شده هوایی یکنواخت و مطبوع در اتاق توزیع شود. از طریق صفحه نمایش تعبیه شده روی پنل داخلی کولر گازی وضعیت دستگاه را به کاربر اطلاع می دهد. و بوسیله ی ریموت کنترل می توان از فاصله ای مشخص وضعیت آن را کنترل نمود.  

کولر گازی اینورتر تی سی ال

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی اینورتر تی سی ال مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت اینورتر تی سی ال - دماپویا
نمایش 1 - 5 از 5 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU