کولر گازی اینورتر تک الکتریک

5 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی اینورتر تک الکتریک و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، دارای گارانتی اصلی شرکت بدر تک الکتریک و بهترین قیمت اسپلیت های تک الکتریک با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 30000،24000،18000،12000،9000 btu/h با راندمان و بازدهی بالا دارای گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی اینورتر تک الکتریک و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، دارای گارانتی اصلی شرکت بدر تک الکتریک و بهترین قیمت اسپلیت های تک الکتریک با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 30000،24000،18000،12000،9000 btu/h با راندمان و بازدهی بالا دارای گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی A دارای کمپرسور روتاری را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره اسپليت کولر گازی اینورتر تک الکتریک

کولر گازی اینورتر تک الکتريک در ظرفیت هوادهی 30000،24000،18000،12000،9000 btu/h با راندمان و بازدهی بالا تولید و در بازار موجود می باشد. این سری از سیستم های تهویه مطبوع با بهره مندی از تکنولوژی اینورتر حدود 70 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی دارد. کمپرسور بکار رفته در این سیستم ها از نوع روتاری می باشد، که می توان از این مدل کولر گازی تک الکتریک در مناطق معتدل و مرطوب به منظور تامین هوایی مطبوع بهره مند شد. این سری از سیستم های تهویه مطبوع با دارا بودن قابلیت عملکرد سرد و گرم می تواند جایگزین مناسبی برای سایر سیستم های حرارتی و برودتی مورد نیاز برای سازه ساختمانی باشد. کولر گازی اینورتر تک الکتریک مطابق تکنولوژی های روز دنیا به شیوه ای نوین طراحی شده که از فناوری های منحصر بفردی بهره می برد. از این ویژگی ها می توان به فیلتر کاتالیست سرد نام برد که از ورود هر نوع آلودگی و آلاینده به فضای داخلی مانع بعمل می آورد و به این ترتیب سبب بهبود هوای تنفسی می گردد. از دیگر قابلیت های این اسپلیت ها می توان به سیستم تمیز کننده خودکار نام برد که با فعال شدن این عملکرد به طور خودکار فین ها و محفظه ی داخلی یونیت داخلی تمیز می گردد. دریچه های خروجی هوا به نوعی طراحی شده که در فضای اتاق هوایی یکنواخت و مطبوع توزیع می کند. کولر گازی Tech electric مدل اینورتر با کمترین میزان مصرف انرژی بیشترین بازدهی را داشته و در مدت زمان کوتاهی دمای اتاق را به درجه دلخواه کاربر می رساند. کولر گازی تک الکتریک مدل اینورتر همراه با 60 ماه گارانتی کمپرسور و 18 ماه سایر قطعات، به همراه 5 متر لوله و عایق رایگان با بهترین قیمت در وبسایت تخصصی دماپویا عرضه می گردد. 

کولر گازی اینورتر تک الکتریک

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی اینورتر تک الکتریک مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت اینورتر تک الکتریک - دماپویا
نمایش 1 - 5 از 5 مورد

فیلتر توسط :

برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
مدت گارانتی
عملکرد دستگاه