کولر گازی اینورتر توشیبا

4 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی اینورتر توشیبا با موقعیت دیواری و مشخصات فنی با تصاویر، گارانتی اصلی بدر تک الکتریک و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری اینورتر توشیبا با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 بی تی يو بر ساعت، با گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده انرژی A، کمپرسور ر...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی اینورتر توشیبا با موقعیت دیواری و مشخصات فنی با تصاویر، گارانتی اصلی بدر تک الکتریک و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری اینورتر توشیبا با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 بی تی يو بر ساعت، با گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده انرژی A، کمپرسور روتاری را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره اسپليت کولر گازی اینورتر توشیبا

کولر گازی اینورتر توشیبا مطابق جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و با قدرت هوادهی بالا تولید و در بازار عرضه می گردد. استفاده از تکنولوژی اینورتر در ساخت این اسپلیت ها موجب 60 درصد صرفه جویی در مصرف انرژی شده و با ثابت نگهداشتن دور موتور استهلاک را در این تجهیزات به کمترین حد رسانده است. اسپلیت های اینورتر توشیبا در 4 ظرفیت 24000،18000،10000،9000 btu/h با قدرت خنک کنندگی بالا تولید و در بازار موجود می باشد. کولر گازی توشیبا دارای ریموت کنترل بوده که می توان، با استفاده از ریموت می توان دور فن و تنظیمات مورد نیاز دستگاه را تنظیم و کنترل نمود. قابلیت عملکرد سرد و گرم در این تجهیزات موجب شده در تمامی روزهای سال با استفاده از این دستگاه دمای اتاق را در حد متعادل و مطلوب نگه داشت. این کمپانی به منظور کاهش هزینه های مصرفی این محصولات را در کشور تایلند مونتاژ می کند و تمامی قطعات بکار رفته از برند اصلی ژاپنی توشیبا تهیه شده است. کمپرسور اسپلیت اینورتر توشیبا از نوع روتاری T3 و گاز مبرد آن از نوع R410 سازگار با محیط است. برخورداری از تکنولوژی های هوشمند در ساخت این اسپلیت ها موجب شده در رده بهترین های بازار قرار گیرند. ساختار پنل داخلی به نوعی طراحی شده که با قرار گرفتن در هر فضایی زیبایی محیط را دو چندان می کند، و به دلیل برخورداری از ظاهری مدرن به کالایی لوکس تبدیل شده است. 

کولر گازی اینورتر توشیبا

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی اینورتر توشیبا مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت اینورتر توشیبا - دماپویا
نمایش 1 - 4 از 4 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
مدت گارانتی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU