کولر گازی اینورتر توشیبا

4 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی اینورتر توشیبا دیواری و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی بدر تک الکتریک و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری اینورتر توشیبا با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده انرژی A ، کمپرسور روتاری را مشاهده و ب...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی اینورتر توشیبا دیواری و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی بدر تک الکتریک و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری اینورتر توشیبا با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده انرژی A ، کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره اسپليت کولرگازی اینورتر توشیبا

کولر گازی کم مصرف توشيبا مجهز به فيلتر هوای 3M برای جلوگيری از ويروس و مواد آلرژی زا ميباشد . کولر گازی اينورتر توشيبا دارای رده انرژی A و مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محيط زيست ، سيستم تنظيم پرتاب باد و عملکرد کم صدا ميباشد . اسپيلت کم مصرف توشيبا در مدل های سرد و گرم با کمپرسور روتاری، دارای کيت اينورتر با طراحی و ويژگی های منحصر به فرد در کشور تايلند ساخته و عرضه ميشود . کولر گازی اسپلیت توشیبا دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 24 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود . فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين قيمت کولر گازی اينورتر توشيبا را با گارانتی اصلی خريداری نماييد.

یونیت داخلی کولر گازی اینورتر توشیبا

کولر گازی اینورتر توشیبا

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 4 از 4 مورد

فیلتر توسط :

سازنده