کولر گازی اینورتر تهویه

5 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی اینورتر تهویه و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی تهویه و بهترین قیمت کولر گازی دیواری اینورتر تهویه کم مصرف با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محیط و رده مصرف انرژی A ، کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نمایید ...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی اینورتر تهویه و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی تهویه و بهترین قیمت کولر گازی دیواری اینورتر تهویه کم مصرف با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محیط و رده مصرف انرژی A ، کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره اسپلیت کولرگازی دیواری تهویه اینورتر

کولر گازی کم مصرف تهویه تکنولوژی توربو در حالت سرمایش و گرمایش ، سیستم عیب زدایی و عیب یابی خودکار ، سیستم برفک زدایی هوشمند ميباشد . کولر گازی اینورتر تهویه مصرف انرژی در رده A و مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محيط زيست ، تکنولوژی وزش باد سه وجهی ، سطح صدای پایین ميباشد .کولر گازی اسپیلت تهویه در مدل های سرد و گرم با کمپرسور روتاری ، دارای کيت اينورتر با طراحی و ويژگی های منحصر به فرد در کشور کره ساخته و عرضه ميشود . قابليت گرمايش کامل کمپرسور در مجاورت دمای هوای بالا را دارا ميباشد.در مدل های متنوع و با کیفیت بالا از جمله کولرگازی کم مصرف تهویه دارای 3 سال گارانتی کمپرسور و 10 سال خدمات پس از فروش ، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود . فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين قيمت کولر گازی اينورتر تهویه را با گارانتی اصلی خريداری نماييد.

یونیت داخلی کولر گازی اینورتر تهویه

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 5 از 5 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU