کولر گازی اینورتر تهویه

5 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی اینورتر تهویه و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، با گارانتی اصلی تهویه و بهترین قیمت اسپلیت اینورتر تهویه مدل کم مصرف با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های  9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 btu/h ، مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محیط و رده مصرف انرژی A ، دارای کمپرسور روتاری را مشاهده ...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی اینورتر تهویه و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، با گارانتی اصلی تهویه و بهترین قیمت اسپلیت اینورتر تهویه مدل کم مصرف با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های  9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 btu/h ، مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محیط و رده مصرف انرژی A ، دارای کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره کولر گازی اینورتر تهویه 

کولر گازی اینورتر تهویه در ظرفیت هوادهی متنوع با قدرت خنک کنندگی بالا تولید و در بازار موجود می باشد. این سری از اسپلیت ها با قابلیت نصب دیواری در ابعاد و وزن کمی طراحی و ساخته می شوند که می توان بدون محدودیت روی دیوار در فضاهای مختلف نصب و اجرا نمود. به دلیل تنوع در ظرفیت هوادهی از این اسپلیت ها می توان در فضاهای مختلف به منظور تامین هوایی مطبوع بهره مند شد. کولر گازی تهویه مدل اینورتر با قابیلت خنک کنندگی بالا به دلیل دارا بودن تکنولوژی اینورتر با کمترین میزان مصرف انرژی بیشترین بازدهی را داشته و در مدت زمان کوتاهی دمای اتاق را به درجه دلخواه کاربر می رساند. از ویژگی های منحصر بفرد این سیستم ها می توان به تکنولوژی توربو در حالت سرمایش و گرمایش، سیستم عیب یابی خودکار، سیستم برفک زدایی هوشمند اشاره نمود. کولر گازی اینورتر تهویه دارای کمپرسور روتاری ویژه مناطق معتدل و مرطوب می باشد و گاز مبرد بکار رفته در آن از نوع R410 سازگار با محیط استفاده شده است. تکنولوژی وزش باد سه وجهی باعث ایجاد هوایی یکنواخت و مطبوع در محیط شده و به این ترتیب هوایی دلنشین در محیط خواهیم داشت. کولر گازی تهویه با قابلیت عملکرد سرد و گرم به یکی از پرکاربردترین سیستم ها در این صنعت تبدیل شده است. کولر گازی تهویه همراه با 3 سال گارانتی کمپرسور و 10 سال خدمات پس از فروش، همچنین همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه می گردد.  

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی اینورتر تهویه مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت اینورتر تهویه - دماپویا
نمایش 1 - 5 از 5 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU