کولر گازی اینورتر تراست

9 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی اینورتر تراست با موقعیت نصب دیواری و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت توانگر اعتماد پاسارگاد و بهترین قیمت اسپلیت دیواری اینورتر تراست با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 8000 ، 10000 ، 13000 ، 18000 ، 24000 ، 30000 و 36000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز با گاز م...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی اینورتر تراست با موقعیت نصب دیواری و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت توانگر اعتماد پاسارگاد و بهترین قیمت اسپلیت دیواری اینورتر تراست با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 8000 ، 10000 ، 13000 ، 18000 ، 24000 ، 30000 و 36000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز با گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و  دارای رده مصرف انرژی A+ ، کمپرسور روتاری مناسب مناطق معتدل و مرطوب را وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره اسپليت کولر گازی اینورتر تراست

کولر گازی تراست با موقعیت نصب دیواری در ظرفیت های 9000 الی 30000 btu با پنل هایی به رنگ مشکی و سفید با زیبایی خیره  کننده تولید و در بازار موجود می باشند. بهره مندی از تکنولوژی اینورتر در ساخت این اسپلیت ها سبب کاهش مصرف برق در دستگاه شده و در نهایت راندمان آن را افزایش میدهد. برچسب انرژی در اسپلیت های اینورتر تراست دارای گرید انرژی ++A می باشند که با کمترین میزان مصرف انرژی بیشترین بازدهی را داشته و در مدت زمان کوتاهی دمای اتاق را به درجه دلخواه کاربر می رساند. این دستگاه به گونه ای طراحی شده اند که حین عملکرد کمترین صدا را داشته و بدون ایجاد مزاحمت برای ساکنین هوایی مطبوع و دلنشین به محیط هدیه می بخشند. استفاده از فیلترهای چندلایه تصفیه هوا سبب بهبود کیفیت هوا و حذف و فیلتراسیون مواد معلق موجود در هوا می گردد، و از این طریق سلامت  وبهداشت افراد ساکن را تامین می کند. از دیگر مشخصات کولر گازی تراست می توان به سیستم عیب یاب هوشمند، عملکرد توربو اشاره نمود. کمپرسور بکار رفته در کولر گازی از نوع روتاری ویژه ی مناطق معتدل و گاز مبرد بکار رفته در آن از نوع R410 سازگار با محیط می باشد. وبسایت تخصصی دما پویا به منظور خریدی بهینه و مقرون به صرفه همچنین امکان ارسال به سراسر کشور تمامی ظرفیت های این مدل کولر گازی تراست را همراه با گارانتی اصلی شرکت توانگر اعتماد پاسارگاد عرضه می نماید.

کولرگازی اینورتر تراست

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی اینورتر تراست مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت اینورتر تراست - دماپویا
نمایش 1 - 9 از 9 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه