کولر گازی اینورتر تایتان بیگ ال جی

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی نکست تایتان بیگ کم مصرف ال جی و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی گلدیران و بهترین قیمت کولر گازی دیواری کم مصرف نکست تایتان بیگ NEXT TITAN BIG ال جی با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت 30000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و 60 درصد صرفه جویی مصرف و رده انرژی A را ...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی نکست تایتان بیگ کم مصرف ال جی و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی گلدیران و بهترین قیمت کولر گازی دیواری کم مصرف نکست تایتان بیگ NEXT TITAN BIG ال جی با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت 30000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و 60 درصد صرفه جویی مصرف و رده انرژی A را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره اسپلیت کولرگازی دیواری ال جی تایتان بیگ

کولر گازی کم مصرف تايتان بيگ مجهز به فيلتر هوای 3M برای جلوگيری از ويروس و مواد آلرژی زا و فيلتر دو گانه پلاسما جهت جلوگيری از بو و ذرات معلق در هوا ميباشد . کولر گازی تايتان بيگ دارای 60 % صرفه جويی در مصرف انرژی در رده A و مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محيط زيست ، 20 متر قدرت پرتاب باد و سطح صدای 43 دسی بل ميباشد .اسپیلت کم مصرف تايتان بيگ ال جی LG در مدل های سرد و گرم با کمپرسور روتاری ، دارای کيت اينورتر با طراحی و ويژگی های منحصر به فرد در کشور کره ساخته و عرضه ميشود . قابليت گرمايش کامل کمپرسور در مجاورت هوای 10- درجه را دارا ميباشد . کولر گازی اسپلیت ال جی در مدل های متنوع و با کیفیت بالا از جمله اسپليت و کولر گازي تايتان بیگ دارای 10 سال گارانتی کمپرسور و 24 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود . فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين قيمت کولر گازی اينورتر تايتان بيگ ال جی LG را با گارانتی اصلی خريداری نماييد.

یونیت داخلی کولر گازی تایتان بیگ ال جی

کولر گازی تایتان بیگ ال جی

پنهان کن
بیشتر

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU