کولر گازی اینورتر تایتان بیگ ال جی

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی تایتان بیگ کم مصرف ال جی و مشخصات فنی با تصاویر، همراه با گارانتی اصلی شرکت گلدیران، همچنین بهترین قیمت کولر گازی دیواری کم مصرف نکست تایتان بیگ NEXT TITAN BIG ال جی با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت 30000 بی تی يو بر ساعت، مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محیط، 60 درصد صرفه جویی مصرف با ...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی تایتان بیگ کم مصرف ال جی و مشخصات فنی با تصاویر، همراه با گارانتی اصلی شرکت گلدیران، همچنین بهترین قیمت کولر گازی دیواری کم مصرف نکست تایتان بیگ NEXT TITAN BIG ال جی با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت 30000 بی تی يو بر ساعت، مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محیط، 60 درصد صرفه جویی مصرف با راندمان و بازدهی مطلوب را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره اسپلیت کولر گازی تایتان بیگ اینورتر ال جی - LG

کولر گازی کم مصرف تايتان بيگ مجهز به فيلتر هوای 3M به منظور حذف هر نوع ويروس و مواد آلرژی زا، همچنین مجهز به فيلتر دو گانه پلاسما جهت جلوگيری از ورود بوی نامطبوع و ذرات معلق در هوا ميباشد و از این طریق سبب بهبود کیفیت هوای تنفسی می شوند. کولر گازی تايتان بيگ  60 % در مصرف انرژی صرفه جويی کرده و در رده انرژی A طراحی و ساخته شده است. کمپرسور این مدل اسپلیت مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محيط  می باشد، قدرت پرتاب باد 20 باعث شده در کل اتاق هوایی یکنواخت و مطبوع در اختیار داشته باشیم. سطح صدای 43 دسی بل به کولر گازی این امکان را می دهد که بدون ایجاد مزاحمت برای ساکنین دمای اتاق را به درجه دلخواه کاربر می رساند. اسپیلت کم مصرف تايتان بيگ ال جی LG در مدل های سرد و گرم با کمپرسور روتاری ،طراحی و ويژگی های منحصر به فرد ساخته و عرضه می گردد. اسپلیت ال جی در مدل های متنوع و با کیفیت بالا از جمله اسپليت و کولر گازی تايتان بیگ دارای 10 سال گارانتی کمپرسور و 24 ماه سایر قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود. فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين قيمت کولر گازی اينورتر تايتان بيگ ال جی LG را با گارانتی اصلی خريداری نماييد.

کولر گازی تایتان بیگ ال جی

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی اینورتر تایتان بیگ ال جی مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت تایتان بیگ ال جی - دماپویا

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU