کولر گازی اینورتر بوش

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی اینورتر بوش با موقعیت نصب دیواری، و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت تاش سرویس و بهترین قیمت اسپلیت اینورتر بوش با قابلیت عملکرد سرد و گرم ساخته شده از بهترین متریال، دارای کمپرسور اسکرول کوپلند و گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی +A با بالاترین سطح کیفیت...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی اینورتر بوش با موقعیت نصب دیواری، و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت تاش سرویس و بهترین قیمت اسپلیت اینورتر بوش با قابلیت عملکرد سرد و گرم ساخته شده از بهترین متریال، دارای کمپرسور اسکرول کوپلند و گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی +A با بالاترین سطح کیفیت را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره کولر گازی اینورتر بوش

کولر گازی اینورتر بوش با دارا بودن کیت اینورتر حدود 73 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی می کند. این سری از اسپلیت های بوش در ظرفیت 32000 btu/h با قابلیت عملکرد سرد و گرم با بالاترین سطح کیفیت تولید و عرضه می شوند. با استفاده از کولر گازی بوش می توان در هر زمان هوایی مطبوع و دلنشین در فضای اتاق به ارمغان آورد. استفاده از سیستم تصفیه هوای قدرتمند در ساخت اسپلیت های اینورتر بوش موجب شده هوای عبوری از فیلترها تصفیه شده و بدون آلودگی و هر نوع مواد آلرژی زا وارد هوای اتاق شود به این ترتیب سلامت افراد را به بهترین شکل تضمین می کند. روی پنل داخلی صفحه نمایش LED تعبیه شده که وضعیت دستگاه و دمای خروجی از آن را به کاربر اطلاع می دهد. از ویژگی های منحصر بفرد کولر گازی اینورتر بوش می توان به قدرت تحمل کمپرسور تا دمای حداکثر 65C+ و زیر صفر تا 15C- اشاره داشت، که همین امر موجب شده دستگاه در شرایط آب و هوایی متفاومت مقاومت بالایی داشته باشد. طراحی زیبا و منحصربفرد پنل داخلی نمایی لوکس و منحصر بفرد به دستگاه هدیه بخشیده و با قرار گرفتن در هر محیطی زیبایی فضا را دوچندان می کند. 

کولر گازی اینورتر بوش

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی اینورتر بوش مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت اینورتر بوش - دماپویا

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU