کولر گازی اینورتر بوش

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی اینورتر بوش دیواری و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی تاش سرویس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری اینورتر بوش با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی A کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نما...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی اینورتر بوش دیواری و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی تاش سرویس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری اینورتر بوش با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی A کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره اسپليت کولرگازی اینورتر بوش

کولر گازی کم مصرف بوش مجهز به فيلتر هوای بيولوژيکی و کربن فعال برای جلوگيری از ويروس و مواد آلرژی زا و جلوگيری از بو و ذرات معلق در هوا ، سيستم حالت خواب و سيستم عيب يابی و پاکسازی خودکار ميباشد . کولر گازی اينورتر بوش دارای رده A و مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محيط زيست ، سيستم تنظيم پرتاب باد ميباشد .اسپیلت کم مصرف بوش در مدل های سرد و گرم با کمپرسور روتاری ، دارای کيت اينورتر با طراحی و ويژگی های منحصر به فرد در کشور آلمان ساخته و عرضه ميشود . کولر گازی اسپلیت بوش مدل اینورتردارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 24 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود . فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين قيمت کولر گازی اينورتر بوش را با گارانتی اصلی خريداری نماييد.

یونیت داخلی کولر گازی اینورتر بوش

کولر گازی اینورتر بوش

پنهان کن
بیشتر

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU