کولر گازی اینورتر اجنرال

5 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی اینورتر اجنرال و مشخصات فنی با تصاویر، همراه با گارانتی اصلی شرکت تهویه نیا و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری اینورتر اجنرال با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت هوادهی 12000، 18000، 24000 ، 30000 بی تی يو بر ساعت، دارای گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی A مجهز به کمپرسور روتا...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی اینورتر اجنرال و مشخصات فنی با تصاویر، همراه با گارانتی اصلی شرکت تهویه نیا و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری اینورتر اجنرال با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت هوادهی 12000، 18000، 24000 ، 30000 بی تی يو بر ساعت، دارای گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی A مجهز به کمپرسور روتاری با قدرت هوادهی مطلوب را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره اسپليت کولر گازی اینورتر اجنرال

کولر گازی اینورتر اجنرال در ظرفیت هوادهی 12000 الی 30000 btu/h با قدرت خنک کنندگی بالا تولید و عرضه می گردد. این سری از سیستم های تهویه مطبوع مطابق جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا با رعایت استانداردهای بین المللی با بالاترین سطح کیفیت تولید و عرضه می گردد. بهره مندی از تکنولوژی اینورتر در ساخت کولر گازی اجنرال موجب افزایش هوادهی و صرفه جویی در مصرف انرژی می گردد. کمپرسور بکار رفته در اسپلیت های اینورتر اجنرال از نوع روتاری ویژه ی مناطق معتدل و مرطوب و گاز مبرد آن R410 سازگار با محیط استفاده شده است. کولر گازی اینورتر اجنرال با قابلیت عملکرد سرد و گرم مناسب استفاده در ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری با کمترین میزان مصرف انرژی بیشترین بازدهی را داشته و در مدت زمان کوتاهی دمای اتاق را به درجه دلخواه کاربر می رساند. از ویژگی های این محصولات می توان به سیستم تنظیم باد، عملکرد بی صدا، دریچه های قابل تنظیم، قدرت پرتاب بالا اشاره داشت. پنل داخلی به نوعی طراحی شده که میتوان در صورت نیاز با دسترسی راحت داخل آن را تمیز نمود. پنل خارجی نیز از بهترین متریال و آلیاژها ساخته شده که مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی دارا می باشد. 

کولر گازی اینورتر اجنرال

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی اینورتر اجنرال مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت اینورتر اجنرال - دماپویا
نمایش 1 - 5 از 5 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU