کولر گازی ایستاده گرین

4 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی ایستاده گرین و مشخصات فنی همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی پشم شیشه پارس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت ایستاده گرین کم مصرف با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 36000 ، 48000 ، 60000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B ، کمپرسور روتاری و اسکرال  را مشاهده و بررسی نم...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی ایستاده گرین و مشخصات فنی همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی پشم شیشه پارس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت ایستاده گرین کم مصرف با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 36000 ، 48000 ، 60000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B ، کمپرسور روتاری و اسکرال  را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره اسپليت کولرگازی ایستاده گرین

کولر گازی ايستاده گرين مجهز به فيلتر تصفيه هوای چندگانه جهت جلوگيری از بو و ذرات معلق در هوا ميباشد . کولر گازی ايستاده گرين دارای رده انرژی B و مجهز به گاز مبرد R22 سازگار با محيط زيست ، سيستم تنظيم پرتاب باد و سطح صدای 54 دسی بل ميباشد . اسپیلت ايستاده Green در مدل های سرد و گرم با کمپرسور روتاری و اسکرال ، با طراحی و ويژگی های منحصر به فرد در کشور چين ساخته و عرضه ميشود . کولر گازی ایستاده گرین دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 24 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود . فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين قيمت کولر گازی ايستاده گرين را با گارانتی اصلی خريداری نماييد.

یونیت داخلی کولر گازی ایستاده گرین

کولر گازی ایستاده گرین

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 4 از 4 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU