کولر گازی ایستاده گرین

4 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی ایستاده گرین و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت پشم شیشه پارس و بهترین قیمت  اسپلیت ایستاده گرین کم مصرف با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 36000 ، 48000 ، 60000 ، 96000 بی تی يو بر ساعت، مجهز به گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B ، کمپرسور روتاری و اسکرال با راندمان و ...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی ایستاده گرین و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت پشم شیشه پارس و بهترین قیمت  اسپلیت ایستاده گرین کم مصرف با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 36000 ، 48000 ، 60000 ، 96000 بی تی يو بر ساعت، مجهز به گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B ، کمپرسور روتاری و اسکرال با راندمان و بازدهی بالا را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره کولر گازی ایستاده گرین

کولر گازی ایستاده گرین در ظرفیت های 36000 الی 96000 btu با راندمان و بازدهی بالا تولید و ارائه می نماید. کولر گازی ایستاده به دلیل توانایی قابل توجهی در ایجاد هوای مطبوع گزینه ای ایده آل برای ساختمان هایی با متراژ بالا بشمار می آید. به طور عمده می توان از این مدل کولر گازی ها در مساجد، بانک ها، فروشگاه ها برای ایجاد هوای مطبوع بهره مند شد. کولر گازی ایستاده گرین با قابلیت عملکرد سرد و گرم تولید شده و به گونه ای طراحی شده که با کمترین میزان مصرف انرژی بیشترین بازدهی را داشته باشد و در مدت زمان کوتاهی دمای اتاق را به درجه دلخواه کاربر برساند. نوع کمپرسور بکار رفته در اسپلیت گرین از نوع اسکرال و روتاری تهیه شده و از گاز مبرد R22 بهره می برند. این کمپانی به منظور بهبود کیفیت هوا از فیلتر چند لایه روی دریچه های خروجی پنل داخلی بهره می برد. این فیلترها قدرت بالایی در جذب و فیلتراسیون مواد معلق موجود در هوا از جمله گرد و غبار، مواد و ذرات ریز، همچنین بوی نامطبوع را دارا می باشند و از این طریق هوایی تمیز و بدون آلودگی را به فضای داخلی اتاق هدیه می بخشند. صدای این دستگاه حدود 54 دسی بل می باشد که میتوان گفت عملکردی آرام و بی صدا دارد که بدون ایجاد مزاحمت برای ساکنین دمای اتاق را به درجه دلخواه کاربر می رساند. یونیت داخلی از نمایی زیبا و مدرن بهره می برد که با قرار گرفتن در هر فضایی زیبایی خاصی به محیط جلوه می نماید.

کولر گازی ایستاده گرین

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی ایستاده گرین مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت ایستاده گرین - دماپویا
نمایش 1 - 4 از 4 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU