کولر گازی ایستاده کول هاوس

3 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی ایستاده کول هاوس و مشخصات فنی این محصولات با تصاویر، دارای گارانتی اصلی کول هاوس و بهترین قیمت کولر گازی های ایستاده کول هاوس کم مصرف با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 48000 ، 60000 ، 96000 بی تی يو بر ساعت، مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده انرژی A ، کمپرسور روتاری را وبسایت ...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین کولر گازی ایستاده کول هاوس و مشخصات فنی این محصولات با تصاویر، دارای گارانتی اصلی کول هاوس و بهترین قیمت کولر گازی های ایستاده کول هاوس کم مصرف با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 48000 ، 60000 ، 96000 بی تی يو بر ساعت، مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده انرژی A ، کمپرسور روتاری را وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره کولر گازی ایستاده کول هاوس

کولر گازی ایستاده کول هاوس مطابق جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا با بهره مندی از فناوری های نوین طراحی و ساخته شده است. به دلیل برخورداری از قدرت هوادهی بالا می توان در فضاهایی با متراژهای بالاتر نظیر سالن، مراکز خرید، مجتمع های تجاری، بیمارستان ها و دیگر امکان عمومی میتوان به منظور تامین هوایی مطبوع از این اسپلیت ها بهره مند شد. کولر گازی کول هاوس مدل ایستاده دارای کمپرسور روتاری و گاز مبرد R410a سازگار با محیط زیست است. این سیستم ها به عنوان اسپلیت های کم مصرف شناخته می شوند و به دلیل استفاده از متریال و قطعات اصلی حین عملکرد کمترین میزان صدا  و لرزش را دارا می باشند. روی پنل داخلی صفحه نمایش تعبیه شده که وضعیت دستگاه و دمای خروجی از آن را به کاربر اطلاع می دهد. قابلیت سرمایش و گرمایش بالا در کولر گازی ایستاده کول هاوس مصرف انرژی را به پایین ترین حد رسانده و در مدت زمان کوتاهی دمای اتاق را به درجه دلخواه کاربر می رساند. برق مصرفی این سیستم ها از نوع تکفاز و سه فاز می باشد که حین انتخاب و خرید لازم است که به کنتور برق محل مورد نظر توان خروجی آن توجه نمایید.

کولر گازی ایستاده کول هاوس

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی ایستاده کول هاوس مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت ایستاده کول هاوس - دماپویا
نمایش 1 - 3 از 3 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU