کولر گازی ایستاده وستن ایر

3 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی ایستاده وستن ایر و مشخصات فنی همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی اورین تهویه آرا و بهترین قیمت فروش کولر گازی اسپلیت ایستاده وستن ایر کم مصرف با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 48000 و 60000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B ، کمپرسور روتاری و پیستونی را مشاهده و بررسی نمایید...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی ایستاده وستن ایر و مشخصات فنی همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی اورین تهویه آرا و بهترین قیمت فروش کولر گازی اسپلیت ایستاده وستن ایر کم مصرف با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 48000 و 60000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B ، کمپرسور روتاری و پیستونی را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره اسپليت کولرگازی ایستاده وستن ایر

کولر گازی ايستاده وستن اير مجهز به فيلتر چندگانه تصفيه هوا برای جلوگيری از بو و ذرات معلق در هوا ميباشد . کولر گازی ايستاده وستن اير دارای رده B و مجهز به گاز مبرد R22 سازگار با محيط زيست ، سيستم تنظيم پرتاب باد و عملکرد کم صدا ميباشد . اسپيلت ايستاده وستن اير در مدل های سرد و گرم با کمپرسور روتاری و اسکرال ، با طراحی و ويژگی های منحصر به فرد در کشور چين ساخته و عرضه ميشود . کولر گازی اسپلیت وستن اير مدل ایستاده دارای 2 سال گارانتی کمپرسور و 24 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود . فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين قيمت کولر گازی ايستاده وستن اير را با گارانتی اصلی خريداری نماييد.

یونیت داخلی کولر گازی ایستاده وستن ایر

کولر گازی ایستاده وستن ایر

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 3 از 3 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU