کولر گازی ایستاده هومکس

3 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی ایستاده هومکس کم مصرف و مشخصات فنی همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی هوم سرویس و بهترین قیمت فروش کولر گازی ایستاده کم مصرف هومکس با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 36000 ، 48000 و 60000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B ، کمپرسور پیستونی و اسکرال را مشاهده و بررسی نمای...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی ایستاده هومکس کم مصرف و مشخصات فنی همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی هوم سرویس و بهترین قیمت فروش کولر گازی ایستاده کم مصرف هومکس با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 36000 ، 48000 و 60000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B ، کمپرسور پیستونی و اسکرال را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره اسپلیت کولرگازی دیواری اینورتر هومکس

کولر گازی کم مصرف هومکس مجهز به فیلتر Pure ، فیلتر Catechin ، فیلتر Full HD ، فیلتر Deodorizing می باشد . کولر گازی ایستاده هومکس دارای سیستم صرفه جویی در برق ، رده مصرف انرژی B و مجهز به گاز R22 سازگار با محیط زیست و قابلیت پرتاب باد چهاروجهی تا 15 متر و لوله مسی با شیار داخلی ذوزنقه ای و سطح صدای پایین می باشد . اسپلیت ایستاده هومکس در مدل های سرد و گرم با کمپرسور پیستونی و اسکرال با طراحی و ويژگی های منحصر به فرد سیستم TURBO و سیستم نانو سیلور تولید و عرضه ميشود . کولر گازی اسپلیت هومکس مدل ایستاده دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 24 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود . فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين قيمت کولر گازی ایستاده هومکس را با گارانتی اصلی خريداری نماييد.

یونیت داخلی کولر گازی ایستاده هومکسپنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 3 از 3 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
موقعیت نصب دستگاه