کولر گازی ایستاده هومکس

3 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی ایستاده هومکس کم مصرف و مشخصات فنی همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی هوم سرویس و بهترین قیمت فروش کولر گازی ایستاده کم مصرف هومکس با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 36000 ، 48000 و 60000 بی تی يو بر ساعت ، دارای گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B ، کمپرسور پیستونی و اسکرال را مشاهده و بررسی نمایید...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی ایستاده هومکس کم مصرف و مشخصات فنی همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی هوم سرویس و بهترین قیمت فروش کولر گازی ایستاده کم مصرف هومکس با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 36000 ، 48000 و 60000 بی تی يو بر ساعت ، دارای گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B ، کمپرسور پیستونی و اسکرال را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه کولر گازی ایستاده هومکس - HOMEX

کولر گازی ایستاده در مکان هایی با متراژ بالا مانند مساجد، بانک ها، سالن های بزرگ کاربرد دارند. شیارهای داخلی لوله ی مسی این کولر گازی به شکل ذوزنقه ای طراحی شده و قابلیت پرتاب باد چهاروجهی تا 15 متر را دارد. کمپرسور بکار رفته در این دستگاه از نوع پیستونی و اسکرال می باشد و گاز مبرّد بکار رفته در آنها گاز R22 است. کولر گازی ایستاده هومکس مجهز به فیتلر چندگانه جهت حذف هرگونه مواد معلق، بو، گرد وغبار موجود در هوا می باشد. اسپلیت هومکس دارای رده ی انرژی B، سیستم توربو، سیستم نانو سیلور و همچنین با قابلیت عملکرد سرد و گرم گزینه ی مناسبی برای فصل زمستان و تابستان می باشد و هوایی مطبوع در هر زمان برای شما ایجاد می نماید. تمامی محصولات هومکس با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا عرضه می گردد. این دستگاه با عملکرد کم صدا بدون ایجاد مزاحمت برای ساکنین هوایی مطبوع هدیه می بخشد. در ادامه تصویر پنل داخلی این محصول را مشاهده می نمایید.

گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت هومکس

کولر گازی اسپلیت هومکس مدل ایستاده دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 24 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 3 از 3 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
موقعیت نصب دستگاه