کولر گازی ایستاده هومکس

3 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی ایستاده هومکس کم مصرف و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، دارای گارانتی اصلی شرکت هوم سرویس و بهترین قیمت فروش کولر گازی ایستاده کم مصرف هومکس با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت هوادهی 36000 ، 48000 و 60000 بی تی يو بر ساعت، دارای گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B ، کمپرسور پیستو...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی ایستاده هومکس کم مصرف و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، دارای گارانتی اصلی شرکت هوم سرویس و بهترین قیمت فروش کولر گازی ایستاده کم مصرف هومکس با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفيت هوادهی 36000 ، 48000 و 60000 بی تی يو بر ساعت، دارای گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B ، کمپرسور پیستونی و اسکرال را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه کولر گازی ایستاده هومکس

کولر گازی ایستاده در مکان هایی با متراژ بالا مانند مساجد، بانک ها، سالن های بزرگ کاربرد دارند. شیارهای داخلی لوله ی مسی این کولر گازی به شکل ذوزنقه ای طراحی شده و قابلیت پرتاب باد چهاروجهی تا 15 متر را دارد. کمپرسور بکار رفته در این دستگاه از نوع پیستونی و اسکرال می باشد و گاز مبرّد بکار رفته در آنها گاز R22 است. کولر گازی ایستاده هومکس مجهز به فیتلر چندگانه جهت حذف هرگونه مواد معلق، بو، گرد وغبار موجود در هوا می باشد. کولر گازی هومکس دارای رده ی انرژی B، سیستم توربو، سیستم نانو سیلور و همچنین با قابلیت عملکرد سرد و گرم گزینه ی مناسبی برای فصل زمستان و تابستان می باشد و هوایی مطبوع در هر زمان برای شما ایجاد می نماید. تمامی محصولات هومکس با گارانتی اصلی در وب سایت دما پویا عرضه می گردد. این دستگاه با عملکرد کم صدا بدون ایجاد مزاحمت برای ساکنین هوایی مطبوع هدیه می بخشد. در ادامه تصویر پنل داخلی این محصول را مشاهده می نمایید.

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی ایستاده هومکس مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت ایستاده هومکس - دماپویا
نمایش 1 - 3 از 3 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
مدت گارانتی
ظرفیت - BTU