کولر گازی ایستاده میدیا

4 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی ایستاده میدیا و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی و خدمات پس از فروش اصلی شرکت بانیان و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت ایستاده میدیا کم مصرف با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 36000 ، 48000 ، 60000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R22 و 60 درصد صرفه جویی مصرف و رده انرژی B و کمپرسور اسکرال را مشاهد...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی ایستاده میدیا و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی و خدمات پس از فروش اصلی شرکت بانیان و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت ایستاده میدیا کم مصرف با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 36000 ، 48000 ، 60000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R22 و 60 درصد صرفه جویی مصرف و رده انرژی B و کمپرسور اسکرال را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره اسپلیت کولرگازی ایستاده میدیا

کولر گازی ايستاده ميديا مجهز به فيلتر هوا کربن باکتريال برای جلوگيری از ويروس و مواد آلرژی زا و فيلتر معمولی جهت جلوگيری از بو و ذرات معلق در هوا ميباشد . کولر گازی ايستاده مديا دارای 60 % صرفه جويی در مصرف انرژی در رده B و مجهز به گاز مبرد R22 سازگار با محيط زيست ، سيستم تنظيم پرتاب باد و سطح صدای 53 دسی بل ميباشد .اسپليت ايستاده مديا در مدل های سرد ، سرد و گرم با کمپرسور اسکرال با طراحی و ويژگی های منحصر به فرد در کشور چين ساخته و عرضه ميشود . قابليت گرمايش کامل کمپرسور در مجاورت هوای 52 درجه را دارا ميباشد . کولر گازی اسپلیت میدیا در مدل های متنوع و با کیفیت بالا از جمله اسپيلت و کولر گازی ايستاده MIDEA میدیا دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 30 ماه قطعات ، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود . فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين قيمت کولر گازی ايستاده ميديا را با گارانتی اصلی خريداری نماييد.

یونیت داخلی و خارجی کولر گازی ایستاده میدیا

کولر گازی ایستاده میدیا

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 4 از 4 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
ظرفیت - BTU