کولر گازی ایستاده سامسونگ

2 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی ایستاده سامسونگ و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی سام سرویس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت ایستاده سامسونگ با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت 50000 بی تی يو بر ساعت، مجهز به گاز مبرد R22 سازگار با محیط زیست و سيستم تنظيم کننده پرتاب باد ، رده انرژی B و کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی ن...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی ایستاده سامسونگ و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی سام سرویس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت ایستاده سامسونگ با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت 50000 بی تی يو بر ساعت، مجهز به گاز مبرد R22 سازگار با محیط زیست و سيستم تنظيم کننده پرتاب باد ، رده انرژی B و کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره اسپليت کولر گازی ایستاده سامسونگ

کولر گازی ايستاده سامسونگ در ظرفيت 50000 بی تی يو بر ساعت با طراحی منحصر بفرد و ظاهری شیک تولید و در بازار موجود می باشد. کولر گازی ايستاده توانایی تولید حجم قابل توجهی از هوا را دارا می باشد بنابراین در ساختمان هایی با متراژ بالاتر نظیر مساجد، سالن ها، بانک ها از این سری سیستم های تهویه مطبوع بهره مند شد. بهره مندی از تکنولوژی های مدرن و پیشرفته از قبیل سيستم کاهش رطوبت، شروع کننده اتوماتيک اشاره نمود. این مدل اسپلیت ها در رده انرژی B با کمترین میزان مصرف انرژی همچنین در کوتاهترین زمان دمای اتاق را به درجه دلخواه کاربر می رساند. نوع گاز مبرد بکار رفته در کمپرسور از نوع R22 سازگار با محيط زيست استفاده شده است. سطح صدای 59 دسی بل سبب کاهش صدای دستگاه حین عملکرد آن می گردد. اسپليت ايستاده SAMSUNG با قابلیت عملکرد سرمایش و گرمایش میتواند جایگزین مناسبی برای سایر سیستم های حرارت و برودت مشابه باشد. کمپرسور  اسکرال بکار رفته در دستگاه از قدرت خنک کنندگی بسیار بالایی برخودار بوده و در مدت زمان کوتاهی پس از شروع بکار هوایی مطلوب به محیط منتقل می کند. اسپلیت سامسونگ با موقعیت نصب ایستاده دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 18 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود. فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را با بهترین قیمت، کولر گازی ایستاده سامسونگ را همراه با گارانتی اصلی و امکان ارسال به سراسر کشور ارائه می نماید.  

کولر گازی ایستاده سامسونگ

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی ایستاده سامسونگ مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت ایستاده سامسونگ - دماپویا
نمایش 1 - 2 از 2 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
ظرفیت - BTU