کولر گازی ایستاده سامسونگ

2 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی ایستاده سامسونگ و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی سام سرویس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت ایستاده سامسونگ با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت 50000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R22 سازگار با محیط زیست و سيستم تنظيم کننده پرتاب باد ، رده انرژی B و کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نمایی...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی ایستاده سامسونگ و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی سام سرویس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت ایستاده سامسونگ با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت 50000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R22 سازگار با محیط زیست و سيستم تنظيم کننده پرتاب باد ، رده انرژی B و کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره اسپليت کولرگازی ایستاده سامسونگ

کولر گازی ايستاده سامسونگ در ظرفيت 50000 بی تی يو بر ساعت ميباشد . کولر گازی ايستاده مجهز به سيستم کاهش رطوبت ، شروع کننده اتوماتيک ، در رده انرژی B و مجهز به گاز مبرد R22 سازگار با محيط زيست ، مجهز به سيستم تنظيم کننده پرتاب باد و سطح صدای 59 دسی بل ميباشد .اسپليت ايستاده SAMSUNG در مدل های سرد ، سرد و گرم با کمپرسور  اسکرال ، با طراحی و ويژگی های منحصر به فرد در کشور کره جنوبی ساخته و عرضه ميشود . کولر گازی اسپلیت سامسونگ در مدل های متنوع و با کیفیت بالا از جمله اسپیلت و کولر گازی ايستاده سامسونگ دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 18 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود . فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين قيمت کولر گازی ايستاده سامسونگ را با گارانتی اصلی خريداری نماييد.

یونیت داخلی کولر گازی ایستاده سامسونگ

کولر گازی ایستاده سامسونگ

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 2 از 2 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
ظرفیت - BTU