کولر گازی ایستاده سام

6 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی ایستاده سام و مشخصات فنی همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی گروه آتی و بهترین قیمت فروش کولر گازی اسپلیت ایستاده بزرگ سام کم مصرف با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت 36000 بی تی يو بر ساعت تک فاز ، مجهز به گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B ، با کمپرسور اسکرال و روتاری ساخت کره را مشاهده و بررسی نمایید ...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی ایستاده سام و مشخصات فنی همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی گروه آتی و بهترین قیمت فروش کولر گازی اسپلیت ایستاده بزرگ سام کم مصرف با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت 36000 بی تی يو بر ساعت تک فاز ، مجهز به گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B ، با کمپرسور اسکرال و روتاری ساخت کره را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره اسپليت کولرگازی ایستاده سام

کولر گازی ايستاده سام مجهز به فيلتر هوا برای جلوگيری از ويروس و گرد و غبار و  بو و ذرات معلق در هوا ميباشد . کولر گازی ايستاده سام دارای رده B و مجهز به گاز مبرد R22 سازگار با محيط زيست ، سيستم تنظيم پرتاب باد و عملکرد بی صدا ميباشد . اسپليت ايستاده سام در مدل های سرد و گرم با کمپرسور اسکرال و روتاری در ظرفيت 36000 ، با طراحی و ويژگی های منحصر به فرد در کشور کره ساخته و عرضه ميشود . کولر گازی و اسپلیت سام مدل ایستاده دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 24 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود . فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين قيمت کولر گازی ايستاده سام را با گارانتی اصلی خريداری نماييد.

یونیت داخلی کولر گازی ایستاده سام

کولر گازی ایستاده سام

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 6 از 6 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
ظرفیت - BTU