کولر گازی ایستاده تی سی ال

4 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی ایستاده تی سی ال و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، دارای گارانتی اصلی شرکت مادیران و بهترین قیمت کولر گازی ایستاده TCLدر سه ظرفيت 36000 ، 48000 ، 60000 بی تی يو بر ساعت با قابلیت عملکرد سرد، سرد و گرم دارای کمپرسور روتاری مجهز به گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B با قدرت هوادهی ...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی ایستاده تی سی ال و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، دارای گارانتی اصلی شرکت مادیران و بهترین قیمت کولر گازی ایستاده TCLدر سه ظرفيت 36000 ، 48000 ، 60000 بی تی يو بر ساعت با قابلیت عملکرد سرد، سرد و گرم دارای کمپرسور روتاری مجهز به گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B با قدرت هوادهی مطلوب را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره کولر گازی ایستاده تی سی ال 

کولر گازی ایستاده تی سی ال در ظرفیت 60000،48000،36000 btu/h با قدرت هوادهی مطلوب تولید و عرضه می گردد. کولر گازی های ایستاده تی سی ال با قدرت هوادهی بالا مورد استفاده در فضاهایی با متراژ بالا بیشترین کاربرد را دارا می باشند. کمپرسور بکار رفته در کولر گازی تی سی ال از نوع روتاری و گاز مبرد بکار رفته در آنها نیز R22 است. نمایشگر تعبیه شده روی پنل وضعیت دستگاه را به کاربر اطلاع می دهد. دریچه های خروجی قابل تنظیم بوده و می توان با توجه به موقعیت و شرایط محیط جهت پره ها را تنظیم نمود به این ترتیب هوایی یکنواخت و مطبوع درون اتاق توزیع می گردد. فیلترهای چندلایه بکار رفته در پنل داخلی از ورود هر نوع مواد معلق و بوی نامطبوع به فضای اتاق جلوگیری کرده و هوایی تمیز و عاری از هر نوع آلودگی را به محیط هدیه می بخشد. مصرف انرژی در این سیستم گرید B و از نوع کم مصرف می باشد که با کمترین میزان مصرف انرژی بیشترین بازدهی را دارا می باشد. طراحی به پنل به نوعی است که با قرار گرفتن در هر محیطی زیبایی آن را دو چندان می کند. 

کولر گازی ایستاده تی سی ال

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی ایستاده تی سی ال مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت ایستاده تی سی ال - دماپویا
نمایش 1 - 4 از 4 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
ظرفیت - BTU