کولر گازی ایستاده تراست

3 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی ایستاده تراست و مشخصات فنی همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی توانگر اعتماد پاسارگاد و بهترین قیمت فروش کولر گازی اسپلیت ایستاده تراست کم مصرف با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های  48000 ، 60000 ، 96000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B ، با کمپرسور اسکرال را مشاهده و بررس...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی ایستاده تراست و مشخصات فنی همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی توانگر اعتماد پاسارگاد و بهترین قیمت فروش کولر گازی اسپلیت ایستاده تراست کم مصرف با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های  48000 ، 60000 ، 96000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R22 و رده مصرف انرژی B ، با کمپرسور اسکرال را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره اسپليت کولرگازی ایستاده تراست

کولر گازی ايستاده تراست مجهز به فيلتر کربن فعال برای جلوگيری از بو و ذرات معلق در هوا ، حالت توربو و حالت خواب ميباشد . کولر گازی ايستاده تراست دارای رده انرژی B و مجهز به گاز مبرد R22 سازگار با محيط زيست ، سيستم تنظيم پرتاب باد و عملکرد کم صدا ميباشد .اسپليت ايستاده تراست در مدل های سرد و گرم با کمپرسور اسکرال ، با طراحی و ويژگی های منحصر به فرد در کشور چين ساخته و عرضه ميشود . قابليت گرمايش کامل کمپرسور در مجاورت هوای 43+ درجه را دارا ميباشد. کولر گازی اسپلیت تراست مدل ایستاده دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 24 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود . فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين قيمت کولر گازی ايستاده تراست را با گارانتی اصلی خريداری نماييد.

یونیت داخلی کولر گازی ایستاده تراست

کولر گازی ایستاده تراست

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 3 از 3 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU