کولر گازی ایستاده بوش

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی ایستاده بوش و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی تاش سرویس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت ایستاده بوش با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 36000 ، 48000 ، 55000 ، 60000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و 65 درصد صرفه جویی مصرف ، رده انرژی A کمپرسور روتاری را مشاهده و بر...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی ایستاده بوش و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی تاش سرویس و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت ایستاده بوش با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 36000 ، 48000 ، 55000 ، 60000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و 65 درصد صرفه جویی مصرف ، رده انرژی A کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره اسپليت کولرگازی ایستاده بوش

کولر گازی ايستاده بوش مجهز به فيلتر سيستم تصفيه هوا برای جلوگيری از ويروس و مواد آلرژی زا و بو و ذرات معلق در هوا ميباشد . کولر گازی ايستاده بوش دارای 65 % صرفه جويی در مصرف انرژی در رده A و مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محيط زيست ، سيستم تنظيم پرتاب باد در 2 جهت ، سيستم تنظيم کننده اتوماتيک ميباشد . اسپليت ايستاده بوش در مدل های سرد و گرم با کمپرسور اسکرال ، با طراحی و ويژگی های منحصر به فرد در کشور آلمان ساخته و عرضه ميشود . کولر گازی اسپلیت بوش مدل ایستادهدارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 24 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود . فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين قيمت کولر گازی ايستاده بوش را با گارانتی اصلی خريداری نماييد.

یونیت داخلی کولر گازی ایستاده بوش

کولر گازی ایستاده بوش

پنهان کن
بیشتر

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU