کولر گازی ایستاده ال جی

3 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی ایستاده ال جی کم مصرف و مشخصات فنی همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی گلدیران و بهترین قیمت فروش کولر گازی اسپلیت ایستاده ال جی با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت 48000 و 50000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی A+ ، کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نمایید ...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی ایستاده ال جی کم مصرف و مشخصات فنی همراه با تصاویر ، گارانتی اصلی گلدیران و بهترین قیمت فروش کولر گازی اسپلیت ایستاده ال جی با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت 48000 و 50000 بی تی يو بر ساعت ، مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی A+ ، کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نمایید .

اطلاعاتی درباره اسپلیت کولرگازی ایستاده ال جی

کولر گازی ايستاده ال جی در ظرفيت های 50000 و 48000 بی تی يو بر ساعت به صورت معمولی و اينورتر ، مناسب برای مناطق حاره ای و گرمسير توليد ميشود . کولر گازی ايستاده ال جی مجهز به فيلتر تصفيه هوا ، در رده انرژی A و مجهز به گاز مبرد R410 سازگار با محيط زيست ، دارای قدرت پرتاب 20 متر در 4 جهت ميباشد . اسپیلت ايستاده ال جی LG در مدل های سرد ، سرد و گرم با کمپرسور  روتاری ، با طراحی و ويژگی های منحصر به فرد در کشور کره جنوبی ساخته و عرضه ميشود . قابليت گرمايش کامل کمپرسور در مجاورت هوای 10- درجه را دارا ميباشد. کولر گازی اسپلیت ال جی در مدل های متنوع و با کیفیت بالا از جمله اسپليت و کولر گازی ايستاده ال جی دارای 5 سال گارانتی کمپرسور و 18 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود . فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين قيمت کولر گازی ايستاده ال جی LG را با گارانتی اصلی خريداری نماييد.

یونیت داخلی کولر گازی ایستاده ال جی

کولر گازی ایستاده ال جی

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 3 از 3 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU