کولر گازی ایستاده ال جی

3 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی ایستاده ال جی کم مصرف و مشخصات فنی همراه با تصویر این محصول، گارانتی اصلی شرکت گلدیران و بهترین قیمت فروش کولر گازی اسپلیت ایستاده ال جی با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت 48000 و 50000 بی تی يو بر ساعت ، بهره مندی از گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی A+ ، کمپرسور روتاری را وبسا...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی ایستاده ال جی کم مصرف و مشخصات فنی همراه با تصویر این محصول، گارانتی اصلی شرکت گلدیران و بهترین قیمت فروش کولر گازی اسپلیت ایستاده ال جی با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت 48000 و 50000 بی تی يو بر ساعت ، بهره مندی از گاز مبرد R410 سازگار با محیط زیست و رده مصرف انرژی A+ ، کمپرسور روتاری را وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره اسپلیت کولر گازی ایستاده ال جی

کولر گازی ايستاده ال جی در ظرفيت های 50000 و 48000 بی تی يو بر ساعت به صورت معمولی و اينورتر ، مناسب برای مناطق حاره ای و گرمسير توليد و روانه بازار رقابت ميشود. کولر گازی ايستاده ال جی مجهز به فيلتر تصفيه هوا به منظور بهبود کیفیت هوا می گردد. این اسپلیت ها در رده انرژی A تولید شده اند، و در کمپرسور آنها از گاز مبرد R410 سازگار با محيط زيست استفاده شده است. دارای قدرت پرتاب 20 متر در 4 جهت باعث ایجاد توزیع هوایی یکنواخت و مطبوع در فضای داخلی می شود. اسپیلت ايستاده ال جی LG در مدل های سرد، سرد و گرم طراحی و روانه بازار رقابت می شوند. این مدل کولر گازی به دلیل تولید حجم زیادی از هوای خنک و مطبوع را به محیط منتقل می کند، بنابراین میتوان در محیط هایی با متراژ بالاتر نظیر مساجد، بانک ها، سالن های اجتماعات از این محصول به منظور تامین هوای مطبوع بهره مند می شوند. یکی از ویژگی های مد نظر حین خرید مشتریان قیمت کولر گازی ال جی است که خریدار را مجاب می کند که این محصول را انتخاب نماید. کولر گازی ایستاده در تمامی ظرفیت ها دارای 60 سال گارانتی کمپرسور و 18 ماه قطعات، همراه با 5 متر لوله و عايق رايگان عرضه ميشود . فروشگاه اينترنتی دماپويا به شما اين اطمينان را ميدهد که با بهترين قيمت کولر گازی ايستاده ال جی LG را با گارانتی اصلی خريداری نماييد.

کولر گازی ایستاده ال جی

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی ایستاده ال جی مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت ایستاده ال جی - دماپویا
نمایش 1 - 3 از 3 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU