کولر گازی ایستاده آکس

3 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی ایستاده آکس و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت پاک سرویس و بهترین قیمت فروش کولر گازی AUX با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفیت های 36000، 48000، 60000 بی تی یو بر ساعت، مجهز به گاز مبرد R22 و گاز R410 کمپرسور روتاری به صورت معمولی و اینورتر را وبسایت دماپو...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی ایستاده آکس و مشخصات فنی این محصولات همراه با تصاویر، گارانتی اصلی شرکت پاک سرویس و بهترین قیمت فروش کولر گازی AUX با قابلیت عملکرد سرد و گرم در ظرفیت های 36000، 48000، 60000 بی تی یو بر ساعت، مجهز به گاز مبرد R22 و گاز R410 کمپرسور روتاری به صورت معمولی و اینورتر را وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

اطلاعاتی درباره کولر گازی ایستاده آکس

کولر گازی ایستاده آکس مطابق جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا با قابلیت عملکرد سرد و گرم در 3 ظرفیت 60000،48000، 36000 btu/h باقدرت خنک کنندگی بالا تولید و عرضه می گردد. به دلیل استفاده از متریال و قطعات اصلی در ساخت این اسپلیت ها از سطح کیفیت بالایی برخوردار می باشند و دارای برچسب انرژی رده A می باشند. کولر گازی آکس مدل ایستاده به دلیل تولید حجم بالایی از هوای مطلوب در ساختمان هایی با متراژ بالا بیشترین کاربرد را دارند. روی پنل داخلی کولر گازی ایستاده آکس از صفحه نمایش لمسی استفاده شده که می توان وضعیت دستگاه را به دلخواه تغییر و تنظیم نمود. دریچه های خروجی هوا به نوعی طراحی شده که قابلیت توزیع هوا را در زوایای مختلف دارد و می توان دمای اتاق را به درجه دلخواه کاربر می رساند. همچنین از ویژگی های دیگر این نوع کولر گازی می توان به قابلیت قفل کردن ریموت کنترل برای خارج کردن از دسترس عموم، قابلیت کنترل ظرفیت دستگاه بر اساس بار مورد نیاز می باشد. همچنین استفاده از فیلترهای تصفیه هوا چندلایه با قدرت جذب و فیلتراسیون بالا در ساخت این اسپلیت ها موجب شده هوای ورودی به اتاق با سطح کیفیت بالا و بدون مواد آلرژی زا در هوای اتاق توزیع شود.

کولر ایستاده اکس

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی ایستاده آکس مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت ایستاده آکس - دماپویا
نمایش 1 - 3 از 3 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
مدت گارانتی
عملکرد دستگاه
ظرفیت - BTU