کولر گازی ایزی میدیا

5 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی ایزی میدیا و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی بانیان و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری ایزی EASY میدیا کم مصرف با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R22 و 60 درصد صرفه جویی مصرف و رده انرژی B و کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی ...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات خرید آنلاین اسپلیت کولر گازی ایزی میدیا و مشخصات فنی با تصاویر ، گارانتی اصلی بانیان و بهترین قیمت کولر گازی اسپلیت دیواری ایزی EASY میدیا کم مصرف با عملکرد سرد و گرم در ظرفيت های 9000 ، 12000 ، 18000 ، 24000 بی تی يو بر ساعت ، با گاز مبرد R22 و 60 درصد صرفه جویی مصرف و رده انرژی B و کمپرسور روتاری را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات کولر گازی دیواری ایزی میدیا - EASY

این سری از کولر گازی های میدیا در ظرفیت 9000 الی 30000 btu با قابلیت عملکرد سرد و گرم میتواند جایگزین مناسبی برای سایر وسایل حرارتی و برودتی مورد نیاز ساختمان باشد. کمپرسور بکار رفته این مدل کولر گازی از نوع روتاری T1 ویژه ی مناطق معتدل و مرطوب می باشد و نوع گاز مبرد بکار رفته در آن از نوع R410 سازگار با محیط بوده و همچنین رده انرژی دستگاه B می باشد که میزان مصرف انرژی در آن به کمترین حد رسیده است. بهره مندی از سنسور اینفرارد داخل یونیت داخلی موقعیت و حضور افراد ساکن را تشخیص داده و در صورتیکه بیش از 30 دقیقه در آنجا حضور نداشته باشد دستگاه به طور خودکار خاموش می گردد. و در صورت بازگشت مجددا شروع بکار می کند. از دیگر ویژگی ها میتوان به خروجی درین(DRAIN) دوطرفه، دارا بودن فیلتر High Density، کنترل Arctic اشاره نمود. خرید کولر گازی میدیا از به دلیل سطح کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب، مقرون به صرفه بوده و میتوان از این طریق در بسیاری از هزینه های اقتصادی صرفه جویی نمود. 

کولر گازی ایزی میدیا

پنهان کن
بیشتر
کولر گازی ایزی میدیا مشخصات و انواع کولر گازی اسپلیت ایزی میدیا - دماپویا
نمایش 1 - 5 از 5 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
شرایط کارکرد
نوع کمپرسور
کیت اینورتر
گاز مبرد
نوع برق مصرفی
عملکرد دستگاه