پکیج فرولی

6 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج فرولی و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی پکیج فرولی همراه با تصاویر مخزن دار و کوئل دار در انواع پکیج دیواری 24000 تا 37000 ، پکیج زمینی 45000 ، پکیج چگالشی 25000 و 35000 و مدل های دیواتک و دیواتاپ بالابودن بازدهی و مصرف بهینه سوخت و صدای بسیار کم ، با نصب رایگان را مشا...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج فرولی و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی پکیج فرولی همراه با تصاویر مخزن دار و کوئل دار در انواع پکیج دیواری 24000 تا 37000 ، پکیج زمینی 45000 ، پکیج چگالشی 25000 و 35000 و مدل های دیواتک و دیواتاپ بالابودن بازدهی و مصرف بهینه سوخت و صدای بسیار کم ، با نصب رایگان را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده فرولی

شرکت فرولی در سال 1955 میلادی ، 1334 شمسی توسط دانته فرولی تاسیس شد. درسال 1990 این شرکت پکیج دیواری خود را روانه بازار کرد . از مزیت های پكیج گرمایشی شرکت فرولی می توان به ابعاد کوچک (می توان در قسمت های مختلف داخل و یا خارج محیط نصب شود) ، وزن پایین ، عایق بندی مناسب ، بی صدا بودن فن ، راندمان بالا ، مصرف پایین برق و گاز ، امکان اتصال به سیستم خورشیدی ، امکان نصب حسگرهای مختلف و ریموت کنترل ، مدیریت دمای محیط ، کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری ، جایگزینی سیستم کنترل احتراق و دود از طریق یونیزاسیون ، امکان مدیریت کامل و آسان دستگاه به واسطه صفحه نمایشگر و سیستم ضد یخ زدگی می باشد. مبدل حرارتی ، شاسی آلومینایز ، مشعل ، پمپ و صفحه کنترل از اجزای پکیج فرولی می باشد.

انواع پکیج فرولی شامل موارد زیر می باشد

پکیج دیواری فرولی

پکیج دیواری فرولی یکی از پرکاربردترین وسایل ایجاد گرما که دارای مزیت هایی همچون عدم اشغال فضای محیط ، بالا بودن ایمنی و مستقل بودن واحد های مسکونی و تجاری می باشد . از دیگر عواملی که باعث می شود از پکیج دیواری استفاده کرد ، بالابودن بازدهی و مصرف بهینه سوخت است . این دستگاه اغلب بر روی دیوار آشپزخانه و آبدارخانه نصب می شود و علاوه بر گرم کردن فضای واحدهای مسکونی یا واحد های تجاری ، توسط رادیاتور یا فن کوئل ، آب گرم مصرفی را به صورت فوری تامین می کند . برای خروج دود دستگاه به محیط خارج و تامین هوای مصرفی مورد نیاز دستگاه از دودکش مخصوص دوجداره استفاده می شود در نتیجه ایمنی کامل ساکنین را فراهم می کند .

پکیج دیواری فرولی

پکیج زمینی فرولی

پکیج زمینی فرولی همزمان آب گرم برای مصرف کننده و دستگاه های گرمایی از قبیل رادیاتور و فن کوئل را فراهم می کند و بهترین جایگزین برای موتورخانه های قدیمی می باشد. از مزایای این نوع از پکیج ها میتوان به ظرفیت بیشترآب مصرفی (بدلیل داشتن مخزن کوئل دار) ، نداشتن نوسانات دمای آب ، صدای بسیار کم پکیج و مناسب برای واحدهایی با متراژ بالا می باشد. پکیج زمینی از نظر احتراق شامل دو نوع مشعل دار و بدون مشعل می باشد که نوع مشعل دار برای متراژهای بالا و نوع بدون مشعل برای متراژهای پایین می باشد.

پکیج ایستاده فرولی

پکیج چگالشی فرولی 

نسل جدید سیستم های گرمایشی پکیج چگالشی می باشد که بویلر چگالشی هم نامیده می شوند و در بازار جهانی به نام condansing boiler عرضه می شود. پکیج های سیستمی و ترکیبی دو نوع اصلی از پکیج های چگالشی میباشد. پکیج های چگالشی از گرما و انرژی گازهای خروجی از دست رفته برای پیش گرم کردن آب ورودی استفاده می شود که از این انرژی در پکیج های دیواری استفاده نشده و این از مزایای پکیج چگالشی می باشد از دیگر مزیت های پکیج چگالشی راحتی نصب بر روی دیوار بخاطر سبکی ان است . در تحقیقات انجام شده راندمان پکیج چگالشی می تواند به بیش از 98 درصد برسد.

پکیج چگالشی فرولی

گارانتی و خدمات پس از فروش پکیج فرولی

پکیج های دیواری ، زمینی و چگالشی فرولی دارای 3 سال گارانتی و 10 سال پشتیبانی این شرکت می باشند.

فرولی

وب سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پکیج فرولی ارائه شده را با بهترین قیمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 6 از 6 مورد
  • 3f3e5c0bbb9dbd94710234fced182cdc.jpg
  • 50e0bdd5df48fd5c55367cecceb4c8e4.jpg
  • 061df5a697e98569ea935d71354f42b0.jpg
  • 4044c6fd9edeadfe415f70954bd2426b.jpg

فیلتر توسط :

سازنده
موقعیت نصب دستگاه