پکیج فرولی

پکیج فرولی

6 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج فرولی و خرید آنلاین، گارانتی اصلی شرکت جنرال و بهترین قیمت نمایندگی  با بالاترین سطح کیفیت و همراه گارانتی اصلی، با تصاویر مخزن دار و کوئل دار در انواع پکیج دیواری 24000 تا 37000، پکیج زمینی 45000، پکیج چگالشی 25000 و 35000 و مدل های دیواتک و دیواتاپ بالابودن بازدهی و مصرف به...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج فرولی و خرید آنلاین، گارانتی اصلی شرکت جنرال و بهترین قیمت نمایندگی  با بالاترین سطح کیفیت و همراه گارانتی اصلی، با تصاویر مخزن دار و کوئل دار در انواع پکیج دیواری 24000 تا 37000، پکیج زمینی 45000، پکیج چگالشی 25000 و 35000 و مدل های دیواتک و دیواتاپ بالابودن بازدهی و مصرف بهینه سوخت و صدای بسیار کم، با نصب رایگان را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه پکیج فرولی - Feeroli

پکیج فرولی یکی از تولیدات برتر و پربازده شرکت فرولی بوده که این گروه تولیدی ایتالیایی به عنوان یکی از شاخص ترین تولید کنندگان پکیج در سطح جهان شناخته می شود که این شرکت به عنوان تولید کننده پکیج توانست است برای اولین بار در تاریخ خود با سرمایه گذاری مشترک در ایران توسط دانته فرولی و با خرید ۵۰ درصد سهام شرکت ایرتمپ به تولید محصولات با طراحی ساخت عالی، پکیج فرولی در ایران اقدام کند. شرکت فرولی با بهره گیری از نیروهای متخصص و ابزار آلات پیشرفته در خط تولید محصولاتی با کیفیت بالا و طبق استاندارد های روز تولید و با مکانیزم های جدید حرارتی همگام ساخته و در جهت رفاه حال مصرف کننده به بازار ارائه می نماید. از مزیت های پكیج شرکت فرولی می توان به ابعاد کوچک (می توان در قسمت های مختلف داخل و یا خارج محیط نصب شود)، وزن پایین جهت تسهیل امر تعمیر و جابه جایی اشاره کرد همچنین تمامی مدل های پکیج گرمایشی تولید شده شرکت فرولی دارای عایق بندی بسیار مناسبی است که در صورت نشت داخلی و یا بروز هر گونه مشکل مانع خروج آب به بیرون از فضای دستگاه می شود. عملکرد بی صدا ضمن داشتن فن و راندمان بالای دستگاه به عنوان شاخصه بسیار مهم آنها بشمار می آید، که استفاده از آن را در محیط داخلی بسیار آسان کرده و عملا سرو صدای بسیار محدودی دارد. شاخصه های دیگری از جمله مصرف پایین برق و گاز، امکان اتصال به سیستم خورشیدی، امکان نصب حسگرهای مختلف و ریموت کنترل در پکیج فرولی، دسترسی بیشتری برای مصرف کننده ایجاد کرده است و مصرف کننده را مجاب و متقاعد به استفاده از این سیستم پیشرفته در جهت رفع نیاز های خود کند، همچنین امکان مدیریت دمای محیط را به واسطه ترموستات های تعبیه شده برای هرکدام از آبهای گرمایشی و مصرفی امکانپذیر کرده است، کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری، جایگزینی سیستم کنترل احتراق و دود از طریق یونیزاسیون، امکان مدیریت کامل و آسان دستگاه به واسطه صفحه نمایشگر و سیستم ضد یخ زدگی از دیگر مزایا و سیستم های مهم به کار گرفته شده در پکیج می باشد. مبدل حرارتی، شاسی آلومینایز، مشعل، پمپ و صفحه کنترل از اجزای تشکیل دهند این سیستم ها می باشد. پکیج فرولی در ظرفیت های متفاوت با گارانتی اصلی در وب سایت دماپویا ارائه می گردد.

پکیج فرولی

پکیج دیواری فرولی

پکیج دیواری فرولی یکی از مدل های ارائه شده از این سری سیستم های گرمایشی است که در واقع آن را می توان یکی از پرکاربردترین وسایل ایجاد گرما چه در نوع خود و چه در کل سیستم های گرمایشی دانست که از آن در ساختمان ها و مدارس و ادراه ها استفاده می شود و به لحاظ داشتن فن و نداشتن این قطعه به دو دسته تقسیم می شوند آن دسته از این پکیج فرولی که دارای محفظه احتراق بسته هستند دارای فن جهت تخلیه دود و محصولات حاصل از سوختن  و همچنین مکش هوای تازه به این محفظه برای افزایش راندمان آن است. پکیج دیواری فرولی همچنین دارای مزیت هایی همچون عدم اشغال فضای محیط به لحاظ ابعاد و حجم کم است که نسبت به سیستم های مرکزی مانند موتور خانه ها و آبگرمکن ها در این مورد مناسب تر به نظر می رسد همچنین به لحاظ استفاده از قطعات منظم دقیق و با کیفیت و با گذراندن تست ها و آزمایش های گوناگون دارای دارای سر و صدای کمتری می باشد. کارشناسان سازنده پکیج دیواری فرولی با تعبیه یک برد مرکزی در درون این پکیج و با اتصال شبکه ای از سنسورها به آن و همچنین با در نظر گرفتن ضرایب ایمنی و اطمینان بالا برای این پکیج توانسته اند بالا بودن ایمنی این پکیج را تضمین و آنر را تقریبا به یکی از مطمئن ترین ها در جهان تبدیل بکنند. از مهم ترین شاخصه های این پکیج فرولی مدل دیواری می توان به استفاده مستقل در واحد های مسکونی و تجاری به صورت سیستم های مجزا اشاره کرد یعنی در واقع لازم نیست که دیگر برای ساختمان یک بخش مجزا جهت تعبیه تجهیزات موتورخانه ای در نظر گرفت. از دیگر عواملی که باعث می شود از پکیج فرولی مدل دیواری استفاده کرد، بالابودن بازدهی و مصرف بهینه سوخت است. این دستگاه اغلب بر روی دیوار آشپزخانه و آبدارخانه نصب می شود و علاوه بر گرم کردن فضای واحدهای مسکونی یا واحد های تجاری، توسط رادیاتور یا فن کوئل، آب گرم مصرفی را به صورت فوری تامین می کند. برای خروج دود پکیج فرولی به محیط خارج و تامین هوای مصرفی مورد نیاز دستگاه از دودکش مخصوص دوجداره استفاده می شود در نتیجه ایمنی کامل ساکنین را فراهم می کند. در کل شرکت فرولی توانسته است ضمن توجه به طراحی ساخت و زیبایی محصول، کیفیت و راندمان بالای آن را نیز تضمین کرده و آن ارائه این محصول را در سراسر جهان گسترش دهد.

پکیج دیواری فرولی

پکیج زمینی فرولی

پکیج زمینی فرولی همزمان آب گرم برای مصرف کننده و دستگاه های گرمایی از قبیل رادیاتور و فن کوئل را فراهم می کند این فرایند به مانند دیگر پکیج انجام می شود با این تفاوت که پکیج زمینی دارای یک منبع جهت ذخیره آب گرم برای موارد استفاده در ساختمان های ویلایی و یا در کل محیط هایی که به آب گرم از پیش آماده شده نیاز داشته باشند استفاده می شوند. این نوع پکیج فرولی ضمن ادغام عمل های صورت گرفته در یک موتورخانه و انجام وظایف آنها به صورت همزمان انجام فعالیت می کند در واقع آن را می توان بهترین جایگزین برای موتورخانه های قدیمی در نظر گرفت. از مزایای پکیج فرولی مدل زمینی میتوان به ظرفیت بیشتر آب مصرفی (بدلیل داشتن مخزن کوئل دار) ، نداشتن نوسانات دمای آب، صدای بسیار کم پکیج و مناسب برای واحدهایی با متراژ بالا اشاره نمود. پکیج زمینی فرولی از نظر احتراق شامل دو نوع مشعل دار و بدون مشعل می باشد که نوع مشعل دار برای متراژهای بالا و نوع بدون مشعل برای متراژهای پایین می باشد.

پکیج زمینی فرولی

پکیج چگالشی فرولی 

شرکت فرولی ایتالیا پس از تولید موفق سایر مدل های ارائه شده، نسبت به ساخت نسل جدید سیستم های گرمایشی یعنی پکیج چگالشی اقدام کرده است که از آن با نام  بویلر چگالشی هم یاد می شود و در بازار جهانی به نام condansing boiler عرضه می شود. این نوع پکیج فرولی به مانند دیگر پکیج ها از سیستم های مشابه استفاده می کند و با صرفه هزینه و انرژی کمتر نسبت به تامین آب های مصرفی و گرمایشی اقدام می کند پکیج فرولی سیستمی و ترکیبی دو نوع اصلی از پکیج چگالشی میباشد. پکیج های چگالشی از گرما و انرژی گازهای خروجی از دست رفته یا به عبارت دیگر گرمای نهان موجود در دود و بخار آب در حال خروج از پکیج استفاده کرده که منجر به از پیش گرم آب ورودی می شود که از این انرژی در پکیج های دیواری و زمینی استفاده نشده و این از مزایای پکیج چگالشی فرولی می باشد از دیگر مزیت های مدل چگالشی راحتی نصب بر روی دیوار بخاطر سبکی آن است. در تحقیقات انجام شده راندمان پکیج چگالشی می تواند به بیش از 98 درصد برسد.

پکیج چگالشی فرولی

گارانتی و خدمات پس از فروش پکیج فرولی

پکیج فرولی در مدل دیواری، زمینی و چگالشی دارای 3 سال گارانتی و 10 سال پشتیبانی این شرکت می باشند.

garanty-ferroli

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پکیج فرولی ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

پنهان کن
بیشتر
پکیج فرولی قیمت پکیج فرولی | مشخصات و خرید پکیج فرولی - دماپویا
نمایش 1 - 6 از 6 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
موقعیت نصب دستگاه
نوع سوخت مصرفی