پکیج زمینی شوفاژکار هورخش بزرگنمایی

پکیج زمینی شوفاژکار هورخش

شوفاژکار

Package chauffagekar-13902

پکیج زمینی موتور خانه ای کوتاه و بلند شوفاژکار

سری هورخش

جزییات بیشتر

لطفاً تماس بگیرید

بررسی و راهنمایی خرید پکیج زمینی موتورخانه ای شوفاژکار سری هورخش

پکیج گرمایشی زمینی سری هورخش شامل دو مدل بلند کویل دار 100 لیتری و کوتاه مبدل دار می باشد که از محصولات با کیفیت شرکت شوفاژکار می باشند طراحان و کارشناسان شرکت شوفاژکار با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز توانسته اند یکی از بهترین پکیج های زمینی را با ابعاد کوچکتر از سایر مدل های هم ارز ولی با قابلیت ها و توان و راندمان بالا تر تولید کننند که این ابعاد کوچکتر و سایر مزیت های که این سیستم دارد را می توان به عنوان جنبه های برتر این مدل از پکیج ها نسبت به سایر سیستم های مرکزی دانست که ضمن سرو صدا و هزینه زیاد و اشغال فضاهای زیاد دارای راندمان پایین تری می باشند. پکیج زمینی موتورخانه ای شوفاژکار سری هورخش دارای دودکشی با قطر کم است که باعث می شود نصب آن در موارد با مقدار جای اندک تسهیل گردد. با طراحی هوشمندانه متخصصان شرکت شوفاژکار این امکان به وجود آمده است تا در غیاب گاز شهری از سوخت گازوئیل برای فعالیت پکیج شوفاژکار استفاده شود که با این کار توانسته اند این پکیج را به گزینه ای مقرون به صرفه و دارای صرفه جویی بسیار خوب در مصرف انرژی و به نوعی با رعایت اصول زیست محیطی نیاز های مصرف کننده را در کمترین زمان و با بیشترین قدرت و به صورت همیشگی در دسترس قرار می دهد همچنین به دلیل وجود قابلیت استفاده از دو سوخت گازوئیل و گاز در پکیج گرمایشی زمینی سری هورخش شوفاژکار می توان از آن در مناطقی که حتی هنوز فاقد لوله کشی گاز هستند و با سوخت گازوئیل به فعالیت در آورد. این محصول در دو مدل بلند، کوتاه مبدل دار تولید می شود که علاوه بر ویژگی های مشترک، هر کدام توانایی ها و امکانات متفاوتی را برای مصرف کننده به ارمغان می آورد.

پکیج دیواری هورخش شوفاژکار

پکیج هورخش بلند شوفاژکار: این محصول که دارای ارتفاع بلند تر ولی مساحت سطح کمتری است که برای محل هایی که همواره به آب گرم از پیش آماده نیاز دارند مانند ویلاها با مساحت زیاد، بیمارستانها، مدارس، شرکت های دارای آزمایشگاهای 24 ساعته مورد استفاده قرار می گیرد. این پکیج زمینی مجهز به منبع کویل دار 100 لیتری است که می تواند مقداری آب گرم ذخیره مصرفی را در خود نگه داشته و برای مدت بیشتری به فعالیت بپردازد.

پکیج هورخش کوتاه مبدل دار شوفاژکار: پکیج زمینی هورخش کوتاه دارای مبدل صفحه ای است که این مبدل حرارتی صفحه ای برای گرمایش آب گرم مصرفی بکار گرفته می شود که این کار  بصورت آنی توسط این مبدل انجام می شود و از آنجا با توجه به فشار هیدرولیکی موجود در لوله به سیستم لوله کشی منتقل میشود. کارشناسان شرکت شوفاژکار با تعبیه دستگاه ضد رسوب الکترونیکی بر روی آن جهت جلوگیری از رسوب ناشی از سختی آب اقدام کرده اند که توانسته اند در این زمینه موفق باشند. از موارد استفاده این پکیج می توان به گرم کردن آب استخر و تامین گرمایش و آب گرم مصرفی ادارات و همچنین ساختمان ها و دیگر مراکز را  دانست.

مشخصات پکیج زمینی موتورخانه ای شوفاژکار سری هورخش

پکیج گرمایشی زمینی سری هورخش از محصولات شرکت شوفاژکار است که در دو مدل بلند مبدل دار، کوتاه مبدل دار تولید می شوند این پکیج ها بر خلاف نوع دیواری بر روی زمین نصب می شوند و به فضای کمتری نسبت به سیستم های مرکزی نیاز دارند همچنین دارای محفظه احتراق بسته هستند که به وسیله دودکش به فضای بیرون در ارتباط هستند این دودکش که دارای دو مجرای مجزا است برای انتقال هوای تازه از بیرون به وسیله لوله بیرونی و توسط فن این عمل انجام می شود همچنین محصولاتی که از سوختن سوختی مانند گازوئیل و گاز به وجود می آیند با عمل فن تعبیه شده در مجرای خروجی محفظه احتراق به بیرون هدایت می شوند. در این پکیج در مدل های مبدل دار از مبدل های صفحه ای و اصلی برای گرمایش آبهای مصرفی و گرمایشی استفاده می شود که کاربرد آنها علاوه بر تامین آب گرم مصرفی در منازل، آب گرم مورد نیاز برای شوفاژها را در زمستان فراهم می کنند همچنین پکیج زمینی شوفاژکار در مقایسه با سیستم شوفاژ خانه مرکزی از نظر میزان صدا بسیار کم سر و صداتر بوده و دارای نوسانات بسیار کمی در دمای آب در مقایسه با سایر مدل ها است و همینطور  راندمان آن در مقایسه با سیستم شوفاژخانه مرکزی بالاتر است. در بخش جلوی دستگاه پکیج زمینی سری هورخش و در پنل کنترل موارد از قبیل ترموستات آب گرم مصرفی و گرمایشی وجود دارد که جهت تغییر دمای هر کدام از آنها تعبیه شده است. همچنین وجود تجهیزاتی نظیر شیر های اطمینان و شیر هواگیری و یک طرفه این امکان را به وجود می آورد که پکیج زمینی هورخش در موارد اضطراری و با وجود ایرادات بتواند به فعالیت مجدد بپردازد. در شکل زیر اجزاء و قطعات یک پکیج زمینی سری هورخش شوفاژکار را مشاهده می کنید که با داشتن ساختمان دنده ای و با ابعاد کوچک ضمن اینکه حمل و نقل آن را تسهیل کرده است تعمیر و نگهداری آن را نیز سهولت بخشده است. ظرفیت حرارتی این پکیج زمینی بلند 39،000 و زمینی کوتاه 31،000 کیلوکالری بر ساعت می باشد و همچنین حداکثر دمای کاری مجاز 105 درجه سانتیگراد برای این دستگاه در نظر گرفته شده است و همینطور  نوع سوخت بسته به دسترسی مصرف کننده می تواند گاز طبیعی و یا گازوییل باشد. در شکل زیر به ابعاد پکیج اشاره شده است تا با محاسبه این مقدار و تناسب با مقدار فضای ممکن برای نصب و همچنین نسبت به خرید و مشاهده هر کدام از این پکیج ها در وب سایت دما پویا و سایر مدلهای مشابه اقدام کنید.

ابعاد پکیج زمینی هورخش شوفاژکار

ویژگی های پکیج زمینی موتورخانه ای شوفاژکار سری هورخش

  • تجهیز به سیستم های کنترل و اندازه گیری مناسب اعم از ترمومتر، مانومتر، ترموستات و پنل کنترلی.
  • مجهز به دیگ CHL-200 با سه پاس حرارتی و با استاندارد اروپا.
  • دارای تجهیزات تضمین کارایی صحیح اعم از شیرهای اطمینان، هواگیری و یک طرفه.
  • قابلیت نصب مشعل های گاز سوز، گازوییل سوز و دوگانه سوز.
  • مجهز به پمپ سیرکولاسیون قابل تنظیم گراندفوس دانمارک.
  • دارای منبع انبساط زیلمت ایتالیا.
  • تعمیر و نگهداری آسان به واسطه استفاده از اتصالات دنده ای .
مدل پکیج زمینی شوفاژکار هورخش
موقعیت نصب دستگاه زمینی
نوع سوخت مصرفی گازسوز
مدت گارانتی 2 سال
کشور سازنده ایران
محفظه احتراق بدون فن

دفترچه پکیج هورخش شوفاژکار

دانلود PDF راهنمای استفاده از پکیج هورخش شوفاژکار

دفترچه راهنما (4.53M)
Rated 3.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

قیمت پکیج دیواری شوفاژکار

من این مدل دارم خوبه ، مدل گلدیران دوستم داشت اصلا راضی نبود

مشخصات کلی

مدل پکیج زمینی شوفاژکار هورخش
موقعیت نصب دستگاه زمینی
محفظه احتراق بدون فن

مشخصات فنی

مدت گارانتی 2 سال
کشور سازنده ایران

سایر ویژگی‌ها

نوع سوخت مصرفی گازسوز