پکیج زمینی شوفاژکار آذرخش بزرگنمایی

پکیج زمینی شوفاژکار آذرخش

شوفاژکار

Package chauffagekar-13901

پکیج زمینی موتور خانه ای کوتاه و بلند شوفاژکار

سری آذرخش

جزییات بیشتر

لطفاً تماس بگیرید

بررسی و راهنمایی خرید پکیج زمینی موتورخانه ای شوفاژکار سری آذرخش

پکیج زمینی شوفاژکار سری آذرخش از محصولات با کیفیت و دارای موارد استفاده بسیار به شمار می رود که از جمله این موارد می توان به استفاده در فضاهای مانند ادارات و ساختمان های بزرگ و همچنین شرکت های با مساحت زیر سقف زیاد اشاره کرد. از این گذشته مصرف کنندگان و تولید کنندگان با اطلاق نام موتورخانه به این پکیج به دلیل وجود تجهیزات یک موتورخانه کامل در این محصول و نوع کاربرد و وظایفی که برای هر کدام از تجهیزات تعیین شده است آن را در رده ای بالاتر از سیستم های مرکزی مانند آبگرمکن و شوفاژخانه در نظر گرفته اند که به طور مقایسه ای از برتری های ملموسی برخوردار می باشد و به نوعی وظیفه آبگرمکن و موتورخانه را در قالب یک دستگاه و با قابلیت های از جمله سر و صدای بسیار کمتر، اشغال فضای کم تر( حدود 1.5 متر مربع ) و استفاده از قطعات با کیفیت و قدرت بالاتر، همچنین به دلیل حجم کم و ابعاد کوچک دارای نصب، حمل و نقل و راه اندازی آسان تری برخوردار می باشد. پکیج زمینی موتورخانه ای شوفاژکار سری آذرخش دارای دودکشی با قطر کم است که این امکان را به وجود می آورد که نصب آن در هر فضای کوچک و متناسب با حجم شوفاژ ممکن باشد. همچنین به دلیل طراحی کارآمدی که توسط مهندسان این مجموعه صورت گرفته است و با اضافه کردن قطعات و تجهیزاتی قابلیت استفاده از گاز شهری یا گازوییل به عنوان سوخت را برای این محصول به وجود آورده اند، با این کار توانسته اند این پکیج را به گزینه ای مقرون به صرفه و دارای صرفه جویی بسیار خوب در مصرف انرژی و به نوعی با رعایت اصول زیست محیطی نیاز های مصرف کننده را در کمترین زمان و با بیشترین قدرت و به صورت همیشگی در دسترس قرار می دهد همچنین به دلیل وجود قابلیت استفاده از دو سوخت گازوئیل و گاز در  پکیج شوفاژکار می توان از آن در مناطقی که حتی هنوز فاقد لوله کشی گاز هستند و با سوخت گازوئیل به فعالیت در آورد. این محصول در سه مدل بلند، کوتاه مبدل دار و کوتاه بدون مبدل تولید می شود که علاوه بر ویژگی های مشترک، هر کدام قابلیت ها و امکانات متفاوتی را در اختیار کاربر قرار می دهند.

پکیج گرمایشی زمینی آذرخش

پکیج آذرخش بلند شوفاژکار: این محصول برای محل هایی که همواره به آب گرم از پیش آماده نیاز دارند مانند ویلا ها با مساحت زیاد ، آپارتمان های بزرگ ، مدارس، کارگاه های اکتشافی یا عمرانی صحرایی. این پکیج زمینی مجهز به منبع کویل دار 160 لیتری است که می تواند مقداری آب گرم ذخیره مصرفی را در خود حفظ کرده و برای مدت بیشتری فعالیت خود را حفظ کند.

پکیج آذرخش کوتاه مبدل دار و بدون مبدل شوفاژکار: پکیج زمینی آذرخش کوتاه مبدل دار مجهز به مبدل حرارتی صفحه ای می باشد که تامین آب گرم مصرفی را بصورت لحظه ای انجام داده و طراحان این پکیج با تعبیه دستگاه ضد رسوب الکترونیکی بر روی آن جهت جلوگیری از رسوب ناشی از سختی آب اقدام کرده اند. گرم کردن آب استخر و تامین گرمایش و آب گرم مصرفی اماکن اداری و تجاری می تواند از بیشترین کاربرد های این محصول باشد. آذرخش کوتاه بدون مبدل این محصول که فاقد مبدل حرارتی و دستگاه ضد رسوب الکترونیکی می باشد برای ساختمان هایی که صرفا برای تامین گرمایش محیط به یک موتورخانه در حداقل فضا نیاز دارند طراحی شده است. کارگاه های صنعتی، مدارس و ساختمان هایی از این دست، می تواند بیشترین مخاطب این محصول باشد.

مشخصات پکیج زمینی موتورخانه ای شوفاژکار سری آذرخش

پکیج زمینی سری آذرخش از محصولات شرکت شوفاژکار می باشد که در یک سری آذرخش و با سه مدل بلند مبدل دار، کوتاه مبدل دار و کوتاه بدون مبدل تولید می شوند که در مدل های مبدل دار از مبدل های صفحه ای و اصلی برای گرمایش آبهای مصرفی و گرمایشی استفاده می شود که کاربرد آنها علاوه بر تامین آب گرم مصرفی در منازل، آب گرم مورد نیاز برای شوفاژها را در زمستان فراهم می کنند همچنین استفاده از پکیج زمینی شوفاژکار فضای کمتری در مقایسه با سیستم شوفاژ خانه مرکزی اشغال می کند و از نظر میزان صدا بسیار کم صداتر بوده و نوسانات دمای آب در آن اصلا محسوس نیست و  راندمان آن در مقایسه با سیستم شوفاژخانه مرکزی بالاتر است. این پکیج ها مجهز به سیستم های کنترل و اندازه گیری مناسب اعم از ترمومتر، مانومتر، ترموستات و پنل کنترلی هستند که به مصرف کننده این دسترسی را می دهند تا مطابق با شرایط مورد نیاز نسبت به تغییر وضعیت دستگاه و متعاقبا نسبت به تغییر میزان گرمایش آبهای مصرفی و گرمایشی اقدام کند که این کار با تعبیه ترموستات ها و ترمومترها انجام می شود همچنین پکیج زمینی آذرخش دارای تجهیزاتی برای تضمین کارایی صحیح اعم از شیرهای اطمینان برای مواقع ضروری مانند گرمای بیش از حد آب و یا بروز اشکالاتی را که در سیستم رخ می دهند، شیر هواگیری و یک طرفه هر کدام برای هدایت و انتقال هوا به جهت کاهش ریسک خطر و افزایش راندمان پکیج مورد استفاده قرار می گیرند. در شکل زیر اجزاء و قطعات یک پکیج زمینی سری آذرخش شوفاژکار را مشاهده می کنید که با داشتن ساختمان دنده ای و با ابعاد کوچک ضمن اینکه حمل و نقل آن را تسهیل کرده است تعمیر و نگهداری آن را نیز سهولت بخشده است.

ساختمان پکیج آذرخش شرکت  شوفاژکار

ویژگی های پکیج زمینی موتورخانه ای شوفاژکار سری آذرخش

  • تجهیز به سیستم های کنترل و اندازه گیری مناسب اعم از ترمومتر، مانومتر، ترموستات و پنل کنترلی.
  • دارای تجهیزات تضمین کارایی صحیح اعم از شیرهای اطمینان، هواگیری و یک طرفه.
  • مجهز به دیگ CHL-200 با سه پاس حرارتی و با استاندارد اروپا.
  • قابلیت نصب مشعل های گاز سوز، گازوییل سوز و دوگانه سوز.
  • تعمیر و نگهداری آسان به واسطه استفاده از اتصالات دنده ای .
  • مجهز به پمپ سیرکولاسیون قابل تنظیم گراندفوس دانمارک.
  • دارای منبع انبساط زیلمت ایتالیا.
مدل پکیج زمینی شوفاژکار آذرخش
موقعیت نصب دستگاه زمینی
نوع سوخت مصرفی گازسوز
مدت گارانتی 2 سال
کشور سازنده ایران
محفظه احتراق بدون فن

دفترچه پکیج آذرخش شوفاژکار

دانلود PDF راهنمای استفاده از پکیج آذرخش شوفاژکار

دفترچه راهنما (6.7M)
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

قیمت پکیج دیواری شوفاژکار

من خودم ایساتیس دارم ولی دیدیم هرکی شوفاژکار داره خیلی راضیه

مشخصات کلی

مدل پکیج زمینی شوفاژکار آذرخش
موقعیت نصب دستگاه زمینی
محفظه احتراق بدون فن

مشخصات فنی

مدت گارانتی 2 سال
کشور سازنده ایران

سایر ویژگی‌ها

نوع سوخت مصرفی گازسوز