پکیج زمینی فرولی

یک محصول وجود دارد.

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات فنی و راهنمایی خرید آنلاین پکیج زمینی فرولی و تخفیف ویژه ، گارانتی اصلی فرولی و بهترین قیمت پکیج زمینی فرولی همراه با مقایسه و تصاویر بصورت دو مبدل فن دار و بدون فن ، مدل PAGASUS با قابلیت نصب زمینی در ظرفیت 45000 کیلو وات مجهز به برد الکترونیکی و عیب یاب هوشمند و پره های چدنی با طول عمر بسیار بالا را مشاهده و بررسی...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات فنی و راهنمایی خرید آنلاین پکیج زمینی فرولی و تخفیف ویژه ، گارانتی اصلی فرولی و بهترین قیمت پکیج زمینی فرولی همراه با مقایسه و تصاویر بصورت دو مبدل فن دار و بدون فن ، مدل PAGASUS با قابلیت نصب زمینی در ظرفیت 45000 کیلو وات مجهز به برد الکترونیکی و عیب یاب هوشمند و پره های چدنی با طول عمر بسیار بالا را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد پکیج زمینی فرولی

پکیج زمینی فرولی شامل سری  PAGASUS و ظرفیت 45000 کیلو وات می باشد. پکیج زمینی فرولی همزمان آب گرم برای مصرف کننده و دستگاه های گرمایی از قبیل رادیاتور و فن کوئل را فراهم می کند و بهترین جایگزین برای موتورخانه های قدیمی می باشد. از مزایای پکیج فرولی مدل زمینی می توان به قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی و حسگر دمای بیرون ، قابلیت اتصال به سیستم خورشیدی ، مجهز به برد الکترونیکی و عیب یاب هوشمند ، دارای مشعل اتمسفریک بدون صدا ، دارای مخزن استیل ذخیره آبگرم بهداشتی ، دارای پره های چدنی با طول عمر بسیار بالا اشاره کرد.

پکیج زمینی فرولی

پنهان کن
بیشتر
پکیج زمینی فرولی مشخصات و خرید انواع پکیج زمینی فرولی - دماپویا

فیلتر توسط :

سازنده