پکیج زمینی ایران رادیاتور

3 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات فنی و راهنمایی خرید آنلاین پکیج زمینی ایران رادیاتور و تخفیف ویژه، گارانتی اصلی و بهترین قیمت پکیج زمینی ایران رادیاتور همراه با مقایسه و تصاویر بصورت ، مدل های Z36FF، D35، G35 گازسوز و گازوئیل سوز، با قابلیت نصب زمینی در ظرفیت های 24000 تا 36000 کیلووات به صورت آنالوگ و دیجیتال با کیفیت و بازدهی بالا را در وبسایت دما...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات فنی و راهنمایی خرید آنلاین پکیج زمینی ایران رادیاتور و تخفیف ویژه، گارانتی اصلی و بهترین قیمت پکیج زمینی ایران رادیاتور همراه با مقایسه و تصاویر بصورت ، مدل های Z36FF، D35، G35 گازسوز و گازوئیل سوز، با قابلیت نصب زمینی در ظرفیت های 24000 تا 36000 کیلووات به صورت آنالوگ و دیجیتال با کیفیت و بازدهی بالا را در وبسایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید.

توضیحاتی در مورد پکیج زمینی ایران رایاتور 

ایران رادیاتور فعالیت عمده ای در خصوص طراحی و ساخت انواع پکیج های گرمایشی دارد. این کمپانی با بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و استفاده از قطعات و متریال مرغوب و درجه یک توانسته سهم قابل توجهی از بازار فروش را به خود اختصاص دهد. همچنین بواسطه برخورداری از دوام و سطح کیفیت بالا نیز در رده بهترین های بازار قرار گرفته است. پکیج های زمینی به طور عمده در ظرفیت حرارت دهی بالاتر نسبت به مدل دیواری طراحی و ساخته می شوند به همین جهت در متراژهای بالاتر و در ساختمان هایی که حجم آب مصرفی زیاد است کاربرد گسترده ای دارند. پکیج زمینی ایران رادیاتور در مدل های Z36FF، D35، G35 با قدرت حرارت دهی بسیار مطلوب تولید و موجود می باشد. نوع سوخت مصرفی این دستگاه ها از نوع گازی و گازوئیلی است. این مدل پکیج ایران رادیاتور قابلیت فراهم کردن آبگرم فوری، دائم و فراوان را دارا می باشد و در ساختمان هایی با متراژ بالاتر مورد استفاده قرار می گیرند. قطعات بکار رفته از نوع استاندارد اروپایی با بالاترین سطح کیفیت است. پمپ سیرکولاتور بکار رفته نیز از نوع سه سرعته می باشد. از دو مبدل حرارتی گرمایش و مخزن ذخیزه آب استفاده شده که همین امر موجب شده دستگاه با کمترین میزان مصرف انرژی آب گرم مصرفی را تامین نماید. مشعل اتمسفریک با سیستم جرقه زن خودکار، سیستم آیونایز حفاظت از شعله، سیستم عیب یاب الکترونیکی از ویژگی های منحصر بفرد این محصولات می باشد. همچنین این محصولات در دو مدل احتراق بسته و باز طراحی و ساخته می شوند.  در مدلهای محفظه احتراق بسته، از طریق دودکش دوجداره عمل تخلیه دود و مواد حاصل از احتراق صورت می پذیرد. 

قیمت پکیج زمینی ایران رادیاتور

پنهان کن
بیشتر
پکیج زمینی ایران رادیاتور مشخصات و قیمت پکیج زمینی ایران رادیاتور - دماپویا
نمایش 1 - 3 از 3 مورد

فیلتر توسط :