پکیج دیواری بوتان

19 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات فنی و راهنمایی خرید آنلاین پکیج دیواری بوتان و تخفیف ویژه ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت پکیج دیواری بوتان همراه با مقایسه و تصاویر در مدل های ورونا ، پارما ، پرلاپرو ، پرلا ، اپتیما ، کالداونزیا ، بنسرپرو و روما  با قابلیت نصب دیواری در ظرفیت های 22000 ، 24000 ، 28000 ، 36000 بصورت تک مبدل و دو مبدل فن دار و ب...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات فنی و راهنمایی خرید آنلاین پکیج دیواری بوتان و تخفیف ویژه ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت پکیج دیواری بوتان همراه با مقایسه و تصاویر در مدل های ورونا ، پارما ، پرلاپرو ، پرلا ، اپتیما ، کالداونزیا ، بنسرپرو و روما  با قابلیت نصب دیواری در ظرفیت های 22000 ، 24000 ، 28000 ، 36000 بصورت تک مبدل و دو مبدل فن دار و بدون فن را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد پکیج دیواری بوتان

پکیج دیواری بوتان شامل مدل ورونا ، پارما ، پرلاپرو ، پرلا ، اپتیما ، کالداونزیا ، بنسرپرو و روما می باشد. حضور همزمان پکیج شوفاژ دیواری بوتان در بازار ایران و اروپا ، استفاده از قطعات ایتالیایی با برند معتبر در ساخت پکیج ، تنوع محصول در انتخاب پکیج ، دارا بودن استاندارد ملی ایران و نشان کیفیت اروپا CE و بهره مندی از بزرگترین شبکه تامین قطعات و خدمات رسانی در ایران از ویژگی های پکیج بوتان دیواری می باشد. پکیج دیواری بوتان یکی از پرکاربردترین وسایل ایجاد گرما که دارای مزیت هایی همچون عدم اشغال فضای محیط ، بالا بودن ایمنی و مستقل بودن واحد های مسکونی و تجاری می باشد. از دیگر عواملی که باعث می شود از پکیج دیواری استفاده کرد ، بالابودن بازدهی و مصرف بهینه سوخت است. این دستگاه اغلب بر روی دیوار آشپزخانه و آبدارخانه نصب می شود و علاوه بر گرم کردن فضای واحدهای مسکونی یا واحد های تجاری ، توسط رادیاتور یا فن کوئل ، آب گرم مصرفی را به صورت فوری تامین می کند . برای خروج دود دستگاه به محیط خارج و تامین هوای مصرفی مورد نیاز دستگاه از دودکش مخصوص دوجداره استفاده می شود در نتیجه ایمنی کامل ساکنین را فراهم می کند. ظرفیت پکیج گرمایشی ایران رادیاتور بدین صورت است که پکیج های 24000 برای متراژ تا 120 متر مربع، 28000 برای متراژ تا 180 متر مربع و مدل 36000 برای فضای 250 متر مربع مناسب می باشد. 

پکیج بوتان

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 19 از 19 مورد

فیلتر توسط :

سازنده
موقعیت نصب دستگاه
نوع سوخت مصرفی