پکیج دیواری ایران رادیاتور

14 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات فنی و راهنمایی خرید آنلاین پکیج دیواری ایران رادیاتور و تخفیف ویژه ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت پکیج دیواری ایران رادیاتور همراه با مقایسه و تصاویر بصورت تک مبدل و دو مبدل فن دار و بدون فن ،مدل های اکو ، M آنالوگ ، L دیجیتال ، K و Z با قابلیت نصب دیواری در ظرفیت های 22000 ، 24000 ، 28000 ، 36000 با نصب رایگان...

با مطالعه مطالب زیر اطلاعات فنی و راهنمایی خرید آنلاین پکیج دیواری ایران رادیاتور و تخفیف ویژه ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت پکیج دیواری ایران رادیاتور همراه با مقایسه و تصاویر بصورت تک مبدل و دو مبدل فن دار و بدون فن ،مدل های اکو ، M آنالوگ ، L دیجیتال ، K و Z با قابلیت نصب دیواری در ظرفیت های 22000 ، 24000 ، 28000 ، 36000 با نصب رایگان را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد پکیج دیواری ایران رادیاتور

پکیج دیواری ایران رادیاتور شامل دو نوع تک مبدل حرارتی و دو مبدل حرارتی می باشد .وجود حرف B در حروف مدل پکیج نشان دهنده تک مبدل بود آن و مدلهایی که دارای حرف M ، K ، E و L می باشند از نوع پکیج های دو مبدل می باشند و همچنین حروف FF به معنی وجود دودکش دو جداره فن دار و  CF به معنی بدون فن بودن دستگاه می باشد. ظرفیت مناسب پکیج گرمایشی ایران رادیاتور بدین صورت است که پکیج های 24000 برای متراژ تا 120 متر مربع ، 28000 برای متراژ تا 180 متر مربع و مدل 36000 برای فضای 250 متر مربع مناسب می باشد. پکیج ایران رادیاتور مدل دیواری یکی از پرکاربردترین وسایل ایجاد گرما که دارای مزیت هایی همچون عدم اشغال فضای محیط ، بالا بودن ایمنی و مستقل بودن واحد های مسکونی و تجاری می باشد . از دیگر عواملی که باعث می شود از پکیج دیواری استفاده کرد ، بالابودن بازدهی و مصرف بهینه سوخت است . این دستگاه اغلب بر روی دیوار آشپزخانه و آبدارخانه نصب می شود و علاوه بر گرم کردن فضای واحدهای مسکونی یا واحد های تجاری ، توسط رادیاتور یا فن کوئل ، آب گرم مصرفی را به صورت فوری تامین می کند . برای خروج دود دستگاه به محیط خارج و تامین هوای مصرفی مورد نیاز دستگاه از دودکش مخصوص دوجداره استفاده می شود در نتیجه ایمنی کامل ساکنین را فراهم می کند .

پکیج ایران رادیاتور

پنهان کن
بیشتر
پکیج دیواری ایران رادیاتور مشخصات و انواع پکیج دیواری ایران رادیاتور - دماپویا
نمایش 1 - 14 از 14 مورد

فیلتر توسط :

برچسب مصرف انرژی
موقعیت نصب دستگاه
نوع برق مصرفی
نوع سوخت مصرفی
کشور سازنده