پکیج بیتا دیواری 26000 بزرگنمایی

پکیج دیواری بیتا مدل 26000

بیتا

Package bita-14454

پکیج شوفاژ دیواری گازی 26000 دو مبدله فن دار بیتا

مدل Bita 26

جزییات بیشتر

9,250,000 تومان

بررسی و راهنمایی خرید پکیج شوفاژ دیواری بیتا 26000 مدل Bita 26

در توضیح پکیج باید گفت از دسته تجهیزات پیشرفته ی گرمایشی چندکاربره به شمار می آیند که با برخورداری از یکسری قابلیت ها توانسته اند جایگزین مناسبی برای سیستم های قدیمی از جمله آبگرمکن و یا بخاری اند در واقع این سیستم ها قادرند تا به طور همزمان دما و آب گرم مورد نیاز را در کوتاهترین زمان فراهم آورند. با در نظر داشتن این میزان از کارایی باید گفت همواره مورد انتخاب به منظور مورد استفاده بودن در بخش های بسیاری قرار می گیرند و به طبع میزان بالایی از تقاضا را هم دارند از این رو تولید کنندگان بسیاری اقدام به فعالیت در خصوص طراحی و تولید انواع این تجهیزات نموده اند که به عنوان یک نمونه از آن ها میتوان پکیج شوفاژ دیواری بیتا 26000 مدل Bita 26را معرفی نمود که با برخورداری از ویژگی های انحصاری جایگاه بالایی را در بازار رقابتی به خود اختصاص داده اند. این نوع از پکیج ها در دسته ای قرار می گیرند که بر اساس نوع طراحی و ساختشان دارای فن خروجی دود بوده و با استفاده دود کشی های دوجداره هوای مورد نیاز برای سوخت را از بیرون دریافت و گازهای های ناشی از احتراق خارج می نماید. نکته ی حائز اهمیت در رابطه با پکیج بیتا طراحی انحصاری آن بوده به این صورت که ابعاد و وزن پایین در آن سبب شده تا در موارد بسیاری مورد استفاده قرار گیرد. پکیج شوفاژ دیواری بیتا 26000 مدل Bita 26دارای دو خروجی و دو مبدل که مونوترمیک نامیده می شود بوده که بواسطه ی هریک از آنها گرمای مورد نیاز رادیاتور و سیستم های متصل را فراهم می نماید. از آنجا که هر محصولی دارای یکسری از ویژگی ها و یا قابلیت های انحصاری می باشد در ادامه با بررسی هریک به آشنایی بیشتر با این نوع از سیستم های گرمایشی پیشرفته تحت عنوان پکیج شوفاژ دیواری بیتا 26000 مدل Bita 26 خواهیم پرداخت.

پکیج دیواری بیتا 26000

شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به لینک پکیج دیواری بیتا 24000 مشخصات فنی و ویژگی های این محصول را هم مشاهده نمایید.

مشخصات فنی پکیج شوفاژ دیواری بیتا 26000 مدل Bita 26

به طور کلی بابد گفت ویژگی یا مزایا، نحوه عملکرد و نیز قطعات به کار رفته در یک سیستم همگی قابلیت های انحصاری آن به شمار می رود که در قالب مشخصات فنی شناخته می شوند و با بررسی آنها میتوان به اطلاعاتی از محصول دست پیداکرد که بواسطه ی این آشنایی در نهایت محصولی با کارایی های لازمه و متناسب با نوع نیاز را در اختیار خواهیم داشت پس با در نظر داشتن این موضوع باید گفت میزان بالایی از اهمیت را دارا می باشد که در رابطه با پکیج شوفاژ دیواری بیتا 26000 مدل Bita 26 نیز رعایت این موارد امری ضروری محسوب می گردد. گفتنی است این محصول با بهره گیری از برق تک فاز 220 ولت راه اندازی شده و از این رو میزان پایینی در مصرف انرژی را هم دارد. طراحی این سیستم به نحوی بوده که با استفاده از دو مبدل عملیات تامین گرما را صورت می دهد به این معنا که بواسطه ی این مبدل ها آب گرم شده و سپس به رادیاتورها انتقال داده می شود اما به منظور دریافت آب گرم جهت مصارف بهداشتی و غیره نیاز میبایست آب از داخل پمپ گذر کند یعنی در واقع به جای عبور از کنار رادیاتور باید از مبدل صفحه ای انتقال داده شود. این مبدل در پکیج شوفاژ دیواری بیتا 26000 مدل Bita 26 به صورت صفحه های نازک فلزی ای بوده که در کنار یکدیگر تعبیه شده اند و در زمانی که آب سرد و گرم به صورت مخالف وارد این صفحات می شوند بواسطه ی حرکات یکی در میان خود منجر به تبادل و ایجاد سریع جریان گرما می شوند و به دلیل عدم تماس آب با شعله ی مستقیم در نهایت آبی سالم و عاری از رسوب را در اختیار خواهیم داشت. لازم به ذکر است در پکیج شوفاژ دیواری بیتا 26000 مدل Bita 26حداکثر دما 90 و آب گرم 60 در جه می باشد. وجود جرقه زن هوشمند در این سیستم سبب شده تا میزان بالایی در مصرف انرژی صرفه جویی شود که این موضوع بیش از پیش بر کیفیت و کارایی آن افزوده است. علاوه بر این ها در این دستگاه از مشعل های اتمسفریک استفاده شده که به دلیل عدم استفاده از فن هوا در حین عملکرد صدایی ایجاد نمی کند. جهت خرید پکیج میتوانید اطلاعات لازمه را از صفحه مربوطه دریافت نمایید.

ویژگی های پکیج شوفاژ دیواری بیتا 26000 مدل Bita

  • مشعل اتمسفریک و سیستم جرقه زن
  • سیستم گریپاژ پمپ و شیر سه طرفه
  • مجهز به سیستم عیب یاب خودکار
  • قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی
  • کنترل فشار آب
  • ضد رسوب
مدلBita 26
موقعیت نصب دستگاهدیواری
نوع برق مصرفیتک فاز
جریان برق مصرفی220 ولت
ابعاد دستگاهعرض 40، ارتفاع 74، عمق 34.6 سانتیمتر
وزن دستگاه33 کیلو گرم
حداکثر دمای آبگرم گرمایش90 درجه سانتیگراد
حداکثر دمای آبگرم مصرفی60 درجه سانتیگراد
قطر لوله ورودی گاز3/4 inch
قطر دودکشلوله داخلی 6 - لوله خارجی 10 سانتیمتر
نوع سوخت مصرفیگازسوز
مدت گارانتی2 سال
کشور سازندهایران
ظرفیت حرارتی (Kcal/hr)26000
محفظه احتراقفن دار

مشخصات کلی

مدلBita 26
موقعیت نصب دستگاهدیواری
محفظه احتراقفن دار

مشخصات فنی

نوع برق مصرفیتک فاز
جریان برق مصرفی220 ولت
مدت گارانتی2 سال
کشور سازندهایران

سایر ویژگی‌ها

ابعاد دستگاهعرض 40، ارتفاع 74، عمق 34.6 سانتیمتر
وزن دستگاه33 کیلو گرم
حداکثر دمای آبگرم گرمایش90 درجه سانتیگراد
حداکثر دمای آبگرم مصرفی60 درجه سانتیگراد
قطر لوله ورودی گاز3/4 inch
قطر دودکشلوله داخلی 6 - لوله خارجی 10 سانتیمتر
نوع سوخت مصرفیگازسوز
ظرفیت حرارتی (Kcal/hr)26000