پکیج دیواری 24000 ایران رادیاتور M 24FF بزرگنمایی

پکیج دیواری ایران رادیاتور 24000 مدل M24FF

ایران رادیاتور

Package Iran Radiator-13502

پکیج دیواری ایران رادیاتور گازی 24000 دو مبدله

سری M

مدل M24FF

جزییات بیشتر

موجود در انبار

10,150,000 تومان

بررسی و راهنمایی خرید پکیج شوفاژ دیواری 24000 مدل M ایران رادیاتور

پکیج ایران رادیاتور مدل M24FF به عنوان یکی از جدیدترین سیستم های گرمایشی در ساختمان های مسکونی، اداره ها و مجتمع ها به کار گرفته می شود که از آن علاوه بر تامین آب گرم مصرفی در منزل برای آب گرم مورد نیاز برای رادیاتورها (شوفاژها) نیز کاربرد دارد. استفاده از پکیج ایران رادیاتور مدل M24FF فن دار به دلیل نوسانات دمای آب کمتر و کاهش میزان سر و صدا به نسبت آبگرمکن بیشتر مورد استقبال عموم واقع شده است و همچنین می توان گفت پکیج ایران رادیاتور مدل M24FF فضای خیلی کمتری را در مقایسه با سیستم آبگرمکن ایستاده و سیستم شوفاژ خانه مرکزی اشغال می کند و فعالیت ملموس و کارکرد با راندمان بالاتر آن ضمن صرفه جویی در مصرف انرژی، این پکیج را در مقایسه با دیگر سیستم های گرمایشی نظیر آبگرمکن و شوفاژ خانه مرکزی در رده های بالای میزان درخواست های مصرف کنندگان قرار داده است. پکیج های دیواری گازسوز ایران رادیاتور که کد آنها با حرف M شروع شود از نوع پکیج های دو مبدل می باشند. همچنین نامگذاری با حروف FF به معنی وجود دودکش دو جداره فن و عدد 24 به خاطر ظرفیت حرارتی این مدل می باشد که دارای منبع انبساط بزرگتری نسبت به سایر مدل ها است. پکیج ایران رادیاتور مدل M24FF از پکیج های دو مبدل است که دارای دو نوع مبدل مجزا که شامل مبدل اصلی که برای گرمایش محیط و ارسال آب گرم به رادیاتورها از آن استفاده می شود و مبدل صفحه ای که برای تامین آبگرم مصرفی بهداشتی در منازل و دیگر مکان های مورد نیاز استفاده می شود. پکیج های دو مبدل به جهت ثابت بودن دبی عبوری و کنترل بهتر دمای سیال، گرادیان حرارتی تحت کنترل بوده و آبگرم مصرفی به صورت مطبوع به دست می آید. همچنین با توجه به اینکه در پکیج ایران رادیاتور مدل M24FF، آبگرم مصرفی با شعله مشعل تماس مستقیم ندارد، تشکیل رسوب بر جداره داخلی مبدل صفحه ای به مراتب دیر تر اتفاق می افتد. لازم به گفتن است که پکیج ایران رادیاتور مدل M24FF به دلیل در نظر گرفتن تمام اقلیم های موجود در ایران و در نظر گرفتن تمامی شرایط محتمل در وضعیت آب و هوایی کشور نسبت به تعبیه و نصب سیستم حفاظت در برابر یخ زدگی در این پکیج ها اقدام کرده است. نحوه عملکرد این پکیج ایران رادیاتور مدل M24FF به این شکل است که مواقعی که نیاز به آب گرم باشد دستگاه به طور اتوماتیک شروع به فعالیت می کند و هنگامی که شیر آب گرم باز می شود، سنسور فشار مشعل را روشن می کند و پس از بستن شیر آب گرم پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل M24FF خاموش می شود این دستور از طریق برد کنترل الکترونیک که در درون پکیج دیواریM24FF ایران رادیاتور توسط متخصصان این امر تعبیه شده است صادر می شود. همچنین عملکرد پکیج ها در زمستان بدین گونه است که علاوه بر گرم کردن آب مصرفی باید رادیاتورها و مدارهای گرم کننده را نیز فعال نماید. اگر چه اولویت پکیج ایران رادیاتور مدل M24FF گرم نمودن آب مصرفی است. وقتی که شیر آب گرم باز می شود، سنسور برقی مدار رادیاتور را تا زمانی که آب گرم مصرفی باز است قطع می کند. اما این کار موقت بوده و با بسته شدن شیر آب گرم مدار آب گرم رادیاتور وصل می گردد. بدین ترتیب آب گرم همیشه به صورت آنی در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.

پکیج M24FF

شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به لینک پکیج دیواری 28000 ایران رادیاتور مدل M28FF مشخصات فنی و ویژگی های این محصول را نیز مشاهده نمایید.

مشخصات شوفاژ دیواری 24000 مدل M24FF ایران رادیاتور

پکیج دیواری M24FF ایران رادیاتور برای استفاده در منازل و اماکن اداری تا متراژ 140 متر مربع مناسب می باشد که دارای ظرفیت حرارتی24000 وات است. این محصول با توجه به مصرف انرژی پایین، راندمان حرارتی بالایی (93 درصد) نسبت به مدل های هم ارز دارد که می تواند شاخصه خوبی برای کیفیت بالای این محصول باشد. از دیگر قابلیت های پکیج ایران رادیاتور مدل M24FF فن دار می توان به میزان حداکثر دمای آب گرم گرمایشی برای رادیاتورها که 85 درجه سانتی گراد و همچنین حداکثر دمای آب گرم مصرفی که 60 درجه سانتی گراد است اشاره کرد. همینطور از ویژگی های بسیار ممتاز پکیج دیواری که مصرف کننده را متقاعد به استفاده از پکیج ایران رادیاتور مدل M24FF نسبت به سیستم های شوفاژخانه ها و موتورخانه کرده است از وزن و حجم کم آن می توان نام برد که کمتر از یک آبگرمکن دیواری یا برقی است. از این گذشته پیش از خرید پکیج لازم است بدانید که برق مصرفی پکیج ایران رادیاتور مدل M24FF برابر 137 وات است که با توجه به گرمایی که ایجاد می کند و شرایط آب و هوا و همچنین نصب داخلی یا خارجی این محصول است می تواند متفاوت باشد. ظرفیت حرارتی ورودی پکیج شوفاژ دیواری مدل M24FF ایران رادیاتور برابر با 22.360 کلیو کالری بر ساعت و خروجی آن 20.640 کيلوکالری بر ساعت می باشد. دودکش پکیج ایران رادیاتور مدل M24FF دارای دو جداره مخصوص است که از دو لوله هم محور ساخته شده است که درون هم قرار گرفته و نحوه عملکرد این دودکش به این شکل است که هوای لازم برای احتراق از طریق لوله خارجی از فضای بیرون به درون پکیج ایران رادیاتور مدل M24FF فرستاده شده و گازهای ناشی از احتراق را از طریق لوله داخلی به فضای بیرون هدایت می کند که ایمنی بالایی را برای پکیج ایران رادیاتور مدل M24FF ایجاد کرده است. در ساختار پکیج ایران رادیاتور مدل M24FF فن دار ، از دودکش های دو جداره با قطر 60-100 میلی متر استفاده می گردد از دیگر اجزای مهم این پکیج می توان به فن اشاره کرد که به عنوان یک ایجاد کننده مکش برای تخلیه دود و محصولات حاصل سوختن از طریق دودکش دو جداره مخصوص که دو مجرای انتقال دارد عمل می کند. این دستگاه دارای دو عدد ترموستات است که میزان دمای آب مصرفی و آب گرمایشی را به صورت مجزا نمایش می دهد همینطور دیگر اجزای مهم پکیج ایران رادیاتور مدل M24FF می توان به ترمویستر آب مصرفی و گرمایشی این مدل اشاره کرد. همچنین روشن شدن چراغ ها که روی بدنه این پکیج تعبیه شده اند به رنگ های سبز، نارنجی به ترتیب به روشن شدن دستگاه و ترتیب شعله و در نهایت کلید قرمز در ارتباط با اشکال در عملکرد پکیج مربوط هستند که تغییر وضعیت هر کدام نشان دهنده وضعیت موجود دستگاه است. از دیگر گزینه های که برروی پکیج ایران رادیاتور مدل M24FF تعبیه شده است می توان از کلید خاموش و روشن، راه انداز مجدد و ترمومانومتر سیستم شوفاژ نام برد که منجر به قابلیت های برای کارایی بهتر این دستگاه می شوند. در کنار ترموستات هر کدام از آبهای مصرفی و گرمایشی یک چراع سبز هست که روشن بودن آن نشان دهنده روشن بودن وضعیت هر کدام از مدارهای مصرفی یا گرمایشی شوفاژ است.

مشخصات پکیج ایران رادیاتور مدل M24FF

ویژگی های پکیج دیواری 24000 مدل M24FF ایران رادیاتور

  • پمپ سیرکولاتور قوی با هد استاتیک بالا و فشار کار 0.5bar
  •  پرشر سوئيچ هوا جهت حفاظت دودکش در مقابل انسداد
  • مجهز به سيستم محافظت در مقابل کمبود آب و  یخ زدگی
  • سیستم ایمنی کنترل دیجیتال حداقل و حداکثر فشار آب
  • امکان استفاده برای هر واحد به لحاظ حجم و مصرف کم
  • دارای فن برای رساندن هوای لازم به محفظه احتراق
  • سیستم بای پس، هواگیری  و تنظیم خودکار جریان
  • مجهز به سیستم ضد نوسان دمای آب گرم مصرفی
  • دارای محفظه احتراق بسته در مدل های FF
  • سیستم ضد نوسان دمای آب گرم مصرفی
مدلM24FF
موقعیت نصب دستگاهدیواری
ابعاد دستگاهطول 400 ، عمق 340 و ارتفاع 720 mm
ظرفیت حرارتی ورودی22360 Kcal/Hr
ظرفیت حرارتی خروجی20640 Kcal/Hr
راندمان حرارتی93 %
حداکثر دمای آبگرم گرمایش85 c°
حداکثر دمای آبگرم مصرفی60 c°
قطر لوله ورودی گاز3/4 inch
قطر دودکش60/100 mm
وزن خالص35.5 kg
نوع سوخت مصرفیگازسوز
مدت گارانتی24 ماه
کشور سازندهایران
ظرفیت حرارتی (Kcal/hr)24000
محفظه احتراقفن دار

دفترچه پکیج M24 ایران رادیاتور

دانلود PDF راهنمای استفاده از پکیج M24 ایران رادیاتور

دفترچه راهنما (5.07M)

کاتالوگ پکیج ایران رادیاتور مدل M24FF

Rated 3.83 on the scale 1 - 5 based on 6 customer reviews

خرید پکیج ایران رادیاتور 24000

ایران رادیاتور از از تمامی پکیج ها بهتره
این جور چیزها رو که قراره یه بار بخری ولی یه عمر استفاده کنی، سعی کنیم بهترینشو بگیریم

آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟ بله خیر

قیمت

من از این مدل پکیج از سایت شما سفارش دادم ولی قسمت درگاه پرداخت انجام نشد چه طوری باید واریز انجام بدم

آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟ بله خیر

خرید پکیج دیواری ایران رادیاتور

فقط ایران رادیاتور بهترین پکیج ایرانی از نظر من

آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟ بله خیر

قیمت پکیج دیواری ایران رادیاتور

خدای پکیج خوبیه هم از نظر قطعات هم قیمتش و کیفیتش نسبت به پکیجای دیگه خیلی خوبه

آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟ بله خیر

خرید پکیج دیواری ایران رادیاتور

من از این مدل پکیج میخواستم
ولی نمیتونم انلاین از این سایت خریداری کنم

آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟ بله خیر

خرید پکیج دیواری ایران رادیاتور

میشه قیمت این مدل پکیج رو هم بگید

آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟ بله خیر

مشخصات کلی

مدلM24FF
موقعیت نصب دستگاهدیواری
محفظه احتراقفن دار

مشخصات فنی

مدت گارانتی24 ماه
کشور سازندهایران

سایر ویژگی‌ها

ابعاد دستگاهطول 400 ، عمق 340 و ارتفاع 720 mm
ظرفیت حرارتی ورودی22360 Kcal/Hr
ظرفیت حرارتی خروجی20640 Kcal/Hr
راندمان حرارتی93 %
حداکثر دمای آبگرم گرمایش85 c°
حداکثر دمای آبگرم مصرفی60 c°
قطر لوله ورودی گاز3/4 inch
قطر دودکش60/100 mm
وزن خالص35.5 kg
نوع سوخت مصرفیگازسوز
ظرفیت حرارتی (Kcal/hr)24000