پکیج دیواری 22000 ایران رادیاتور ECO 22FF بزرگنمایی

پکیج دیواری ایران رادیاتور 22000 مدل اکو 22FF

ایران رادیاتور

Package Iran Radiator-13505

پکیج شوفاژ دیواری گازی 22000 دو مبدله اکو ایران رادیاتور

سری ECO

مدل ECO22FF

جزییات بیشتر

8,800,000 تومان

بررسی و راهنمایی خرید پکیج شوفاژ دیواری 22000 مدل اکو ایران رادیاتور 

پکیج ایران رادیاتور مدل اکو 22 (ECO22) هم شناخته می شود به عنوان یک سیستم گرمایشی در ساختمان های مسکونی، مدارس و در کل در فضاهای دارای سقف در جهت تامین آب گرم مصرفی و آب گرم مورد نیاز برای رادیاتورها (شوفاژها) به کاربرد گرفته می شود. پکیج ایران رادیاتور مدل اکو 22 (ECO22) دارای دو مبدل می باشند (که مبدل های آن از نوع اصلی و صفحه ای می باشد) و حضور حروف FF در ساختار کلمه اختصاری مدل ECO22FF به معنی وجود دودکش دو جداره فن دار می باشد. پکیج های دارای دو مبدل که پکیج ایران رادیاتور مدل اکو 22 (ECO22) نیز از آنهاست آب گرم مصرفی و آب گرم گرمایش هر کدام به صورت مجزا گرم می شوند به وسیله مبدل های اختصاصی گرم می شوند. لازم به گفتن است که کارشناسان و متخصصان سازنده  پکیج دیواری ایران رادیاتور به دلیل در نظر گرفتن تمام اقلیم های موجود در ایران و در نظر گرفتن تمامی شرایط محتمل در وضعیت آب و هوایی کشور نسبت به تعبیه و نصب سیستم حفاظت در برابر یخ زدگی در پکیج ایران رادیاتور مدل اکو 22 (ECO22) برای استفاده در مناطق سردسیر ناحیه های زاگرس و البرز اقدام کرده است که در این امر موفق بوده است. نحوه عملکرد پکیج ایران رادیاتور مدل اکو 22 (ECO22) به این شکل است که مواقعی که نیاز به آب گرم باشد پکیج به طور اتوماتیک شروع به فعالیت کرده و هنگامی که شیر آب گرم باز می شود، سنسور فشار مشعل را روشن می کند و پس از بستن شیر آب گرم پکیج ایران رادیاتور مدل اکو 22 (ECO22) خاموش میشود این دستور از طریق برد کنترل الکترونیک که توسط مهندسان و کارشناسان سازنده این پکیج در درون پکیج ایران رادیاتور مدل اکو 22 (ECO22) تعبیه شده است صادر می شود.

همچنین از دیگر مشخصات و عملکردهایی که در جهت افزایش سطح کارایی و بازدهی و از این گذشته صرفه جویی در مصرف سوخت برای پکیج ایران رادیاتور مدل اکو 22 (ECO22) در نظر گرفته شده است می توان به تنظیم ترموستات به حالت زمستانه اشاره کرد که این قابلیت را به سیستم می دهد تا با ایجاد تغییر در عملکرد دستگاه نسبت به زمان تابستان علاوه بر گرم کردن آب مصرفی مورد نیاز در خانه ها، باید رادیاتورها و مدارهای گرم کننده موجود در آن محل را نیز فعال نماید. طبق اولویت بندی که برای پکیج ایران رادیاتور مدل اکو 22 (ECO22) شده است ابتدا سیستم می بایست آب گرم مصرفی بهداشتی مورد نیاز را تامین کند و  هنگامی که از شیر آب گرم استفاده شود سنسور برقی که در مدار رادیاتور تعبیه شده است این عملکرد را تا زمانی که آب گرم مصرفی در حال استفاده است قطع می کند و عمده فعالیت خود را برای تولید آب گرم مصرفی می گذارد اما این کار موقت بوده و با بسته شدن شیر آب گرم،پکیج ایران رادیاتور مدل اکو 22 (ECO22) به صورت اتوماتیک مدار آب گرم رادیاتور را دوباره وصل می کند که این عمل در نهایت منجر به گرم شدن محیط می شود. بدین ترتیب با حضور و تجهیز این پکیج ها به سیستم های اتوماتیک، آب گرم مورد نیاز برای همه محیط ها همیشه و در حجم زیاد موجود خواهد بود.

پکیج ایران رادیاتور مدل 22ff

شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به لینک پکیج دیواری ایران رادیاتور 24000 مدل M24CF مشخصات فنی و ویژگی های این محصول را نیز مشاهده نمایید.

مشخصات شوفاژ دیواری 22000 مدل اکو 22FF ایران رادیاتور

پکیج ایران رادیاتور مدل اکو 22 (ECO22) برای گرمایش و آب گرم مصرفی فضاهای مسقف تا متراژ 90 متر مربع مورد استفاده قرار می گیرد که این مدل دارای ظرفیت حرارتی 22000 وات است. پکیج ایران رادیاتور مدل اکو 22 (ECO22) نسبت به برندهای هم ارز موجود در بازار مصرف انرژی پایین تری و راندمان حرارتی بالاتری دارد که می تواند گواهی بر کیفیت بی نظیر این محصول باشد. از دیگر قابلیت های پکیج دیواری ECO22FF ایران رادیاتور می توان به میزان حداکثر دمای آب گرم گرمایشی و مصرفی متناسب با خواست مصرف کنند این محصول اشاره کرد که کم ترین تاثیر ممکن را بر کیفیت آب داشته، حتی در مصارف گرمایشی. از ویژگی های منحصر به فرد پکیج ایران رادیاتور مدل اکو 22 (ECO22) می توان به حجم کم، کیفیت و توان بالا و همچنین با توجه به سیستم های مجهزی که در درون آن به کار گرفته شده اند آلودگی بسیار پایینی را ایجاد می کند که می توان آن را از جنبه محیط زیست کاملا سازگار و بی خطر در نظر گرفت. از این گذشته برق مصرفی پکیج ایران رادیاتور مدل اکو 22 (ECO22) فن دار، 130 وات است که با توجه به حرارتی که ایجاد می کند و شرایط آب و هوا و همچنین نصب داخلی یا خارجی این محصول است می تواند متفاوت باشد. ظرفیت حرارتی ورودی پکیج ایران رادیاتور مدل اکو ( ECO22 ) برابر با 21.238 کلیو کالری بر ساعت و خروجی آن 18.916 کيلوکالری بر ساعت می باشد. دودکش پکیج ایران رادیاتور مدل اکو 22 (ECO22) دارای دو جداره مخصوص است که از دو لوله هم محور ساخته شده است که درون هم قرار گرفته و نحوه عملکرد این دودکش به این شکل است که هوای لازم برای سوختن گاز جمع شده در محفظه احتراق از  طریق لوله خارجی و از فضای بیرون به دستگاه فرستاده شده و گازهای ناشی از  مصرف سوخت در محفظه احتراق از طریق لوله داخلی که دارای قطر کوچکتری است به فضای بیرون هدایت می شوند که این امر ایمنی بالایی را برای این مدل ایجاد کرده است. در ساختار پکیج ایران رادیاتور مدل اکو 22 (ECO22)، از دودکش های دو جداره با قطر 60-100 میلی متر استفاده می گردد که همانطور که ذکر شده دارای قابلیت های متعددی است که استفاده از آن پکیج را امن تر می کند. پکیج ایران رادیاتور مدل اکو 22 (ECO22) فن دار دارای دو عدد ترموستات است که این امکان را به مصرف کننده می دهد تا میزان دمای آب مصرفی و آب گرمایشی را به صورت مجزا و متناسب با محیط مورد نظر تغییر دهد.

همینطور از دیگر اجزای مهم پکیج ایران رادیاتور مدل اکو 22 (ECO22) می توان با توجه به شکل زیر که ساختار کلی پکیج ایران رادیاتور را نشان می دهد از پایین به سمت بالا می توان به قطعاتی همچون پمپ با هد بالا به منظور افزایش قدرت پمپاژ آب در مکان هایی که آب فشار پایینی دارد و تخلیه گر اتوماتیک هوا اشاره کرد که میزان هوای ورودی به محفظه احتراق را تنظیم می کند همچنین شیر گاز جهت تنظیم فشار گاز ورودی با فشار مورد نیاز سیستم و همچنین اجزایی نظیر مشعل و سوئیچر اشاره کرد. همینطور باید اشاره داشت که جهت خرید پکیج خوب است بدانید که در قسمت بالایی آن در مدل اکو 22 (ECO22) می توان به فن و دودکش اشاره کرد که هر کدام دارای وظایفی نظیر جمع آوری، مکش و تخلیه محصولات حاصل از سوختن گاز مصرف شده شامل دود و بخار آبی است که می تواند هم برای خود دستگاه و هم محیط اطرف آن مضر باشد اشاره کرد. همچنین روشن شدن چراغ ها که روی بدنه پکیج ایران رادیاتور مدل اکو 22 (ECO22) تعبیه شده اند هر کدام موید یک وضعیت خاص برای دستگاه هستند که رنگ سبز به روشن بودن و یا فعالیت دستگاه، رنگ نارنجی به ترتیب و روشن شدن شعله اشاره دارد و در نهایت روشن شدن کلید قرمز در ارتباط با مشکلی خاص در عملکرد پکیج ایران رادیاتور مدل اکو 22 (ECO22) است. از دیگر گزینه های که بر روی دستگاه تعبیه شده است می توان از کلید خاموش و روشن، راه انداز مجدد و ترمومانومتر سیستم شوفاژ نام برد. در پکیج ایران رادیاتور مدل اکو 22 (ECO22) هر کدام از ترموستات های آبهای مصرفی و گرمایشی دارای یک چراغ هستند که روشن بودن آن نشان دهنده روشن بودن وضعیت هر کدام از مدارهای مصرفی یا گرمایشی شوفاژ است که این توانایی را به مصرف کننده می دهد تا با تغییر وضعیت هر کدام از ترموستات ها میزان گرمایش و قطع یا وصل بودن آب گرم را برای هر کدام از سیستم ها کنترل کند.

مشخصات پکیج ایران رادیاتور مدل 22ff

ویژگی های پکیج دیواری 22000 مدل اکو 22FF ایران رادیاتور

  • پمپ سیرکولاتور قوی با هد استاتیک بالا و فشار کار 0.5bar
  • مجهز به سيستم محافظت در مقابل کمبود آب و یخ زدگی
  • استفاده مجزا برای هر واحد به لحاظ حجم و مصرف کم
  • مجهز به سیستم ضد نوسان دمای آب گرم مصرفی
  • پرشر سوئيچ هوا جهت حفاظت دودکش در مقابل انسداد
  • سیستم ایمنی برای حداقل و حداکثر فشار آب
  • مجهز فن جهت رساندن هوای لازم به محفظه احتراق
  • مجهز به سیستم های بای پس و سیستم هواگیری
  • دارای محفظه احتراق بسته در مدل های FF
  • دارای سیستم جهت تنظیم خودکار جریان گاز
مدلECO 22FF
موقعیت نصب دستگاهدیواری
ابعاد دستگاهطول 400 ، عمق 340 و ارتفاع 720 ميليمتر
ظرفیت حرارتی ورودی21238 کیلو کالری بر ساعت
ظرفیت حرارتی خروجی18916 کیلو کالری بر ساعت
راندمان حرارتی90 درصد
حداکثر دمای آبگرم گرمایش83 درجه سانتی گراد
حداکثر دمای آبگرم مصرفی60 درجه سانتی گراد
قطر لوله ورودی گاز3/4 اینچ
قطر دودکش60/100 میلیمتر
وزن خالص29 کیلو گرم
ظرفیت حرارتی (Kcal/hr)22000
محفظه احتراقفن دار

دفترچه پکیج اکو ایران رادیاتور

دانلود PDF راهنمای استفاده از پکیج اکو ایران رادیاتور

دفترچه راهنما (2.14M)
Rated 4.29 on the scale 1 - 5 based on 7 customer reviews

نظر

آقای حسین پوردیگویی عزیز من مدل اکو 22 رو دارم به نظر من بهتر از پارما 22 است چون من پارما داشتم خیلی اذیتم کرد

آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟ بله خیر

تفاوت با دستگاه ۲۲۰۰۰ بوتان

با سلام
به نظر شما برای یک واحد آپارتمانی که آفتاب گیر نیست و مکان پکیج هم داخل بالکن پیش بینی شده این دستگاه بهتره یا Parma 22rsi بوتان ؟

آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟ بله خیر

برند


ایران رادیاتور از نظر قیمت و کیفیت از همش بهتره
این جور چیزها رو که قراره یه بار بخری ولی یه عمر استفاده کنی، سعی کن بهترینش رو بخری من خیلی وقته دارم و راضیم

آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟ بله خیر

خرید پکیج دیواری ایران رادیاتور

به نظر من آریستون یا فرولی خیلی بهتر از ایران رادیاتور
من 2 سال داشتم ایران همش در حال تعمیرات بود

آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟ بله خیر

خرید پکیج دیواری ایران رادیاتور

من ایران رادیاتور 11سال استفاده میکنم واقعا راضی هستم

آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟ بله خیر

خرید پکیج دیواری ایران رادیاتور

ممنونم بابت ارسال و مشاوره خوبتون

آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟ بله خیر
پاسخ از دماپویا :
با سلام
سپاسگزام از اعتماد و خرید شما

قیمت پکیج دیواری ایران رادیاتور

من واقعا از قیمتتون راضی بودم

آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟ بله خیر

مشخصات کلی

مدلECO 22FF
موقعیت نصب دستگاهدیواری
محفظه احتراقفن دار

سایر ویژگی‌ها

ابعاد دستگاهطول 400 ، عمق 340 و ارتفاع 720 ميليمتر
ظرفیت حرارتی ورودی21238 کیلو کالری بر ساعت
ظرفیت حرارتی خروجی18916 کیلو کالری بر ساعت
راندمان حرارتی90 درصد
حداکثر دمای آبگرم گرمایش83 درجه سانتی گراد
حداکثر دمای آبگرم مصرفی60 درجه سانتی گراد
قطر لوله ورودی گاز3/4 اینچ
قطر دودکش60/100 میلیمتر
وزن خالص29 کیلو گرم
ظرفیت حرارتی (Kcal/hr)22000