پکیج آلزان

پکیج آلزان

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج آلزان و خرید آنلاین، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت فروش نمایندگی پکیج آلزان همراه با تصاویر در مدل های دیواری و زمینی مخزن کوئل دار در ظرفیت های 20000 تا 100000، سطح حرارتی و راندمان بالا،  تک مبدل و دو مبدل فن دار و بدون فن با استفاده از قطعات اروپایی، با نصب رایگان در سراسر کشور را مشاهد...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج آلزان و خرید آنلاین، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت فروش نمایندگی پکیج آلزان همراه با تصاویر در مدل های دیواری و زمینی مخزن کوئل دار در ظرفیت های 20000 تا 100000، سطح حرارتی و راندمان بالا،  تک مبدل و دو مبدل فن دار و بدون فن با استفاده از قطعات اروپایی، با نصب رایگان در سراسر کشور را مشاهده و بررسی نمایید .

مشخصات خرید هوشمندانه پکیج آلزان - ALZAN

گروه صنعتی گرمایشی آلزان به عنوان اولین تولید کننده ی پکیج زمینی در ایران شناخته می شود. این شرکت با بهره گیری از نیروی کار مجرب و پیشرفته ترین تجهیزات در خط تولید محصولاتی با کیفیت بسیار بالا مطابق استاندارد های اروپا ارائه می نماید. تمامی محصولات این گروه صنعتی دارای نشان استاندارد می باشند. لوله های هدايت دود، بالا بودن سطح حرارتی، کاربری آسان، کمترین هزینه نگهداری، بدون احتیاج به کارکرد پمپ در تابستان، بکارگیری قطعات اروپایی در ساخت، داشتن ذخيره حرارتی آب بهداشتی برای خروج از حمام در هنگام قطع برق، داشتن رسوب گیر اتوماتیک از مزایای پکیج آلزان و همچنین طراحی و ساخت پکیج از تکنولوژی کشور فرانسه می باشد. شما با خرید محصولات آلزان علاوه بر صرفه جویی در هزینه های اقتصادی و انرژی، آبگرم مصرفی و منبع گرمایش را برای ساکنین تأمین می نماید. انواع پکیج آلزان با گارانتی اصلی در وب سایت دماپویا موجود می باشد، در ادامه به آن میپردازیم.

پکیج دیواری آلزان

پکیج دیواری آلزان یکی از پرکاربردترین وسایل ایجاد گرما که دارای مزیت هایی همچون عدم اشغال فضای محیط ، بالا بودن ایمنی و مستقل بودن واحد های مسکونی و تجاری می باشد . از دیگر عواملی که باعث می شود از پکیج دیواری استفاده کرد ، بالابودن بازدهی و مصرف بهینه سوخت است . این دستگاه اغلب بر روی دیوار آشپزخانه و آبدارخانه نصب می شود و علاوه بر گرم کردن فضای واحدهای مسکونی یا واحد های تجاری ، توسط رادیاتور یا فن کوئل ، آب گرم مصرفی را به صورت فوری تامین می کند . برای خروج دود دستگاه به محیط خارج و تامین هوای مصرفی مورد نیاز دستگاه از دودکش مخصوص دوجداره استفاده می شود در نتیجه ایمنی کامل ساکنین را فراهم می کند .

پکیج دیواری آلزان

پکیج زمینی آلزان

پکیج زمینی آلزان همزمان آب گرم برای مصرف کننده و دستگاه های گرمایی از قبیل رادیاتور و فن کوئل را فراهم می کند و بهترین جایگزین برای موتورخانه های قدیمی می باشد. از مزایای این نوع از پکیج ها میتوان به ظرفیت بیشتر آب مصرفی (بدلیل داشتن مخزن کوئل دار) ، نداشتن نوسانات دمای آب ، صدای بسیار کم پکیج و مناسب برای واحدهایی با متراژ بالا می باشد. پکیج زمینی از نظر احتراق شامل دو نوع مشعل دار و بدون مشعل می باشد که نوع مشعل دار برای متراژهای بالا و نوع بدون مشعل برای متراژهای پایین می باشد.

پکیج زمینی آلزان

گارانتی و خدمات پس از فروش پکیج آلزان

پکیج های دیواری و زمینی آلزان دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

garanty-Alzan

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پکیج آلزان ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر