پکیج آلزان

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج آلزان و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت فروش نمایندگی پکیج آلزان همراه با تصاویر در مدل های دیواری و زمینی مخزن کوئل دار در ظرفیت های 20000 تا 100000 ، سطح حرارتی و راندمان بالا ،  تک مبدل و دو مبدل فن دار و بدون فن با استفاده از قطعات اروپایی ، با نصب رایگان را مشاهده و بررسی ...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج آلزان و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت فروش نمایندگی پکیج آلزان همراه با تصاویر در مدل های دیواری و زمینی مخزن کوئل دار در ظرفیت های 20000 تا 100000 ، سطح حرارتی و راندمان بالا ،  تک مبدل و دو مبدل فن دار و بدون فن با استفاده از قطعات اروپایی ، با نصب رایگان را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده پکیج آلزان 

گروه صنعتی آلزان درسال 1351 شمسی ، 1972 میلادی به نام الکتروترم شروع به فعالیت نموده است. موسس این شرکت محمد رضایی می باشد . شرکت صنایع گرمایشی آلزان اولین تولید کننده  پكیج گرمایشی در ایران می باشد که پس از انقلاب به آلزان تغییر نام پیدا کرد. راندمان حرارتی بالا ، لوله های هدايت دود ، بالا بودن سطح حرارتی ، کاربری آسان ، کمترین هزینه نگهداری ، بدون احتیاج به کارکرد پمپ در تابستان ، ساخت پکیج با استفاده از قطعات اروپایی ، داشتن ذخيره حرارتی آب بهداشتی برای خروج از حمام در هنگام قطع برق ، داشتن رسوب گیر اتوماتیک از مزایای پکیج آلزان و همچنین طراحی و ساخت پکیج از تکنولوژی کشور فرانسه می باشد و تمامی محصولات گروه صنعتی آلزان بدلیل داشتن آزمایشگاهی پیشرفته با کیفیت بالا و دارای نشان استاندارد می باشد. کارخانه این شرکت در شهر صنعتی البرز می باشد.

انواع پکیج آلزان شامل موارد زیر می باشد

پکیج دیواری آلزان

پکیج دیواری آلزان یکی از پرکاربردترین وسایل ایجاد گرما که دارای مزیت هایی همچون عدم اشغال فضای محیط ، بالا بودن ایمنی و مستقل بودن واحد های مسکونی و تجاری می باشد . از دیگر عواملی که باعث می شود از پکیج دیواری استفاده کرد ، بالابودن بازدهی و مصرف بهینه سوخت است . این دستگاه اغلب بر روی دیوار آشپزخانه و آبدارخانه نصب می شود و علاوه بر گرم کردن فضای واحدهای مسکونی یا واحد های تجاری ، توسط رادیاتور یا فن کوئل ، آب گرم مصرفی را به صورت فوری تامین می کند . برای خروج دود دستگاه به محیط خارج و تامین هوای مصرفی مورد نیاز دستگاه از دودکش مخصوص دوجداره استفاده می شود در نتیجه ایمنی کامل ساکنین را فراهم می کند .

پکیج دیواری آلزان

پکیج زمینی آلزان

پکیج زمینی آلزان همزمان آب گرم برای مصرف کننده و دستگاه های گرمایی از قبیل رادیاتور و فن کوئل را فراهم می کند و بهترین جایگزین برای موتورخانه های قدیمی می باشد. از مزایای این نوع از پکیج ها میتوان به ظرفیت بیشتر آب مصرفی (بدلیل داشتن مخزن کوئل دار) ، نداشتن نوسانات دمای آب ، صدای بسیار کم پکیج و مناسب برای واحدهایی با متراژ بالا می باشد. پکیج زمینی از نظر احتراق شامل دو نوع مشعل دار و بدون مشعل می باشد که نوع مشعل دار برای متراژهای بالا و نوع بدون مشعل برای متراژهای پایین می باشد.

پکیج زمینی آلزان

گارانتی و خدمات پس از فروش پکیج آلزان

پکیج های دیواری و زمینی آلزان دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

برند الزان

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پکیج آلزان ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر