پکیج آلزان

پکیج آلزان

2 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج آلزان و خرید آنلاین، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت فروش نمایندگی پکیج آلزان همراه با تصاویر در مدل های دیواری و زمینی مخزن کوئل دار در ظرفیت های 20000 تا 100000، سطح حرارتی و راندمان بالا،  تک مبدل و دو مبدل فن دار و بدون فن ساخته شده از قطعات اروپایی، با نصب رایگان در سراسر...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش پکیج آلزان و خرید آنلاین، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت فروش نمایندگی پکیج آلزان همراه با تصاویر در مدل های دیواری و زمینی مخزن کوئل دار در ظرفیت های 20000 تا 100000، سطح حرارتی و راندمان بالا،  تک مبدل و دو مبدل فن دار و بدون فن ساخته شده از قطعات اروپایی، با نصب رایگان در سراسر کشور را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه پکیج آلزان - ALZAN

گروه صنعتی گرمایشی آلزان به عنوان اولین تولید کننده ی پکیج زمینی در ایران شناخته می شود که فعالیت های خود را در جهت گسترش و بهبود سیستم های گرمایشی تولیدی خود متمرکز کرده است. این شرکت با بهره گیری از نیروی کار مجرب و پیشرفته ترین تجهیزات در خط تولید محصولاتی با کیفیت بسیار بالا مطابق استاندارد های اروپا ارائه می نماید. تمامی مدل های پکیج آلزان دارای نشان استاندارد ملی، صادرات به اروپا و جهان می باشند. این محصولات در مدل پکیج دیواری و زمینی است که مدل زمینی دارای مبدل مخزنی است و در واقع می توان آن را به عنوان یک پکیج دو مبدله دانست که هرکدام دارای وظایف جداگانه در جهت گرم کردن آب گرم گرمایشی و آب گرم مصرفی است. با توجه به بررسی های صورت گرفته در پکیج آلزان توسط کارشناسان و متخصصان این عرصه نسبت به سایر پکیج های موجود در بازار می توان به مزیت های بسیار اشاره کرد که از آن جمله اشاره به وجود لوله های هدايت دود در جهت احتراق بهتر و افزایش راندمان شعله خالی از لطف نیست. همچنین به دلیل رعایت اصول فنی مهندسی و طراحی درست که برای آن در نظر گرفته شده است دارای سطح حرارتی بالایی است همینطور پکیج آلزان به دلیل ایجاد دسترسی های متعدد و راهنمای استفاده با زبان ساده دارای کاربری آسانی برای مصرف کننده است، همچنین پکیج آلزان همچنین دارای کمترین هزینه نگهداری به لحاظ کیفیت ساخت قطعات بالا و کارکرد بی خطر و با ایمنی کامل هستند، از دیگر مزایای این پکیج های می توان به مواردی همچون بدون احتیاج به کارکرد پمپ در تابستان، بکارگیری قطعات اروپایی در ساخت، داشتن ذخيره حرارتی آب بهداشتی برای خروج از حمام در هنگام قطع برق، داشتن رسوب گیر اتوماتیک اشاره کرد همچنین می توان به نوعی پکیج آلزان را با توجه به نوع و فناوری ساخت از جمله تکنولوژی های کشور فرانسه دانست. شما با خرید پکیج آلزان علاوه بر صرفه جویی در هزینه های اقتصادی و انرژی، آبگرم مصرفی و منبع گرمایش را برای ساکنین تأمین می نماید. انواع پکیج آلزان با گارانتی اصلی در وب سایت دماپویا موجود می باشد، در ادامه انواع مدل های پکیج همراه با تصاویر مرتبط میپردازیم.

پکیج آلزان

پکیج دیواری آلزان

پکیج دیواری آلزان یکی از پرکاربردترین وسایل ایجاد گرما است که امروزه به عنوان یکی از سیستم های گرمایش در تاسیسات ساختمانی استفاده می شود که با توجه به استفاده از مکانیزم ها و سیستم هایی که در پکیج دیواری آلزان استفاده شده است دارای مزیت هایی فراوانی است که از آن دست می توان به مواردی همچون عدم اشغال فضای محیط به این جهت که از فضای بدون استفاده روی دیوار در جهت نصب استفاده می کند است. همچنین به لحاظ استفاده از سیستم هایی مانند بای پس خودکار و سیستم ضد گیرپاژ پمپ و سوئیچر فشار در پکیج آلزان می توان گفت این سیستم ها دارای ایمنی بالایی است همینطور به لحاظ اینکه نیازی به ادوات جانبی نظیر آنچه در موتورخانه ها استفاده می شود ندارد، دارای امکان نصب در واحد های مسکونی و تجاری به صورت مستقل می باشد. از دیگر عواملی که باعث می شود از پکیج دیواری آلزان استفاده کرد، بالابودن بازدهی و مصرف بهینه سوخت می باشد که آن را می توان نتیجه و حاصل لحاظ کردن سیستم هایی در جهت افزایش راندمان شعله و همچنین بهبود ورود هوای تازه از فضای باز به درون محفظه احتراق به واسطه فنی که در دهانه آن نصب شده است دانست. این دستگاه اغلب بر روی دیوار آشپزخانه و آبدارخانه نصب می شود و به همین لحاظ جای بسیار کمی را اشغال می کند و علاوه بر گرم کردن فضای واحدهای مسکونی یا واحد های تجاری کمک می کند رادیاتور یا فن کوئل با عمل خود منجر به گرم شدن محیط و همچنین تامین آب گرم مصرفی بهداشتی می شوند. پکیج آلزان دیواری برای خروج دود دستگاه به محیط خارج و تامین هوای مصرفی مورد نیاز دستگاه از دودکش مخصوص دوجداره استفاده می کند که جداره داخلی برای خروج دود و جداره خارجی برای ورود هوای تازه به درون محفظه احتراق کمک می کند این عمل به واسطه مکش ایجاد شده توسط فن امکان پذیر می شود در نتیجه ایمنی کامل ساکنین را فراهم می کند .

پکیج دیواری آلزان

پکیج زمینی آلزان

پکیج زمینی آلزان از دیگر محصولات شرکت آلزان می باشد آن را به هدف جایگزین مناسبی برای محیط هایی با فضای زیاد که نوع دیواری، پکیج زمینی جوابگوی تامین گرمایش یا آب گرم مصرفی نیست مورد استفاده قرار می گیرد. پکیج زمینی آلزان می تواند بسته به فضای محیط مورد استفاده به صورت همزمان آب گرم برای مصرف کننده و دستگاه های گرمایی از قبیل رادیاتور و فن کوئل را فراهم می کند و بهترین جایگزین برای موتورخانه های قدیمی می باشد. این پکیج دارای سیستم های متعددی است که از آن جمله می توان به سیستم ضد یخ اشاره کرد که کمک می کند دستگاه پکیج زمینی آلزان در موارد نصب خارجی دچار مشکل نگردد همچنین وجود یک برد مرکز در درون این پکیج با اتصال به شبکه ای از سنسورها که به قطعات مختلف دستگاه متصل هستند منجر می شود که در صورت بروز مشکلات جدید و یا ایرادات احتمالی به مصرف کننده در این مورد به صورت یک کدخطا هشدار داده و کاربر را متقاعد به رفع آن به هر نحوی شود. همچنین از دیگر مزایای پکیج زمینی آلزان میتوان به ظرفیت بیشتر آب مصرفی (بدلیل داشتن مخزن کوئل دار)، نداشتن نوسانات دمای آب به لحاظ استفاده از سیستم های کنترل کننده و صدای بسیار کم پکیج و مناسب برای واحدهایی با متراژ بالا اشاره کرد که تمامی این ویژگی ها و شاخصه ها به صورت مرحله ای در خط تولید توسط کارشناسان امر تست و پکیج آلزان با ضریب اطمینان بالا به بازار روانه شده اند. پکیج زمینی آلزان را می توان بهترین مورد برای ساختمانهای ویلایی و یا ساختانهای بزرگی که نیاز به یک مقدار آب گرم از پیش تامین شده دارند دانست که همچنین در پنل کنترل یا دسترسی آن ترموستات هایی جهت تعیین میزان گرمای آبهای مصرفی و گرمایشی تعبیه شده است که کاربر می تواند با استفاده از راهنمای موجود در کنار آن نسبت به تغییر وضعیت ان اقدام کند همچنین از قابلیت های بسیار مهم این پکیج آلزان زمینی که دارای امکان نصب خارجی نیز است می توان به امکان اتصال ترموستات اتاقی اشاره کرد که این دسترسی را به کاربر می دهد تا تغییرات پکیج را از درون ساختمان کنترل کند.

پکیج زمینی آلزان

گارانتی و خدمات پس از فروش پکیج آلزان

پکیج آلزان تولید شده در مدل های دیواری و زمینی دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

garanty-Alzan

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های پکیج آلزان ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
پکیج آلزان قیمت پکیج آلزان | مشخصات و خرید پکیج آلزان - دماپویا
نمایش 1 - 2 از 2 مورد

فیلتر توسط :

سازنده