پمپ لجن کش ليو فلوتردار سری XSP بزرگنمایی

پمپ لجن کش ليو فلوتردار سری XSP

لئو

PUMP LEO-38201

پمپ لجن کش فلوتردار ليو

سری XSP

مدل چدن - استيل

جزییات بیشتر

0 تومان

  • ضمانت اصل بودن کالا ضمانت اصل بودن کالا
  • ارسال به سراسر کشور ارسال به سراسر کشور
  • پشتیبانی ساعت 9 الی 18:30 پشتیبانی ساعت 9 الی 18:30

بررسی و راهنمايی خريد انواع پمپ لجن کش فلوتردار ليو سری XSP

پمپ های آبرسانی در سری های مختلفی تولید و طراحی می شوند و یکی از پرفروش ترین آن ها پمپ لجن کش فلوتردار ليو سری XSP است. سری های لجن کش از نوع مستغرق در آب اند و همیشه درون آن غوطه ور اند. در واقع در صورتی که خارج از آب روشن شوند، ممکن است دچار سوختگی کامل یا نیم سوز شوند. به همین خاطر طراحان این تجهیزات آبرسانی برخی از مدل ها را مجهز به فلوتر می سازند که عملکرد آن تشخیص میزان سطح آب بوده و در صورتی که سطح آن پایین باشد، به صورت اتوماتیک خاموش می شود و با بالا آمدن آن، مجدد به صورت خودکار شروع به کار می کند. پمپ های لجن کش عملکردی شبیه به پمپ های کف کش را دارند، با این تفاوت که امکان جابجایی سیالاتی حاوی لجن و گل و لای را هم دارند. در مصارف خانگی، کشاورزی و صنعتی کاربرد دارند.

پیش از خرید این تجهیزات به اعتبار برند سازنده ی آن نیز توجه داشته باشید. تولیدکننده های صاحب نام در جریان رقابت با یکدیگر در بازار تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا بهترین محصول را عرضه کرده و رضایت خاطر مشتریان را جلب کنند. کمپانی لیو نیز از سازنده های موفق چینی می باشد که محصولات خود را در سراسر دنیا از جمله کشورهای اروپایی، آمریکا و خاورمیانه به فروش می رساند. برای بررسی پمپ آب و قیمت انواع آن نیز می توانید به صفحه ی مربوطه آن در دماپویا مراجعه کرده و پس از مقایسه قیمت ها بهترین خرید را داشته باشید. پمپ لجن کش فلوتردار ليو سری XSP از محصولات مورد استقبال این برند است که توسط شرکت فناوران تهویه پیام به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش عرضه می شود.

پمپ لجن کش ليو فلوتردار سری XSP

مشخصات پمپ لجن کش فلوتردار ليو سری XSP

طول عمر پمپ لجن کش فلوتردار ليو سری XSP با توجه به اجزایی که در آن به کار می رود بالا است. بدنه ساخته شده از چدن و استیل آن در برابر خوردگی مقاومت کافی را دارد و کاربران آن می توانند به راحتی آن را در سیال مستغرق کنند. برای تخلیه فاضلاب کارخانه ها، ساخت و سازهای شهری و پروژه های تجاری، استخرها و آبیاری مزارع حومه ی شهر، سیستم تخلیه در واحدهای تصفیه فاضلاب شهری و مناطق مسکونی می توان از این پمپ استفاده کرد. برای مقایسه مدل های مختلف آن نیز می توانید با کسب راهنمایی از کارشناسان فروش دماپویا بهترین انتخاب را داشته باشید و در تمامی ساعات اداری با این مجموعه می توانید در تماس باشید. این پمپ ساخته شده توسط لیو سیالاتی در درجه PH 4 الی 10 را پوشش می دهند و محدوده دمای مجاز آن نیز حداکثر تا 40 درجه سانتی گراد می باشد.

دبی مورد پوشش مدل های مختلف سری XSP از 5 الی 1300 متر مکعب در ساعت است و هد آن نیز حداکثر تا 22 متر ارتفاع دارد. این پمپ را می توان حداکثر در 5 متر غوطه ور کرد. گفتنی است که برای تجربه خرید آگاهانه نگاهی داشته باشید به صفحه ی خرید پمپ لجن کش لیو تا پس از آشنایی کامل با این محصولات دست به انتخاب بزنید. همچنین توان الکتروموتور به کار برده شده در پمپ لجن کش فلوتردار ليو سری XSP نیز 0.18 الی 2.2 کیلو وات است. از کلاس حفاظتی IP68 برخوردار است و کلاس عایق B را دارد. مصرف برق این محصول تک فاز بوده و به دلیل گردش پروانه ها نیاز به مصرف زیاد انرژی برای پمپاژ سیال نخواهد بود. سیم پیچی های مدل های مختلف سری XSP نیز مسی می باشد و مجهز به محافظ حرارتی داخلی است.

ویژگی پمپ لجن کش فلوتردار ليو سری XSP

  • مجهز به محافظ حرارتی داخلی
  • بدنه ساخته شده از چدن و استیل
  • عملکرد اتوماتیک و مجهز به فلوتر
  • پوشش هد تا حداکثر 22 متر
  • با گارانتی شرکتی و خدمات
  • مصرف برق تک فاز
  • سیم پیچی مسی