پمپ سیرکولاتور IMP

پمپ سیرکولاتور IMP

22 محصول وجود دارد
پمپ سیرکولاتور IMP قیمت و مشخصات انواع پمپ سیرکولاتورIMP + خرید (2) - دماپویا
نمایش 21 - 22 از 22 مورد

بررسی موارد مهم خرید پمپ سیرکولاتور IMP

کمپانی IMP با رعایت استانداردهای بین المللی و بکارگیری قطعات و متریال مرغوب و درجه یک توانسته محصولاتی با سطح کیفیت و دوام بالا تولید و روانه بازار رقابت کند. شرکت IMP در اسلوونی و در سال 1947 میلادی ، 1326 شمسی تاسیس و به بهره برداری رسید پمپ سیرکولاتور IMP از همان سال های ابتدایی ورود به بازار به دلیل برخورداری از سطح کیفیت بالا سهم قابل توجهی از بازار فروش را به خود اختصاص داده و توانست جایگاه ویژه ای در بازار رقابت کسب نماید. این شرکت در سال 1999 خصوصی سازی شد. پمپ سیرکولاتور این شرکت شامل مدل های سه دور GHN-120 F250 ، GHN 15-60-130، GHN 25-60-130 و مدل هوشمند NMT 32-100-180 ، NMT 50-180 F280 می باشد. شرکت فناوران انرژی نماینده محصولات پمپ IMP در ایران می باشد. پمپ سیرکولاتور IMP تا حداکثر فشار کاری 10 بار کاربرد دارند. شعار این شرکت " محصول صادقانه با قیمت صادقانه " می باشد. از انواع پمپ آب های سیرکولاتور می توان به موارد زیر اشاره داشت.

پمپ سیرکولاتور سه دور IMP

پمپ سیرکولاتور سه دور IMP از سری پمپ های پرکاربرد در صنایع مختلف به شمار می آید. پمپ های سه دور سیرکولاتور آی ام پی شامل مدل های GHN 25-40-180 ، GHN 25-60-130 می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از این پمپ 120 درجه، و بدنه اين پمپ ها از جنس چدن و پروانه پلاستيکی ساخته شده است که مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی دارا می باشد. حداکثر هد این پمپ 4 متر ، حداکثر دبی 3.5 ليتر بر دقيقه ، با عایق حرارتی الکتروموتور کلاس F است. این محصولات دارای تاییدیه CE اروپا می باشد و از سطح کیفیت بالایی برخوردار می باشد. همچنین صدای کم و حداقل مصرف انرژی از ویژگی های این محصولات به شمار می آید.

پمپ سه دور IMP

پمپ سیرکولاتور هوشمند IMP

پمپ سیرکولاتور هوشمند IMP از سری پمپ های مدرن و پیشرفته در بازار به شمار می آید. این سری از پمپ ها شامل مدل های NMT SMART C 25/40-180 ، NMT 50-180 F280 می باشد. حداکثر دمای مایع عبوری از آن 110 درجه است. بدنه اين پمپ ها از جنس چدن و پروانه پلاستيکی ساخته شده که مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی دارا می باشند. حداکثر هد این پمپ 4 متر ، حداکثر دبی 3.5 ليتر بر دقيقه ، با عایق حرارتی الکتروموتور کلاس F می باشد. این مدل از پمپ ها را می توان در دمایی بین صفر تا 40 درجه سانتی گراد نصب و اجرا نمود. از این پمپ ها می توان در سیستم های مدار بسته سرمایشیريال سیرکولاتور صنعتی، سیستم های گرمایشی به منظور گردش و سیرکوله آبگرم مورد استفاده قرار داد.

پمپ هوشمند imp

گارانتی و خدمات پس از فروش پمپ سیرکولاتور IMP

شرکت فن آوران انرژی ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات IMP در ایران می باشد . پمپ سیرکولاتور دارای 24 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت IMP می باشند.

imp

فیلتر توسط :

برند سازنده
بیشتر... کمتر
فیلتر

انواع پمپ سیرکولاتور IMP