پمپ تصفیه استخر لیو سری XKP بزرگنمایی

پمپ تصفیه استخر لیو سری XKP

لئو

LEO-50401

پمپ تصفیه آب استخری لئو

سری XKP

جزییات بیشتر

لطفاً تماس بگیرید

بررسی و راهنمایی خرید پمپ تصفیه آب استخر لیو سری XKP

پمپ تصفیه آب استخر لئو یکی از پرکاربردترین دستگاه های در صنعت تاسیسات هستند . پمپ تصفیه استخر لیو حجم های متفاوتی از آب استخر را مورد گردش به سمت فيلترها جهت تصفيه قرار می دهد. پمپ تصفیه لیو از سری پمپ های مجهز به استرینر بوده که از ورود ذرات معلق و آلوده در آب به داخل پمپ جلوگیری می کند و براي گردش آب در انواع استخرهای کوچک و بزرگ و خانگی و انتقال آب های کثيف حاوی ذرات معلق کاربرد موثر دارند . لازم به ذکر است که آب استخرها به سبب آن که راکد می مانند و در جریان نیستند، به مرور تبدیل به محل مناسبی برای رشد باکتری و جلبک می شوند و آب استخر غیربهداشتی شده و دچار بو و طعم نامطبوعی می شود. از این رو هر استخری نیاز به پمپ تصفیه دارد تا با به گردش در آوردن و به جریان درآوردن آب، مانع از راکد شدن و آلودگی استخر گردد. کمپانی لیو طی سالیان فعالیت خود اقدام به تولید تمامی مدل های پمپ، در عرصه پمپ تصفیه استخر لیو سری XKP نیز بسیار موفق عمل کرده است و این محصول را در انواعی از مدل های مختلف از لحاظ توان قدرت پمپاژ طراحی و روانه بازار می کند. این برند از تولیدکنندگان موفق و صاحب نام چینی می باشد که در کشور ایران نیز نمایندگی داشته و محصولات خود را در سطح گسترده ای به فروش می رساند. این شرکت سازنده فعالیت خود را از سال 1995 میلادی آغاز نموده و طی سالیان طولانی فعالیت خود در عرصه تجهیزات استخر و پمپ و آبرسانی برای مصارف ساختمانی، صنعتی و آپارتمانی همواره موفق عمل کرده است و سهم گسترده ای از بازار را از آن خود می کند. بدنه اين پمپ ها از جنس پلاستيکی و پروانه آنها نيز از جنس پلاستيکی ساخته و طراحی شده است و می توانند مايعاتی با حداکثر دمای 35 درجه سانتيگراد را پمپاژ کنند. این سری از پمپ های تصفیه استخر برند لیو در مدل تک فاز تولید و عرضه می شوند و مورد استفاده مصارف صنعتی و خانگی قرار دارد.

 پمپ تصفیه استخر لیو سری XKP

مشخصات پمپ تصفیه آب استخر لیو سری XKP

با بررسی مشخصات و مقایسه مدل های گوناگون پمپ تصفیه استخر سریمی توانید بهترین مدل را متناسب با استخر خود انتخاب و خریداری نمایید تمامی پمپ ها در انواع مختلفی تولید می شوند که از هد و دبی متفاوتی برخوردار اند. هد فشار پمپ آب است که به میزان ارتفاعی اطلاق می شود که پمپ می تواند آن را بالا ببرد. از سوی دیگر دبی حجم آبی است که توسط پمپ در زمان واحد جا به جا می شود. از مهم ترین ویژگی و معیار تشخیص پمپ می توان به قدرت علکرد آن، جنس بدنه، صدای کم حین عملکرد و پوسته پمپ استخر هستند که در واقع منظور از جنس بدنه یا پوسته، مقاومت دستگاه در مقابل خطراتی مانند خوردگی و ساییدگی در اثر برخورد با کلر می باشد. بدنه و پروانه پلیمری به کار رفته در پمپ تصفیه استخر لئو سری XKP از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و طول عمر آن بسیار بالا می باشد. در قسمت ورودی این مدل پمپ از صافی استفاده شده است تا از اختلال در عملکرد پمپ جلوگیری نماید. لذا مشخصات این محصول مطابق استانداردهای جهانی می باشد و با مجهز بودن به موگیر یا همان استرینر سرخود، از ورود ذرات به آب ممانعت به عمل می آورد و در نتیجه به پره های خود پمپ نیز آسیبی وارد نخواهد شد. پمپ تصفیه آب استخر لیو سری نیازی به صافی جداگانه ندارد و درانواعی از استخرهای خانگی و عمومی کوچک، متوسط و بزرگ به کار می آید تا مانع از راکد شدن آب شود و در نتیجه به سبب پاکیزه نگه داشتن آب استخر، بهداشت آن را حفظ می کند. این مدل پمپ بایستی تا حد ممکن نزدیک به کاسه استخر و جکوزی و زیرخط سطح آب استخر نصب شود و ناگفته نماند که این پمپ را در نزدیکی پایه فیلتر نصب نکنید و به فضای میان این دو نیز توجه کافی داشته باشید.

با بررسی مشخصات و مقایسه مدل های گوناگون پمپ تصفیه استخر سری XKP می توانید بهترین مدل را متناسب با استخر خود انتخاب و خریداری نمایید.

جدول پمپ تصفیه استخر لئو سریXKP

مدلحداکثر هدحداکثر دبیتوانفازورودی و خروجی

XKP 350-2

8.48350تکفاز1 1/2 x 1 1/2 in

XKP 804

10.818800تکفاز2 x 2 in

XKP 1104

14.822.51100تکفاز2 x 2 in

XKP 1604

16.8271600تکفاز2 x 2 in

XKP 2204

17.8302200تکفاز2 x 2 in

ویژگی پمپ تصفیه آب استخر لیو سری XKP

  • حداکثر دمای مایع : 35 درجه سانتی گراد
  • کلاس حفاظت محیطی : IPX5
  • جنس بدنه پمپ : پلاستیک
  • جنس پروانه پمپ : پلاستیک
  • کلاس عایق حرارتی : F