پمپ کفکش ليو فلوتردار سري XKS بزرگنمایی

پمپ کفکش ليو فلوتردار سری XKS

لئو

PUMP LEO-35801

پمپ کف کش فلوتردار ليو

سری XKS

مدل پلاستيک - استيل

جزییات بیشتر

لطفاً تماس بگیرید

بررسی و راهنمايی خريد انواع پمپ کف کش فلوتردار ليو سری XKS

پمپ ها از تجهیزات آبرسانی کاربردی در صنایع مختلف اند و پمپ کف کش فلوتردار ليو سری XKSیکی از مدل های رایج و پرفروش آن ها به شمار می رود. پمپ کف کش از سری های مستغرق بوده و درون آب غوطه ور اند. یعنی در واقع در صورتی که خشک کار کند، موتور آن خواهد سوخت. در استخرها، چاه ها و چاه های کم عمق، همچنین جمع آوری آب های سطحی به کار می رود. این پمپ از سری های سانتریفیوژی یا گریز از مرکز می باشد که جابجایی را به صورت غیرمثبت یا اصطلاحا پروانه بسته انجام می دهند. انرژی لازم را از برق گرفته و در صورتی که برق در دسترس نباشد، امکان اتصال به باتری نیز وجود دارد. پمپ های کف کش در مدل های مختلفی تقسیم می شوند و سری های فولتر به صورتی اند که در صورت پایین آمدن سطح آب، آن را تشخیص می دهند و پمپ به صورت اتوماتیک خاموش می شود.

برندهای سازنده ی زیادی اقدام به ساخت و عرضه ی پمپ های کف کش می کنند و لیو از معتبرترین و شناخته شده ترین تولید کننده های تجهیزات آبرسانی به شمار می رود که در سال 1995 در کشور چین تاسیس شد. امروزه این برند از سازنده های برتر چینی بوده که تمامی محصولات خود را به بیش از 140 کشور دنیا صادر می کند و خاورمیانه از جمله ایران نیز از مشتریان این برند به شمار می روند. برای بررسی بیشتر و مشاهده ی راهنمایی خرید پمپ آب می توانید به صفحه ی مربوطه ی آن در دماپویا مراجعه کنید. در نظر داشته باشید که مزیت خریداری از برندهای صاحب نام این است که به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش عرضه می شود و محصولات لیو مانند پمپ کف کش فلوتردار ليو سری XKSتوسط شرکت فناوران تهویه پیام که نماینده ی انحصاری این شرکت است، با گارانتی، خدمات نصب و تعویض قطعات ارائه می شود.

پمپ کفکش ليو فلوتردار سری XKS

مشخصات پمپ کف کش فلوتردار ليو سری XKS

پمپ های مشابه را می توانید با پمپ کف کش فلوتردار ليو سری XKS مقایسه کرده و تجربه انتخابی آگاهانه را داشته باشید. با بررسی مشخصات این پمپ و مطابقت آن با شرایط محیطی خود می توانید از حسن انتخاب خود اطمینان کافی را داشته باشید. کارشناسان فروش دماپویا نیز در تمام ساعات اداری در خدمت شما عزیزان بوده و با برقراری تماس اداری می توانید از راهنمایی های رایگان این مجموعه نیز بهره مند شوید. از پمپ های کف کش می توان برای انتقال آب و سیالاتی با ناخالصی کم، آبرسانی های ویلایی و ساختمانی، مصارف کشاورزی و آبیاری، فواره و آبنماها، گلخانه ها و انتقال یا تخلیه آب از استخر و چاه ها و غیره استفاده کرد. این پمپ لیو مطابق استانداردهای اروپایی طراحی شده و اجزای آن نیز از متریال مرغوب اند که طول عمر بالایی دارند.

علاوه بر این موارد در نظر داشته باشید که سری های XKS پوسته ای پلیمری و استیلی دارند که مقاومت لازم را در برابر خطرات استهلاکی و خرابی دارد. شفت به کار برده شده در این محصول نیز از جنس استیل ضد زنگ است. در نتیجه در برابر آب استقامت کافی را دارد. انتقال حرارتی و هدایت الکتریکی آن بالا بوده و سیم پیچی های آن نیز از مسی می باشد و قیمت مقرون به صرفه ای دارد. گفتنی است که می توانید مشخصات انواع پمپ کف کش لیو را در صفحه ی مربوطه آن در دماپویا مشاهده کنید سپس خرید خود را به صورت هوشمندانه انجام دهید. پمپ کف کش فلوتردار ليو سری XKSدارای فلوتر است؛ این ویژگی کمک می کند تا در صورتی که آب از پمپ بالا آمد، پمپ کف کش شروع به کار کند و حین پایین آمدن نیز به صورت اتومات قطع می شود.

ویژگی پمپ کف کش فلوتردار ليو سری XKS

  • به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش
  • دارای شفت از جنس استنلس استیل
  • کاربرد گسترده در صنایع مختلف
  • انتقال سیالات با ناخالصی کم
  • مجهز به محافظ حرارتی
  • دارای فلوتر