پمپ کفکش ليو فلوتردار سری QDX بزرگنمایی

پمپ کفکش ليو فلوتردار سری QDX

لئو

PUMP LEO-35803

پمپ کف کش فلوتردار ليو

سری QDX

مدل چدن ضد زنگ

جزییات بیشتر

لطفاً تماس بگیرید

  • ضمانت اصل بودن کالا ضمانت اصل بودن کالا
  • ارسال به سراسر کشور ارسال به سراسر کشور
  • پشتیبانی ساعت 9 الی 18:30 پشتیبانی ساعت 9 الی 18:30

بررسی و راهنمايی خريد انواع پمپ کف کش فلوتردار ليو سری QDX

پمپ های مستغرق در آب مانند سری های کف کش از تجهیزات آبرسانی کاربردی اند و پمپ کف کش فلوتردار ليو سری QDX از جمله سری های پرفروش آن به شمار می رود. در واقع این پمپ ها درون آب غوطه ور بوده و در صورتی که خارج از آن روشن شوند، دچار خرابی و سوختگی می شوند. سری های کف کش انواع مختلفی دارند و از سری های رایج آن ها مدل های فلوتردار است. نحوه عملکرد آن ها به این شکل است که سیال از انتهای پمپ وارد می شود و پروانه ها به وسیله ی انرژی الکتریکی الکتروموتور به گردش در می آیند و با عبور سیال از پروانه ها، فشار آن افزایش یافته و جابجا می شود. جنس بدنه ی این پمپ ها بایستی مرغوبیت لازم را داشته باشد تا در برابر آب استحکام کافی را داشته باشد. نوع جابجایی پمپ های سانتریفیوژی پروانه بسته است که به آن غیر مثبت هم گفته می شود.

برند سازنده ی تجهیزات آبرسانی و پمپ های کف کش تاثیر مستقیمی در کیفیت عملکرد آن ها و طول عمر دارد. سازنده های شناخته شده مانند لیو برترین متریال اولیه را در ساخت پمپ به کار می گیرند و در پی کسب رضایت مشتریان اند. همچنین این محصول را مطابق استاندارد اروپا عرضه کرده و شرکت انحصاری آن یعنی فناوران تهویه پیام نیز آن را به همراه گارانتی و خدمات نصب، همچنین تعویض قطعات عرضه می کنند. ناگفته نماند شما می توانید در صفحه ی راهنمایی انتخاب بهینه پمپ آب تمامی مشخصات لازم را برای آشنایی با این تجهیزات مطلعه کنید. همچنین پیش از خرید پمپ کف کش فلوتردار ليو سری QDX در نظر بگیرید که کمپانی لیو قدمت قابل توجهی در زمینه ی ساخت این تجهیزات داشته و امروزه محصولات خود را به بیش از 140 کشور صادر می کند.

پمپ کفکش ليو فلوتردار سری QDX

مشخصات پمپ کف کش فلوتردار ليو سری QDX

پیش از خرید پمپ کف کش فلوتردار ليو سری QDX به مشخصات آن نیز توجه داشته باشید و آن را با شرایط محیطی خود نیز بررسی کنید. برای اطمینان از این انتخاب می توانید در تمامی ساعات اداری از کارشناسان فروش دماپویا نیز راهنمایی های لازم را گرفته و تجربه خریدی موفقیت آمیز را داشته باشید. برای مصارف مختلفی می توان این پمپ را به کار برد که از جمله ی آنان آبرسانی خانگی و ساختمان های مختلف، خنک کردن دستگاه های برش، تخلیه فاضلابی، آبیاری باغات و کشاورزی، آب نماها و فواره، صنایع گلخانه ای و مرغداری اند. پمپ های فلوتر دار این هوشمندی و مزیت را دارند که در صورت پایین آمدن آب خاموش شده و با بالا آمدن آن نیز به صورت اتوماتیک شروع به کار می کنند.

توان الکتروموتور به کار رفته در این محصول 0.55 کیلو وات است و به صورت تک فاز عرضه می شود. حداکثر دبی مورد پوشش آن 16.5 متر مکعب در ساعت می باشد و حداکثر ارتفاع را تا 15.3 متر تامین می کند. این پمپ چدنی بوده و در برابر خطرات فرسایشی و استهلاک زودرس مقاومت لازم را دارد. برای بررسی قیمت پمپ کف کش لیو می توانید به صفحه ی مربوطه آن در دماپویا مراجعه کنید و سپس خرید خود را سفارش دهید. شفت به کار برده شده در پمپ کف کش فلوتردار ليو سری QDX نیز از استنلس استیل است و در برابر زنگ زدگی مقاوم می باشد. مصرف برق آن مقرون به صرفه است و توصیه می شود که برای انتهای آن از توری استفاده کنید تا خاشاک و برگ و غیره جلوی انتقال سیال را نگیرد.

ویژگی پمپ کف کش فلوتردار ليو سری QDX

  • به همراه گارانتی، خدمات و تعویض قطعات
  • مطابق استانداردهای روز اروپا
  • شفت از جنس استنلس استیل
  • کاربرد در مصارف گوناگون
  • مصرف برق تک فاز
  • طول عمر بالا