پمپ کفکش ليو سه فاز سری KBZ بزرگنمایی

پمپ کفکش ليو سه فاز سری KBZ

لئو

PUMP LEO-35804

پمپ کف کش سه فاز پروانه نیمه باز ليو

سری KBZ

مدل چدن ضد زنگ

جزییات بیشتر

لطفاً تماس بگیرید

بررسی و راهنمايی خريد انواع پمپ کف کش سه فاز پروانه نیمه باز ليو سری KBZ

تجهیزات آبرسانی در سری های مختلفی تولید و طراحی می شود و پمپ کف کش سه فاز پروانه نیمه باز ليو سری KBZ از مدل های رایج و کاربردی آن می باشد. پمپ های کف کش از نوع مستغرق در آب هستند و همیشه درون آب غوطه ور اند. یکی از اجزای مهم این پمپ ها پروانه می باشد که در این محصول از نوع نیمه باز است. در طراحی آن ها یک سطح مقطع جانبی وجود دارد و مزیت آن ها نسبت به پروانه باز و پروانه بسته آن است که تعمیر و نگهداری ساده تری دارند. این پمپ از نوع گریز از مرکز می باشد که به آن سانتریفیوژی نیز گفته می شود. طرز عملکرد آن به این صورت است که بااتصال انرژی برق، پروانه ها به گردش در آمده و فشار سیال افزایش می یابد.

همواره در نظر داشته باشید که پمپ های مستغرق در آب در صورتی که به شکل خشک کار کنند، نیم سوز یا به طور کامل خواهند سوخت. برای بررسی بیشتر در رابطه با این تجهیزات آبرسانی می توانید صفحه ی قیمت پمپ آب را نیز مشاهده کرده و آگاهانه دست به انتخاب بزنید. همچنین حین خرید پمپ کف کش به اعتبار برند سازنده ی آن نیز توجه داشته باشید تا از کیفیت و طول عمر آن اطمینان لازم را کسب کنید. لیو از برندهای معتبر چینی می باشد که در سراسر دنیا محصولات خود را به فروش می رساند و از سال 1995 میلادی فعالیت خود را آغاز کرده است. شما می توانید پمپ کف کش سه فاز پروانه نیمه باز ليو سری KBZ را از طریق فروشگاه دماپویا سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.

پمپ کفکش ليو سه فاز سری KBZ

مشخصات پمپ کف کش سه فاز پروانه نیمه باز ليو سری KBZ

با بررسی مشخصات پمپ کف کش سه فاز پروانه نیمه باز ليو سری KBZ و همچنین مقایسه ی مدل های مختلف می توانید تجربه خرید موفقیت آمیزی را داشته باشید. مقاومت و کیفیت جنس این پمپ از اهمیت بالایی برخوردار است تا در برابر آب و سیال مورد نظر استحکام داشته باشد. به همین خاطر طراحان لیو این محصول را با پوسته ی چدن ضدزنگ می سازند. پروانه های آن نیز مطابق استانداردهای اروپایی طراحی می شوند و شفت به کار برده شده در این محصول لیو از جنس استنلس استیل است که دچار زنگ زدگی نمی شود. سیم پیچی آن از نوع مسی بوده و در نتیجه این پمپ کف کش طول عمر زیادی خواهد داشت. با توجه به عملکرد پروانه های به کار رفته در آن نیاز به مصرف برق زیادی ندارد و هزینه های نگهداری آن مقرون به صرفه خواهد بود.

علاوه بر این موارد شما می توانید جهت اخذ هر نوع راهنمایی انتخاب پمپ کف کش لیو در تمامی ساعات اداری با کارشناسان فروش دماپویا تماس برقرار کرده و یا به صفحه ی مربوطه آن رجوع کنید تا با مدل های مختلف این محصولات آشنا شوید. کاربرد پمپ کف کش سه فاز پروانه نیمه باز ليو سری KBZ در انتقال و تخلیه آب از مخازن، استخرها، سیلاب ها و گودال ها، پروژه های فواره، آب نمای موزیکال، سیستم های تهویه مطبوع، پدهای سلولزی و پروژه های عمرانی می باشد. بر انواع سیستم های آبیاری نیز منطبق است و ناگفته نماند که حداکثر 156 متر مکعب در ساعت دبی را پوشش می دهد. حداکثر ارتفاع مورد پوشش آن نیز 40 متر است و مصرف برق این پمپ سه فاز می باشد. توان الکتروموتور به کار رفته  در آن 15 کیلو وات است.

ویژگی پمپ کف کش سه فاز پروانه نیمه باز ليو سری KBZ

  • قابل استفاده در انواع پروژه های آبرسانی
  • مجهز به شفت از جنس استیل ضد زنگ
  • به همراه گارانتی و خدمات
  • توان موتور 15 کیلو وات
  • نصب آسان
  • برق سه فاز