پمپ آب طبقاتی عمودی ابارا سری EVMSG بزرگنمایی

پمپ آب طبقاتی عمودی ابارا سری EVMSG

ابارا

PUMP EBARA-32405

پمپ آب طبقاتی عمودی صنعتی سانتریفوژ ابارا

سری EVMSG

جزییات بیشتر

لطفاً تماس بگیرید

بررسی و راهنمایی خرید پمپ آب طبقاتی عمودی صنعتی سانتریفوژ ابارا سری EVMSG

تجهیزات آبرسانی یکی از سیستم های لازم برای ساختمان ها هستند که در مدل های مختلف مانند پمپ آب طبقاتی عمودی صنعتی سانتریفوژ ابارا سری EVMSG طراحی و تولید می شوند. برای انتقال و جابجایی سیالات و آب از این پمپ ها استفاده می شود و به همین منظور تولیدکنندگان مختلفی اقدام به طراحی و عرضه پمپ های طبقاتی می کنند تا تقاضای بازار را پوشش دهند. به صورت کلی در پمپ های مولتی استیج چندین پروانه به کار می رود که سیال با گذر از هر پروانه فشار بیشتری خواهد داشت. همچنین طرز عملکرد آن ها به این صورت است که فشار مشخصی را فراهم می کنند و در نتیجه برای موارد زیادی کاربرد خواهند داشت. طراحی پمپ های طبقاتی به صورت عمودی و افقی می باشد و مدل های عمودی محصولات باریک و کم حجمی هستند که مناسب مکان هایی با محدودیت فضا هستند.

برند تولیدکننده ی یک محصول نقش مهمی در کیفیت عملکرد و بازدهی آن دارد. ابارا در این زمینه یکی از سازنده های صاحب نام است که قدمت آن به سال 1912 بازمی گردد. ابارای ژاپن از بزرگ ترین سازنده های پمپ های مختلف می باشد که شرکتی چند ملیتی بوده و محصولات خود را به دیگر کشورهای نیز صادر می کند. پیش از خرید و بررسی قیمت پمپ آب پیشنهاد می شود تا صفحه مربوطه ی آن در دماپویا را مشاهده کرده و سپس انتخابی هوشمندانه را تجربه کنید. همچنین در نظر داشته باشید که برندهای صاحب نامی مانند ابارا محصولات خود مانند پمپ آب طبقاتی عمودی صنعتی سانتریفوژ ابارا سری EVMSG را به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش عرضه می کنند تا از این جهت خریدارن نیز دغدغه ای نداشته باشند. علاوه بر آن در ساخت انواع پمپ های طبقاتی عمودی از بهترین متریال موجود استفاده می کنند تا کیفیت آن در طول زمان افت نکند.

پمپ آب طبقاتی عمودی ابارا سری EVMSG

مشخصات پمپ آب طبقاتی عمودی صنعتی سانتریفوژ ابارا سری EVMSG

بررسی مشخصات محصول مورد نظر کمک خوبی در انتخاب و خرید آگاهانه می کند. علاوه بر آن می توانید پمپ آب طبقاتی عمودی صنعتی سانتریفوژ ابارا سری EVMSG را با محصولات مشابه مقایسه کنید و بهترین مدل را متناسب با نیاز محیط خود خریداری نمایید. ابارا این محصولات را به وسیله استیل ضدزنگ 304 و 316 طراحی می کند که در برابر خرابی و استهلاک مقاومت بالایی دارند. الکتروموتورهای به کار رفته در آن از توان بالایی برخوردار بوده و مطابق استاندارد IE2 و IE3 می باشد. نوع سیالی که این پمپ پمپاژ می کند باید تمیز باشد و فاقد مواد جامد و غیرقابل اشتعال باشد. پروانه های به کار برده شده در آن که از نوع سانتریفیوژی بسته بوده و به آن گریز از مرکز هم گفته می شود. نوع یاتاقان این محصول برند ابارا بلبرینگ دو رو بسته است.

علاوه بر این موارد در خصوص مشخصات پمپ آب طبقاتی عمودی صنعتی سانتریفوژ ابارا سری EVMSG باید این نکته را هم در نظر داشت که درجه محافظتی این محصول IP55 می باشد و کلاس عایق بندی آن نیز F است. الکتروموتور آن از پوسته ی آلومینیومی تهیه می شود و از لحاظ برق مصرفی نیز در مدل های تک فاز و سه فاز استاندارد عرضه می شود. ناگفته نماند که برای بررسی قیمت پمپ طبقاتی ابارا می توانید انواع مدل ها را در صفحه آن در دماپویا مشاهده نمایید. کاربرد این محصول نیز در سیستم های اولترافیلتراسیون، دیگ بخار، دستگاه اسمز معکوس، سیستم های شستشو، بوستر پمپ ها آتش نشانی و غیره می باشد. مزیت بسیار مهم دیگر این پمپ طبقاتی آن است که نگهداری و تعمیر آن آسان است و برای این کار نیازی به جداسازی الکتروموتور هم نخواهد بود.

ویژگی پمپ آب طبقاتی عمودی صنعتی سانتریفوژ ابارا سری EVMSG

  • دارای چندین پروانه با راندمان قوی
  • مطابق استانداردهای IE2 و IE3
  • قابل استفاده در صنایع مختلف
  • همراه گارانتی و خدمات
  • کلاس عایق بندی F
  • درجه حرارتی IP55