پمپ آب طبقاتی عمودی ابارا سری EVML بزرگنمایی

پمپ آب طبقاتی عمودی ابارا سری EVML

ابارا

PUMP EBARA-32404

پمپ آب طبقاتی عمودی صنعتی سانتریفوژ ابارا

سری EVML

جزییات بیشتر

لطفاً تماس بگیرید

بررسی و راهنمایی خرید پمپ آب طبقاتی عمودی صنعتی سانتریفوژ ابارا سری EVML

پمپ های طبقاتی در سری های مختلفی تولید و طراحی می شوند که پمپ آب طبقاتی عمودی صنعتی سانتریفوژ ابارا سری EVML از مدل ها رایج آن می باشد. این سری از پمپ ها قادر اند فشار مشخصی را تامین کنند و به همین دلیل در صنایع زیادی کاربرد دارند. در صورتی که نیاز به یک پمپ مولتی استیج دارید، باید در نظر داشت که در طراحی های عمودی و افقی عرضه می شوند و چنانچه فضای محدودی دارید، مدل عمودی آن گزینه ی مناسبی خواهد بود. زیرا این مدل باریک بوده و حجم کمی را اشغال می کنند. پروانه های متعددی در این محصول به صورت عمودی بر روی شفت نصب می شود و با گردش آن ها فشار سیال بیشتر می شود.  به این مدل از پمپ ها سانتریفیوژی یا گریز از مرکز گفته می شود که جابجایی را به صورت غیرمثبت انجام می دهد.

با توجه به تقاضای بالایی که برای پمپ های آبرسانی وجود دارد، برندهای زیادی در تولید آن با یکدیگر رقابت دارند که در میان آن ها برند ابارا از قدیمی ترین آن ها به شمار می رود. شرکت ابارای ژاپن از سال ۱۹۱۲ میلادی فعالیت خود را آغاز کرده است و امروزه نیز در سطح جهانی شهرت دارد‌. امروزه پمپ های ساخته شده توسط این برند در سراسر دنیا به فروش می رسد. شما عزیزان نیز برای انتخاب بهینه پمپ آب می توانید وارد صفحه ی مربوطه آن در وبسایت دماپویا شده و پس از آشنایی با این تجهیزات آبرسانی خرید موفقی را داشته باشید. مزیت قابل توجهی که خرید از برندهای شناخته شده دارد، دریافت گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد که می توان بر استفاده از محصول در بلند مدت هم حساب کرد.

پمپ آب طبقاتی عمودی ابارا سری EVML

مشخصات پمپ آب طبقاتی عمودی صنعتی سانتریفوژ ابارا سری EVML

بررسی مشخصات کمک موثری در انتخاب آگاهانه ی محصول می کند و پیشنهاد تیم دماپویا این است که پمپ آب طبقاتی عمودی صنعتی سانتریفوژ ابارا سری EVML را با مدل های مشابه نیز مقایسه کرده تا بتوانید از مطابقت آن با نیاز خود اطمینان لازم را به دست آورید. در این زمینه نیز می توانید از مشاوره رایگان این مجموعه نیز بهره مند شوید و با برقراری تماس در تمامی ساعات اداری، راهنمایی های لازم را جویا شوید. لازم به ذکر است که از این پمپ طبقاتی ابارا می توان در صنایع زیادی استفاده کرد. به عنوان نمونه بوسترهای پمپ آتش نشانی، دیگ بخار، سیستم های تصفیه و فیلتراسیون، دستگاه های شیرین کننده ی آب و RO،  آبرسانی در کشاورزی غیره کاربرد دارد. عایق حرارتی آن F و کلاس حفاظتی آن نیزIP55 است.حداکثر دمایی که این پمپ برای مایعات پوشش می دهد، 15- الی 120 درجه ی سانتی گراد است.

طراحان ابارا این محصول را مطابق استانداردهای لازم می سازند و به موجب اعتباری که در بازار جهانی دارد، مورد استقبال گسترده ای قرار می گیرد. در این پمپ ها جنس بدنه و پروانه این پمپ استیل ۳۰۴ و جنس شفت به کار برده شده در آن نیز استیل 4۱۶ می باشد که ضد زنگ بوده و در مقابل خطر استهلاک و فرسایش مقاومت کافی را دارد. همچنین واسطه ی آن از چدن است و سیل مکانیکی آن نیز از کربن، FPM و سیلیکون کارباید می باشد. برای کسب اطلاعات و آشنایی با انواع پمپ طبقاتی ابارا می توانید صفحه ی مربوطه آن را مشاهده کنید و آگاهانه بهترین مدل را انتخاب کنید. نصب آسان و جایجایی آن نیز به راحتی انجام می گیرد. شما عزیزان می توانید پمپ آب طبقاتی عمودی صنعتی سانتریفوژ ابارا سری EVML را به صورت اینترنتی از وبسایت دماپویا سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.

ویژگی پمپ آب طبقاتی عمودی صنعتی سانتریفوژ ابارا سری EVML

  • به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش
  • پوشش دمای 15- الی 120 درجه
  • مجهز به بهترین متریال اولیه
  • مطابق استانداردهای جهانی
  • کاربرد در مصارف مختلف
  • بدنه استنلس استیل
  • دارای چندین پروانه