هیتر و کوره هوای گرم

هیتر و کوره هوای گرم

79 محصول وجود دارد
هیتر و کوره هوای گرم قیمت هیتر | مشخصات و خرید انواع کوره هوای گرم - دماپویا
نمایش 1 - 20 از 79 مورد

آنچه باید پیش از انتخاب و خرید هیتر و کوره هوای گرم در نظر گرفت

در حال حاضر در دنیای مدرن امروزی تجهیزات و سیستم های گرمایشی متنوع به منظور ایجاد گرما در فضاهای مختلف تولید و روانه بازار رقابت می گردد. هریک از این ابزار و تجهیزات با توجه به نوع آنها دارای عملکرد و نحوه ی نصب متفاوتی می باشند، که یکی از سیستم های گرمازا پرکاربرد تولیده شده که در فضاهایی با متراژ بالاتر کارایی موثری دارند، میتوان به کوره هوای گرم اشاره نمود. اما این سیستم ها چگونه عمل می کنند و در چه مکان هایی میتوان از آنها بهره مند شد. هیتر و کوره هوای گرم تجهیزات گرمازایی هستند که هوا را مستقیما و به طور مستقل ایجاد می نماید. در حال حاضر شرکت های بسیاری در خصوص ساخت و طراحی کوره هوای گرم فعالیت داشته و سالانه میلیون ها دستگاه تولید و روانه بازار رقابت می کنند. این سری از تجهیزات گرمایشی مانند سایر سیستم ها برای ایجاد گرما نیاز به یک نوع سوخت مصرفی دارند، هیتر های موجود در بازار در مدل های گازی، گازوئیلی، نفتی، تابشی، برقی و همچنین بخاری های برقی با راندمان و بازدهی بسیار مطلوب تولید و روانه بازار رقابت می گردد. در ادامه به مدل های مختلف  تولید شده و موجود در بازار، و ویژگی های هریک اشاره خواهیم داشت. قابل توجه شما مشتریان عزیز که تمامی مدل های هیتر و کوره هوای گرم موجود در بازار با گارانتی اصلی در وبسایت دما پویا قابل ارائه می باشند، همچنین می توانید جهت کارشناسی و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان مجرب این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

چگونه برند مناسب هیتر و کوره هوای گرم را انتخاب نماییم

در زمینه تولید سیستم های گرمایشی سازنده های بسیاری در داخل و خارج ایران در حال رقابت با یکدیگر هستند و هر ساله میلیون ها دستگاه را تولید و روانه بازار می کنند. هنگامی که به قصد خرید هیتر به بازار مراجعه نمایید خواهید دید که ده ها برند از این سیستم ها در بازار موجود می باشند که همگی دارای عملکردی مشابه بوده و به منظور تامین گرمای محیط مورد استفاده قرار می گیرند اما بدون شک سطح کیفیت آنها یکسان نبوده و هریک از سازنده های به روش و شیوه ی خاص خود کوره هوای گرم را طراحی و تولید می نمایند. از مارک هایی که در بازار موجود می باشند می توان به هیتر آذر تهویه،میدیا، انرژی، شوانگ، گرماتاب و انرژی اشاره نمود. اما از دیگر فاکتورهایی که هنگام خرید انواع کوره هوای گرم باید در نظر داشت و با رعایت آنها می توان خریدی بهینه داشت می توان به عواملی نظیر قیمت مناسب، مدت زمان گارانتی و خدمات پس از فروش، در دسترس بودن قطعات مصرفی، سرویس دهی به موقع و مناسب، همچنین دسترسی راحت به مراکز فروش اشاره نمود. لازم به ذکر است برندهایی که در بالا به آنها اشاره شد از سطح کیفیت بالایی برخودار بوده و طی سالهای متمادی در بازار ایران درصد فروش خوبی داشته و توانسته رضایت مشتریان زیادی را به خود جلب نمایند. در ادامه به انواع مدل های کوره هوای گرم از نظر سوخت مصرفی اشاره خواهیم داشت.

انواع مدل های هیتر و کوره هوای گرم از نظر سوخت مصرفی

هیتر و کوره هوای گرم همانطور که از نامش پیداست وظیفه ی تولید و انتقال گرما را به محیط دارا می باشد. این سری تجهیزات گرمایشی در مدل های مختلف با نوع مصرف سوخت متنوع طراحی و تولید می شوند، که هریک با توجه به موقعیت سازه و دسترسی به سوخت های موجود مورد کاربرد قرار می گیرند. این سیستم ها برای ایجاد شعله و گرما به یک نوع سوخت که می تواند گاز، برق و یا گازوئیل باشد بهره می برند، که در ادامه به ویژگی هریک اشاره خواهیم داشت. 

هیتر گازی 

هیتر گازی از سری سیستم های گرمایشی بشمار می آید که در ساختمان هایی مسکونی، اداری، تجاری و در زمینه های صنعتی کارایی مطلوبی دارند. این مدل کوره هوای گرم همانطور که از نامش پیداست برای ایجاد گرما از گاز طبیعی بهره می برد، نحوه عملکرد هیتر گازی به این صورت است که در باد گرم ایجاد شده توسط فن دمنده که در پشت دستگاه قرار گرفته به محیط اطراف منتقل می گردد. از ویژگی های این سیستم ها می توان به انتقال حرارت بسیار بالا، مصرف سوخت کم، راندمان و بازدهی مطلوب اشاره نمود. سازنده هایی که در این زمینه فعالیت دارند با بهره مندی از فن آکسیال علاوه بر افزایش راندمان دستگاه تاثیر بسزایی در کاهش صدای دستگاه دارند. این محصولات در مدل های فن دار، بدون فن و تابشی اشاره نمود. که همگی به منظور تامین گرمایش محیط طراحی و تولید می شوند. همچنین باتوجه به موقعیت ساختمان و محل قرار گیری در دو مدل دودکش دار و بدون دودکش تقسیم بندی می گردد. کوره هوای گرم گاز سوز که در بازار موجود هستند و از سطح کیفیت بسیار بالایی نیز برخودارند می توان به هیتر انرژی، آذرتهویه اشاره نمود. 

هیتر گازی

هیتر برقی

هیتر برقی یکی دیگر از مدل های این سری از سیستم های گرمایشی است که با توجه به اینکه در تمامی ساختمان ها استفاده از سیستم های گرمایشی گازی وجود ندارد، سازنده های فعال در این زمینه نیز جهت رفع نیاز مشتریان کوره هوای گرم را با مصرف سوخت برقی تولید و روانه بازار رقابت می کنند. مدل برقی با استفاده از نیروی الکتریسیته انرژی لازم را جهت ایجاد گرما دریافت می نماید، با متصل شده دستگاه به پریز برق و دریافت انرژی الکتریکی آن را به گرما تبدیل می کند. در مکان هایی که امکان دسترسی به گاز شهری وجود ندارد نظیر کانکس ها، کارگاه ها، سالن های پرورش طیور، حمام و سرویس های بهداشتی کاربرد موثری دارند. این سری از سیستم های گرمایشی نیز در سه دسته تابشی، کانوکتور و فن دار تقسیم شده و هریک دارای عملکردی مختص به خود طراحی و تولید می شوند. با توجه به نوع سوخت و استفاده از نیروی الکتریکی جز اصلی و مهم در هیتر و کوره هوای گرم برقی المنت های گرمایشی محسوب می گردد.

هیتر برقی

هیتر و کوره هوای گرم از نظر موقعیت نصب 

در متن بالا کوره هوای گرم را از نظر نوع سوخت مصرفی مورد بررسی قرار دادیم. در ادامه قصد داریم به نحوه ی قرارگیری و موقعیت نصب آنها در محیط اشاره ای داشته باشیم. با توجه به اینکه این سری از سیستم های گرمایشی در مکان های مختلفی به منظور تامین گرمایش محیط مورد استفاده قرار می گیرند بنابراین لازم است که در ابعاد متفاوت همچنین موقعیت نصب های مختلفی نیز طراحی و تولید شوند. 

هیتر ایستاده

هیتر ایستاده همانطور که از نامش پیداست دارای موقعیت نصب به صورت عمودی می باشد. این سری از سیستم های گرمایشی توسط شرکت های سازنده با شکل ظاهری و نمایی متفاوت از هم طراحی و ساخته می شوند. این مدل کوره هوای گرم روی زمین و در محیط داخلی قرار می گیرند و به طور مستقیم گرمای ایجاد شده را به فضای داخلی منتقل می نماید. مدل ایستاده در سالن هایی مانند مساجد، مراکز تجاری، سالن های ورزشی، سالن های اجتماعات، کارخانه و دیگر ساختمان ها و سالن هایی که دارای سقف های مرتفع هستند می توان جهت تامین گرمایش محیط از این سری سیستم ها بهره مند شد. از ویژگی های این سری تجهیزات می توان به توزیع یکنواخت گرما، مصرف کم انرژی، صدای کم می توان اشاره نمود.

هیتر ایستاده

هیتر کابینتی

هیتر کابینتی با دو موقعیت نصب افقی و عمودی طراحی و ارائه می گردد. این مدل کوره هوای گرم درون یک محفظه قرار گرفته و به وسیله ی فن دمنده ی گرمای ایجاد شده را به محیط منتقل می نماید. عموما به منظور کاهش اتلاف و هدررفت انرژی از پوشش عایق مناسب بهره می برند همچنین حین عملکرد صدای کمتری داشته و مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی دارا می باشند. مدل کابینتی در مکان هایی نظیر مرغداری ها، گلخانه، فروشگاه ها، مساجد و دیگر اماکن عمومی مورد استفاده قرار می گیرد. این سری از سیستم های گرمایشی با توجه به شرکت سازنده ی آن با مصرف سوخت گازی، گازوئیلی و دوگانه سوز تولید و عرضه می شوند.

هیتر کابینتی