هیتر صنعتی کارگاهی گرماتاب

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش هیتر گرماتاب و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی هیتر صنعتی کارگاهی گرماتاب همراه با تصاویر در مدل هیتر تابشی پر بازده و دارای راندمان بالای 90 درصد ، امکان گرم کردن تنها قسمتی از سالن و کاهش چشمگیر مصرف سوخت ، انتقال گرما از طریق حرکت موج نور و مادون قرمز را مشاهده و بررسی ن...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش هیتر گرماتاب و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی هیتر صنعتی کارگاهی گرماتاب همراه با تصاویر در مدل هیتر تابشی پر بازده و دارای راندمان بالای 90 درصد ، امکان گرم کردن تنها قسمتی از سالن و کاهش چشمگیر مصرف سوخت ، انتقال گرما از طریق حرکت موج نور و مادون قرمز را مشاهده و بررسی نمایید.

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده هیتر گرماتاب

شرکت گرماتاب که درسال 1360 تاسیس شد و در آن سال بنام ایران مشعل شناخته می شد.در سال 1379 این شرکت توانست فعالیت خود را در زمینه تولید سیستم گرمایش تابشی با نام ثبت شده "گرماتاب" آغاز نماید. این شرکت حداقل دارای 20 نمایندگی در سراسر کشور می باشد ، همچنین اولین دارنده نشان استاندارد ملی محصول نیز می باشد. پایین بودن هزینه تعمیر و نگهداری ، پربازده و دارای راندمان بالای 90 درصد ، عدم اشغال فضای زیاد ، امکان گرم کردن تنها قسمتی از سالن و کاهش چشمگیر مصرف سوخت از مزایای هیتر صنعتی کارگاهی گرماتاب می باشد.

هیتر شرکت گرماتاب فقط شامل هیتر تابشی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم

هیتر تابشی گرماتاب

هیتر تابشی گرماتاب که انتقال حرارت آن روش غیر مستقیم و از طریق حرکت موج ها (نظیر امواج نور) می باشد و ماده در آن دخالتی ندارد . امواج گرمایی ممکن است قابل رویت باشند . اختلاف دما از طریق این روش به دمای منبع و نوع سطح بستگی ( هرچه سطح تیره تر باشد جذب کنندگی آن بالاتر می رود) دارد. هیترهای صنعتی که از این طریق برای انتقال حرارت استفاده می کنند ، به وسیله مادون قرمز ، گرما را انتشار می دهند.

هیتر گرماتاب

گارانتی و خدمات پس از فروش هیتر گرماتاب

هیتر گرماتاب دارای 3 سال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش شرکت گرماتاب می باشند.

گرماتاب

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های هیتر صنعتی کارگاهی گرماتاب ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر