هیتر صنعتی کارگاهی میدیا

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش هیتر میدیا و خرید آنلاین، گارانتی اصلی بازرگانی بانیان الکترونیک و بهترین قیمت نمایندگی هیتر صنعتی کارگاهی میدیا همراه با تصاویر در مدل برقی سرامیکی13C ، 15A2 ، 15B1 دارای سیستم اتوماتیک گردش، نمایشگر دیجیتال و ریموت کنترل راه دور، رله اتوماتیک کنترل حرارت، سه سطح تنظیم حرارت را مشاهده و بررسی نمایید...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش هیتر میدیا و خرید آنلاین، گارانتی اصلی بازرگانی بانیان الکترونیک و بهترین قیمت نمایندگی هیتر صنعتی کارگاهی میدیا همراه با تصاویر در مدل برقی سرامیکی13C ، 15A2 ، 15B1 دارای سیستم اتوماتیک گردش، نمایشگر دیجیتال و ریموت کنترل راه دور، رله اتوماتیک کنترل حرارت، سه سطح تنظیم حرارت را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه هیتر صنعتی کارگاهی میدیا - MIDEA

شرکت ميديا در زمینه تولید انواع لوازم خانگی از جمله سیستم تهویه مطبوع فعالیت دارد. هیتر صنعتی از سری محصولات تولیدی کمپانی میدیا جهت ایجاد گرمایش در محیط های مختلف با متراژ متفاوت کاربرد دارد. از مزیت های هیتر صنعتی کارگاهی میدیا می توان به وجود تایمر 24 ساعته، دارای نمایشگر دیجیتال و یک ریموت کنترل برای اعمال تنظیمات، دارای 3 سطح تنظیم حرارت، دارا بودن رله اتوماتیک کنترل حرارت، تنظیم دمای گرمایش، دارای سیستم اتوماتیک گردش ( این سیستم توزیع متعادل گرما را در محیط تسهیل می بخشد ) و همچنین مجهز به سیستم قطع کن اتوماتیک می باشد. هیتر صنعتی میدیا فقط شامل هیتر برقی می باشد که با گارانتی اصلی در وب سایت دماپویا ارائه می گردد. شما با خرید این محصول گرمایی مطبوع و دلنشین به محیط هدیه می بخشید. در ادامه به خصوصیات هیتر میدیا می پردازیم.

هیتر برقی میدیا

هیتر برقی میدیا از طریق عبور جریان الکتریکی تولید حرارت را انجام می دهد و دارای ترموستات می باشد که اگه دماي محيط کمتر از مقدار تنظيم شده باشد ترموستات مدار را وصل کرده و باعث روشن شدن اولين مدار حرارتی موجود می شود تا هنگامی که دما به حد مطلوب برسد. 

هیتر برقی میدیا

گارانتی و خدمات پس از فروش هیتر صنعتی کارگاهی میدیا

هیتر صنعتی کارگاهی میدیا دارای 18 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت بانیان الکترونیک می باشند.

گارانتی بانیان

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های هیتر صنعتی کارگاهی میدیا ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر