هیتر صنعتی کارگاهی میدیا

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش هیتر میدیا و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی بازرگانی بانیان الکترونیک و بهترین قیمت نمایندگی هیتر صنعتی کارگاهی میدیا همراه با تصاویر در مدل برقی سرامیکی 13C ، 15A2 ، 15B1 دارای سیستم اتوماتیک گردش ، نمایشگر دیجیتال و ریموت کنترل راه دور ، رله اتوماتیک کنترل حرارت ، سه سطح تنظیم حرارت را مشاهده و بررسی ن...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش هیتر میدیا و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی بازرگانی بانیان الکترونیک و بهترین قیمت نمایندگی هیتر صنعتی کارگاهی میدیا همراه با تصاویر در مدل برقی سرامیکی 13C ، 15A2 ، 15B1 دارای سیستم اتوماتیک گردش ، نمایشگر دیجیتال و ریموت کنترل راه دور ، رله اتوماتیک کنترل حرارت ، سه سطح تنظیم حرارت را مشاهده و بررسی نمایید.

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده هیتر صنعتی کارگاهی میدیا

شرکت ميديا در سال 1968 ميلادی ( 1346 هجری شمسی ) در چین فعاليت خود را در زمينه لوازم خانگی شروع کرده و امروزه یکی از پنج برند برتر دراین زمینه می باشد. از مزیت های هیتر صنعتی کارگاهی میدیا می توان به وجود تایمر 24 ساعته ، دارای نمایشگر دیجیتال و یک ریموت کنترل برای اعمال تنظیمات ، دارای 3 سطح تنظیم حرارت ، دارا بودن رله اتوماتیک کنترل حرارت  ، تنظیم دمای گرمایش ، دارای سیستم اتوماتیک گردش ( این سیستم توزیع متعادل گرما را در محیط تسهیل می بخشد ) و دارای سیستم قطع کن اتوماتیک اشاره کرد. 

شرکت میدیا

هیتر صنعتی کارگاهی میدیا فقط شامل هیتر برقی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم

هیتر برقی میدیا

هیتر برقی میدیا از طریق عبور جریان الکتریکی تولید حرارت را انجام می دهد و دارای ترموستات می باشد که اگه دماي محيط کمتر از مقدار تنظيم شده باشد ترموستات مدار را وصل کرده و باعث روشن شدن اولين مدار حرارتی موجود می شود تا هنگامی که دما به حد مطلوب برسد. 

هیتر برقی میدیا

گارانتی و خدمات پس از فروش هیتر صنعتی کارگاهی میدیا

هیتر صنعتی کارگاهی میدیا دارای 18 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت بانیان الکترونیک می باشند.

گارانتی بانیان

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های هیتر صنعتی کارگاهی میدیا ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر