هیتر صنعتی کارگاهی شوانگ

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش هیتر شوانگ و خرید آنلاین ،گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی هیتر صنعتی و کارگاهی شوانگ همراه با تصاویر در مدل هیتر تابشی ، ایمنی بالا بدلیل وجود سنسور هوا ، لوله های فلنچی ، لوله های آلومینایز شده ، گرمای راحت و متعادل در کمترین زمان ممکن ، جلوگیری از هدر رفتن گرما در زیر سقف را مشاهده و ب...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش هیتر شوانگ و خرید آنلاین ،گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی هیتر صنعتی و کارگاهی شوانگ همراه با تصاویر در مدل هیتر تابشی ، ایمنی بالا بدلیل وجود سنسور هوا ، لوله های فلنچی ، لوله های آلومینایز شده ، گرمای راحت و متعادل در کمترین زمان ممکن ، جلوگیری از هدر رفتن گرما در زیر سقف را مشاهده و بررسی نمایید.

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده هیتر صنعتی کارگاهی شوانگ

شرکت شوانگ در سال 1938میلادی توسط پروفسور شوانگ در آلمان تاسیس شد. این شرکت تاکنون دارای نمایندگی در 40 کشور دنیا بوده. شرکت گرمایش تابشی ایرانیان نماینده فروش محصولات شوانگ در ایران می باشد. ایمنی بالا بدلیل وجود سنسور هوا ، لوله های فلنچی ، لوله های آلومینایز شده ، بدون گردریزی ، استفاده از لوله های آلیاژی مخصوص شوانک با ضخامت کم و انتقال حرارت از مزیت های هیتر صنعتی کارگاهی شوانگ می باشد.  

هیتر شرکت شوانگ فقط شامل هیتر تابشی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم

هیتر تابشی شوانگ

هیتر تابشی شوانگ که انتقال حرارت آن روش غیر مستقیم و از طریق حرکت موج ها (نظیر امواج نور) می باشد و ماده در آن دخالتی ندارد . امواج گرمایی ممکن است قابل رویت باشند . اختلاف دما از طریق این روش به دمای منبع و نوع سطح بستگی ( هرچه سطح تیره تر باشد جذب کنندگی آن بالاتر می رود) دارد. هیترهای صنعتی که از این طریق برای انتقال حرارت استفاده می کنند ، به وسیله مادون قرمز ، گرما را انتشار می دهند. از مزایای هیتر تابشی شوانگ می توان به بازدهی انرژی بالا ، هزینه نگهداری پایین ، گرمای راحت و متعادل در کمترین زمان ممکن ، جلوگیری از هدر رفتن گرما در زیر سقف ، نصب آسان ، قابلیت تامین گرمایش در مناطق مختلف با دماهای متفاوت و عدم اشتغال فضای زیاد اشاره کرد.

هیتر شوانگ

گارانتی و خدمات پس از فروش هیتر صنعتی کارگاهی شوانگ

هیتر صنعتی کارگاهی شوانگ دارای 2 سال گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت شوانگ می باشند.

شوانگ

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های هیتر صنعتی کارگاهی شوانگ ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر