هیتر صنعتی کارگاهی انرژی

هیچ محصولی در این شاخه موجود نمی‌باشد.

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش هیتر انرژی و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی هیتر صنعتی انرژی همراه با تصاویر در مدل گازسوز GW، برقی EH، نفتی DH ، KH ، هیتر صنعتی، بخاری کارگاهی نفتی DW ، بخاری کارگاهی گازسوز GW ، مصرف سوخت پایین، صدای کم، ایمنی و راندمان حرارتی بالا، کنترل ترموستاتیک را مشاهده و بررسی نم...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش هیتر انرژی و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی هیتر صنعتی انرژی همراه با تصاویر در مدل گازسوز GW، برقی EH، نفتی DH ، KH ، هیتر صنعتی، بخاری کارگاهی نفتی DW ، بخاری کارگاهی گازسوز GW ، مصرف سوخت پایین، صدای کم، ایمنی و راندمان حرارتی بالا، کنترل ترموستاتیک را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه هیتر صنعتی کارگاهی انرژی  - ENERGY

انرژی، در زمینه تولید سیستم های سرمایشی و گرمایشی فعالیت گسترده ای دارد. هیتر های شرکت انرژی دارای گواهینامه CE می باشد. از مزیت های هیتر صنعتی و کارگاهی این شرکت می توان به راندمان حرارتی بالا، کنترل ترموستاتیک، مصرف سوخت پایین، صدای کم، ایمنی بالا، مجهز به ترموستات حدی اشاره کرد. هیتر صنعتی کارگاهی انرژی مناسب برای فضای صنعتی، کارگاه، فروشگاه، رستوران، باشگاه ورزشی، بانک و مساجد می باشد. شما با خرید هیتر صنعتی انرژی در محیط های مختلف با فضاهای گسترده گرمای مطبوعی ایجاد می نمایید. انواع محصولات تولید شده شرکت انرژی با گارانتی اصلی در وب سایت دماپویا موجود می باشد. در ادامه به خصوصیات هریک از نظر نوع سوخت، موارد استفاده و ظرفیت های هریک پرداخته ایم.

هیتر گازسوز انرژی

هیتر گازسوز انرژی به وسیله گاز طبیعی یا سایر گاز تولید حرارت را انجام می دهد و يکي از بهترين روش ها برای گرمايش محيط های صنعتی و تجاری می باشد .در هیتر گازسوز گرمای تولید شده از هیتر ها با استفاده از فن به بیرون انتقال داده می شود و به سرعت محیط را گرم می کند و قابلیت جابه جایی را دارد  استفاده از هيترگازی ایمنی بالایی دارد و باعث صرفه جويی در مصرف انرژی می شود.

هیتر صنعتی انرژی

هیتر برقی انرژی

هیتر برقی انرژی از طریق عبور جریان الکتریکی تولید حرارت را انجام می دهد و دارای ترموستات می باشد که اگه دمای محيط کمتر از مقدار تنظيم شده باشد ترموستات مدار را وصل کرده و باعث روشن شدن اولين مدار حرارتی موجود می شود تا هنگامی که دما به حد مطلوب برسد.

هیتر برقی انرژی

هیتر نفتی انرژی

هیتر نفتی از طریق سوخت های مایع تولید حرارت را انجام می دهد. از هیتر نفتی زمانی استفاده  می شود که به گاز دسترسی نداشته و از هیتر نفتی در فضای تجاری مانند تعميرگاه، سوله ها، انبار و فضاهای صنعتی مانند کارگاه های توليدی، کارخانه های کوچک استفاده می شود. 

هیتر نفتی انرژی

بخاری کارگاهی گازسوز انرژی

سوخت مصرفی اين بخاری گاز مايع يا گاز شهری می باشد. حرارت ايجاد شده مشعل پس از برخورد با صفحات مانع چدنی مقاوم به حرارت از طريق بدنه مبدل حرارتی توسط فين های موجود روی بدنه بخاری به صورت 360 درجه به دليل مدور بودن بدنه به محيط اطراف منتقل می شود و از بخاری کارگاهی گازسوز در ساختمان های مسکونی و تجاری، رستوران، باشگاه ورزشی، بانک، مساجد و کارگاه ها  استفاده می شود.

بخاری کارگاهی انرژی

گارانتی و خدمات پس از فروش هیتر انرژی

هیترهای انرژی دارای 1 سال گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

انرژی

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های هیتر صنعتی کارگاهی انرژی ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر