هیتر صنعتی کارگاهی آذر تهویه

5 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش هیتر آذر تهویه و خرید آنلاین ،گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی هیتر آذر تهویه همراه با تصاویر در مدل گازسوز کانالی و چگالشی ، با استفاده از برنرهای استنلس استیل ، راندمان حرارتی بالا و سیستم کنترل درجه حرارت محفظه احتراق ، مجهز بودن به پیشرفته ترین تکنولوژی رو دنیا را مشاهده و بررسی نمایی...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش هیتر آذر تهویه و خرید آنلاین ،گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی هیتر آذر تهویه همراه با تصاویر در مدل گازسوز کانالی و چگالشی ، با استفاده از برنرهای استنلس استیل ، راندمان حرارتی بالا و سیستم کنترل درجه حرارت محفظه احتراق ، مجهز بودن به پیشرفته ترین تکنولوژی رو دنیا را مشاهده و بررسی نمایید.

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده هیتر آذر تهویه

هیتر صنعتی کارگاهی آذر تهویه وسیله ای گرمایشی می باشد که گرمای مورد نیاز برای فضاهای بزرگ را تامین می کند .گرمای تولید شده از هیتر ها با استفاده از فن به بیرون انتقال داده می شود و گرمایش آن 20 تا 30 برابر بخاری معمولی می باشد. از مزایای هیتر آذر تهویه می توان به استفاده از برنرهای استنلس استیل بجای برنرهای فولادی سنتی ، افزایش راندمان حرارتی بواسطه مجهز بودن به پیشرفته ترین تکنولوژی رو دنیا ، امکان نصب ترموستات اتاقی در محیط ، چهارچوب از جنس آلومینیومی ، دارای جرقه زن برقی ، سیستم کنترل درجه حرارت محفظه  احتراق و دمپرهای هوای خروجی قابل تنظیم اشاره نمود.

هیتر شرکت آذر تهویه فقط شامل هیتر گازسوز می باشد که در ادامه به آن می پردازیم

هیتر گازسوز آذر تهویه

هیتر گازسوز آذر تهویه به وسیله گاز طبیعی یا سایر گاز تولید حرارت را انجام می دهد و يکي از بهترين روش ها برای گرمايش محيط های صنعتی و تجاری می باشد .در هیتر گازسوز گرمای تولید شده از هیتر ها با استفاده از فن به بیرون انتقال داده می شود و به سرعت محیط را گرم می کند و قابلیت  جابه جایی را دارد  استفاده از هيتر گازی ایمنی بالایی دارد و باعث صرفه جويی در مصرف انرژی می شود.

هیتر اذر تهویه

گارانتی و خدمات پس از فروش هیتر آذر تهویه

هیترهای آذر تهویه دارای 2 سال گارانتی و 10سال خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

شرکت اذر تهویه

وب‌سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های هیتر آذر تهویه ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 5 از 5 مورد
  • 3f3e5c0bbb9dbd94710234fced182cdc.jpg
  • 50e0bdd5df48fd5c55367cecceb4c8e4.jpg
  • 061df5a697e98569ea935d71354f42b0.jpg
  • 4044c6fd9edeadfe415f70954bd2426b.jpg

فیلتر توسط :

سازنده