هیتر صنعتی کارگاهی آذر تهویه

6 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش هیتر آذر تهویه و خرید آنلاین ،گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی هیتر آذر تهویه همراه با تصاویر در مدل گازسوز کانالی و چگالشی ، با استفاده از برنرهای استنلس استیل ، راندمان حرارتی بالا و سیستم کنترل درجه حرارت محفظه احتراق ، مجهز بودن به پیشرفته ترین تکنولوژی رو دنیا را مشاهده و بررسی نمایی...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش هیتر آذر تهویه و خرید آنلاین ،گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی هیتر آذر تهویه همراه با تصاویر در مدل گازسوز کانالی و چگالشی ، با استفاده از برنرهای استنلس استیل ، راندمان حرارتی بالا و سیستم کنترل درجه حرارت محفظه احتراق ، مجهز بودن به پیشرفته ترین تکنولوژی رو دنیا را مشاهده و بررسی نمایید.

مشخصات خرید هوشمندانه هیتر آذر تهویه - AZARTAHVIEH

هیتر صنعتی کارگاهی وسیله ای گرمایشی می باشد که گرمای مورد نیاز برای فضاهای بزرگ را تآمین می کند. گرمای تولید شده از هیتر ها با استفاده از فن به بیرون انتقال داده می شود و گرمایش آن 20 تا 30 برابر بخاری معمولی می باشد. از مزایای هیتر آذر تهویه می توان به استفاده از برنرهای استنلس استیل بجای برنرهای فولادی سنتی، افزایش راندمان حرارتی بواسطه مجهز بودن به پیشرفته ترین تکنولوژی رو دنیا، امکان نصب ترموستات اتاقی در محیط، چهارچوب از جنس آلومینیوم، دارای جرقه زن برقی، سیستم کنترل درجه حرارت محفظه  احتراق و دمپرهای هوای خروجی قابل تنظیم اشاره نمود. شما با خرید هیتر آذرتهویه در روزهای سرد محیطی گرم خواهید داشت. تمامی این محصولات با گارانتی اصلی در وب سایت دماپویا موجود می باشد. در ادامه به خصوصیات هیتر گازسوز آذرتهویه همراه با تصویر آن پرداخته ایم.

هیتر گازسوز آذر تهویه

هیتر گازسوز آذر تهویه به وسیله گاز طبیعی یا سایر گاز تولید حرارت را انجام می دهد و يکي از بهترين روش ها برای گرمايش محيط های صنعتی و تجاری می باشد .در هیتر گازسوز گرمای تولید شده از هیتر ها با استفاده از فن به بیرون انتقال داده می شود و به سرعت محیط را گرم می کند و قابلیت  جابه جایی را دارد  استفاده از هيتر گازی ایمنی بالایی دارد و باعث صرفه جويی در مصرف انرژی می شود.

هیتر اذر تهویه

گارانتی و خدمات پس از فروش هیتر آذر تهویه

هیترهای آذر تهویه دارای 2 سال گارانتی و 10سال خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

شرکت اذر تهویه

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های هیتر صنعتی کارگاهی آذر تهویه ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 6 از 6 مورد

فیلتر توسط :

سازنده