منبع ذخیره پلاستیکی طبرستان

2 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش منبع ذخیره پلاستیکی مجتمع طبرستان و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی منبع ذخیره پلاستیکی مجتمع طبرستان همراه با تصاویر بصورت عمودی ، افقی در انواع مدل های قیفی ، مکعبی ، آسان رو ، زیرپله ، بیضی ، انبساط ، کلرزنی ،نیسانی و سپتیک و دارای نشان استاندارد ملی ایران را مشاهد...

با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش منبع ذخیره پلاستیکی مجتمع طبرستان و خرید آنلاین ، گارانتی اصلی این شرکت و بهترین قیمت نمایندگی منبع ذخیره پلاستیکی مجتمع طبرستان همراه با تصاویر بصورت عمودی ، افقی در انواع مدل های قیفی ، مکعبی ، آسان رو ، زیرپله ، بیضی ، انبساط ، کلرزنی ،نیسانی و سپتیک و دارای نشان استاندارد ملی ایران را مشاهده و بررسی نمایید .

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده منبع ذخیره پلاستیکی طبرستان

شرکت طبرستان در سال 1375 شمسی ، 1996 میلادی در شمال ایران تاسیس شد. این شرکت از سال 1377 فعالیت خود را آغاز نمود. منبع آب گرم و منبع ذخیره پلاستیکی شرکت طبرستان دارای نشان استاندارد ملی ایران می باشد. در سال 1395 با هدف کاهش هزینه های حمل و نقل ، شعبه اصفهان شرکت نیز تاسیس گردید و به بهره برداری رسید. طراحی ساخت منبع ذخیره این شرکت از مزایای این شرکت می باشد. دریافت لوح خادم صنعت در سال 1390 ، دریافت لوح کارفرمای برتر از سازمان تامین اجتماعی در سال 1390 ، دریافت لوح پیشکسوت نمونه صنعتی استان مازندران در سال 1392 ، دریافت گواهینامه استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2000 از افتخارات این شرکت می باشد. 

انواع منبع ذخیره پلاستیکی طبرستان شامل موارد زیر می باشد

منبع ذخیره پلاستیکی عمودی 

منبع ذخیره پلاستیکی عمودی از سری منبع ذخیره پلاستیکی شرکت طبرستان می باشد که شامل مدل های منبع ذخیره قیفی ، آسان رو ، انبساط ، کلر زنی و انواع سری 100 لیتری ، 200 لیتری ، 250 لیتری ، 300 لیتری می باشد. منبع این شرکت از جنس پلی اتیلن می باشد که از لحاظ وزن و قیمت به مراتب از مخازن استنلس استیل و فایبر گلاس پایین تر و بصرفه تر است. مخزن آسان رو در جاهایی نصب می شود که عرض محل کم باشد. از منبع ذخیره قیفی در صنایع شیمیایی و غذایی استفاده می شود و مزیت آن امکان تخلیه کامل مایع درون مخزن بدلیل قیف بودن مخزن می باشد. منبع انبساط در صنعت ساختمان استفاده می شود. مواد اولیه موجود در مخازن از آنها در برابر اشعه مخرب ماورای بنفش نور خورشید محافظت می کند. از مخزن ذخیره کلر زنی مناسب برای کلر زدن می باشد. این مخزن ها دارای فن می باشد. تمام منبع ذخیره ها ضد جلبک و انتی باکتریال می باشد.  

منبع ذخیره پلاستیکی عمودی

منبع ذخیره پلاستیکی افقی

منبع ذخیره پلاستیکی افقی نیز از سری منبع ذخیره پلاستیکی شرکت طبرستان می باشد که شامل مدل های مخزن زیرپله ای ، بیضی ، مکعبی ، نیسانی و سپتیک و انواع سری 100 لیتری ، 200 لیتری ، 500 لیتری ، 1000 لیتری ، 2000 لیتری می باشد. از مخزن زیر پله ای در رمپ ها و زیر راه پله ها استفاده می شود. منبع این شرکت از جنس پلی اتیلن می باشد که از لحاظ وزن و قیمت به مراتب از مخازن استنلس استیل و فایبر گلاس پایین تر و بصرفه تر است. از مخزن بیضی در مکان هایی استفاده می شود که ارتفاع آن کم است و قابل استفاده در صنایع غذایی می باشد. مخزن مکعبی نیز شبیه مخزن بیضی می باشد و در مکان هایی استفاده می شود که ارتفاع آن کم است. از مخزن نیسانی برای انتقال مایعات بر روی وسایل نقلیه استفاده می شود. از مخزن سپتیک برای تصفیه فاضلاب و پسماند ها استفاده می شود و این نوع مخزن ها مقاومت بالایی دارند و از ویژگی های این مخزن ها می توان به آب بندی کامل و عدم انتشار آلودگی اشاره کرد.

منبع افقی طبرستان

گارانتی و خدمات پس از فروش منبع ذخیره پلاستیکی طبرستان

شرکت مجتمع طبرستان ، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات طبرستان می باشد . منبع ذخیره پلاستیکی طبرستان دارای 36 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

مجتمع طبرستان

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های منبع ذخیره پلاستیکی طبرستان ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 2 از 2 مورد

فیلتر توسط :

سازنده