منبع تحت فشار زیلمت

7 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین منبع تحت فشار زیلمت با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر در دو مدل دیافراگمی و تیوپی را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به ظرفیت های 24 لیتری ، 50 لیتری ، 60 لیتری ، 80 لیتری ، 100 لیتری ، 500 لیتری و 1000 لیتری و فشار ...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین منبع تحت فشار زیلمت با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر در دو مدل دیافراگمی و تیوپی را به راحتی در وب سایت دماپویا با توجه به ظرفیت های 24 لیتری ، 50 لیتری ، 60 لیتری ، 80 لیتری ، 100 لیتری ، 500 لیتری و 1000 لیتری و فشار کاری 16 بار و 10 بار را مشاهده و بررسی نمایید . 

آنچه باید درباره انتخاب و خرید منبع تحت فشار زیلمت با گارانتی معتبر بدانیم 

شرکت Zilmet در سال 1955 میلادی ، 1333 شمسی توسط آقای Ugo Benettolo تاسیس شد. در سال 1965، این شرکت 160 کارمند داشت و آقای Benettolo تصمیم گرفت نام شرکت را به Zilmet dei F.lli Benettolo تغییر دهد و شرکت را به Padova ایتالیا انتقال دهد و در همان سال ها شروع به تولید منبع تحت فشار نمود. شرکت Zilmet در حال حاضر بیش از 8 میلیون محصول در سال تولید می کند و دارای کارخانه تولید به مساحت 150.000 متر مربع است .همچنین این شرکت دارای 500 نفر کارمند می باشد. Zilmet در حال حاضر دارای شعبات در ایتالیا، فرانسه، آلمان، انگلستان، ایالات متحده آمریکا و چین می باشد. این شرکت همیشه به پیشرفت شرکت اعتقاد دارد و بنابر این منابع و سرمایه گذاری های جدید را برای ایجاد شغل های طولانی مدت، توسعه فن آوری های نوآورانه برای بهبود کیفیت و انعطاف پذیری محصولات خود برای ارضای مشتریانمان اختصاص می دهد. 

منبع تحت فشار زیلمت شامل موارد زیر می باشد که در ادامه به آن می پردازیم

منبع تحت فشار تیوپی زیلمت 

منبع تحت فشار تیوپی زیلمت شامل ظرفیت هایی از جمله 50 لیتری ، 60 لیتری ، 80 لیتری ، 1000 لیتری و فشار کاری 16 بار می باشد. از ویژگی های این منبع تحت فشار می توان به کیفیت بالا در ساخت تیوپ داخلی ، بدنه از آلیاژ استیل کربن ، قابلیت نصب بصورت افقی در برخی مدلها ، تست شده تحت استاندارد اروپایی می توان اشاره کرد. 

منبع تحت فشار تیوپی زیلمت

منبع تحت فشار دیافراگمی زیلمت 

منبع تحت فشار دیافراگمی زیلمت شامل ظرفیت های 25 لیتری تا 1000 لیتری و فشاری کاری 10 بار می باشد. از ویژگی های منبع تحت فشار دیافراگمی زیلمت می توان به قابلیت خشک کار کردن به طور مطلوب ، قابل استفاده در ساخت پمپ های هوا برای فیلترها و مخزن های ماهی ، بهره وری بالای 97% ، قابلیت خود محرکی بالا ، قابلیت کار کردن با وجود ویسکوزیته ی بالا اشاره کرد. 

منبع تحت فشار زیلمت

گارانتی و خدمات پس از فروش منبع تحت فشار زیلمت 

منبع تحت فشار زیلمت دارای 12 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت می باشند.

گارانتی زیلمت

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های منبع تحت فشار زیلمت ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 7 از 7 مورد

فیلتر توسط :

سازنده