منبع آبگرم و منبع ذخیره دماپویا

42 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین منبع آب گرم و منبع ذخیره دماپویا با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر منبع آب گرم و منبع ذخیره سوخت عمودی و افقی ، منبع دوجداره ، منبع کویل دار و منبع انبساط باز و روش های محاسبه ظرفیت و ضخامت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید....

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین منبع آب گرم و منبع ذخیره دماپویا با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر منبع آب گرم و منبع ذخیره سوخت عمودی و افقی ، منبع دوجداره ، منبع کویل دار و منبع انبساط باز و روش های محاسبه ظرفیت و ضخامت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید. 

نکات مهم درباره خرید و انتخاب منبع آب گرم و منبع ذخیره دماپویا با گارانتی اصلی

یکی از تجهیزات اصلی برای گرم کردم آب مصرفی و بهداشتی به صورت غیرمستقیم در موتورخانه ها منبع ابگرم می باشد و انواع منبع آبگرم دماپویا با توجه به کارایی و کاربرد بصورت منبع دوجداره ، منبع کویل دار و منبع انبساط باز می باشد . معمولا برای ساخت منبع آبگرم از ورق فولادی آبکاری گالوانیزه و برای صنایع غذایی و دارویی از استیل استفاده می شود . منبع ذخیره سوخت دماپویا از کربن استیل جهت ساخت آن استفاده شده و برای ذخیره انواع سوخت های فسیلی و از منبع ذخیره آب دماپویا برای ذخیره انواع مایعات مانند آب آشامیدنی ، آبیاری کشاورزی ، مهار آتش ، دامپروری ، تولید مواد شیمیایی استفاده می شود . طبق استاندارد و جداول مهندسی دمای آب مصرفی ساختمان باید بین 50 تا 60 درجه سانتیگراد باشد و دمای کمتر آن باعث رشد باکتری های سبز رنگ می شود و منبع ذخیره سوخت و آب دما پویا طبق استانداردهای بین المللی تولید می شود .

منبع آب گرم و منبع ذخیره دما پویا در انواع مختلف زیر تولید می شود

منبع دوجداره دماپویا

منبع دو جداره

منبع کویل دار افقی دماپویا

منبع کویل دار افقی

منبع کویل دار ایستاده دماپویا

منبع کویل دار ایستاده

منبع انبساط باز دماپویا

منبع انبساط باز

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های منبع آبگرم و منبع ذخیره دماپویا ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 20 از 42 مورد

فیلتر توسط :

سازنده