منبع آبگرم و منبع ذخیره دماپویا

منبع آبگرم و منبع ذخیره دماپویا

42 محصول وجود دارد
نمایش 1 - 20 از 42 مورد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین منبع آب گرم و منبع ذخیره دماپویا با مشخصات فنی و قیمت مناسب مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر منبع آب گرم و منبع ذخیره سوخت عمودی و افقی ، منبع دوجداره ، منبع کویل دار و منبع انبساط باز و روش های محاسبه ظرفیت و ضخامت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا مشاهده و بررسی نمایید. 

مشخصات خرید هوشمندانه منبع آب گرم و منبع ذخیره دماپویا 

منبع آبگرم و منبع ذخیره دماپویا یکی از پرکاربردترین نوع مخازن در بازار بشمار می آید. یکی از اجرای مهم و اصلی موتورخانه ها منبع آبگرم و منبع ذخیره آن می باشد که حجم قابل توجهی از آب مصرفی و بهداشتی را ذخیره و در مواقع ضروری نظیر افت فشار و با قطعی آب، به چرخه ی ساختمان می رساند. گروه تولیدی دماپویا با بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی ها و به شیوه ای مدرن مخازنی با کارایی متنوع و در حجم های وسیعی تولید و ارائه می کند. جنس بکار رفته در این سری از محصولات از بهترین مواد ومتریال بوده که همین امر تاثیر بسزایی در کیفیت نهایی منبع دارا می باشد. این شرکت تولیدی به منظور ارائه خدمات بیشتر به مشتریان این محصولات را در مدل های متفاوت تولید و روانه بازار رقابت می کند. منبع آبگرم و منبع ذخیره دماپویا شامل مدل های دوجداره، کویل دار، منبع انبساط باز می شود. به طور معمول برای ساخت جداره ی این محصولات از ورق فولادی آبکاری گالوانیزه بهره می برند که به دلیل کیفیت بالای آلیاژ بکار رفته در بدنه می توان در زمینه های از قبیل دارویی و یا صنایع غذایی می توان استفاده نمود. یکی دیگر از نمونه های این سری از مخازن منبع ذخیره سوخت می باشد که جنس آن کربن استیل استفاده شده است، منبع ذخیره آب دماپویا برای نگهداری انواع مایعات مانند آب آشامیدنی، آبیاری کشاورزی، مهار آتش، دامپروری، تولید مواد شیمیایی استفاده می شود . طبق استاندارد و جداول مهندسی دمای آب مصرفی ساختمان باید بین 50 تا 60 درجه سانتیگراد باشد و دمای کمتر آن باعث رشد باکتری های سبز رنگ می شود، که مدل های تولیدی از منبع ذخیره سوخت و آب دما پویا طبق استانداردهای بین المللی طراحی و تولید شده که تمامی نکات در آن با بالاترین سطح رعایت شده است.

منبع دوجداره دماپویا

منبع دو جداره

منبع کویل دار افقی دماپویا

منبع کویل دار افقی

منبع کویل دار ایستاده دماپویا

منبع کویل دار ایستاده

منبع انبساط باز دماپویا

منبع انبساط باز

وب‌ سایت دماپویا این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که مدل های منبع آبگرم و منبع ذخیره دماپویا ارائه شده را با بهترين قيمت و بدون صرف وقت با ضمانت و گارانتی اصلی شرکت‌های معتبر عرضه می نماید همچنین برای فروش و عرضه محصولات به صورت اینترنتی با دریافت مجوز از وزارت صنعت ، معدن و تجارت به صورت کاملا قانونی و رسمی در جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند .

فیلتر توسط :

سازنده