منبع آب گرم و منبع ذخیره

50 محصول وجود دارد

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین هیتر صنعتی و کارگاهی با مشخصات فنی و قیمت مناسب  مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر منبع آب گرم و منبع ذخیره سوخت عمودی و افقی ، منبع دوجداره ، منبع کویل دار و منبع انبساط باز و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا در برندهای ترمو ، دماپویا مشاهده و ب...

با مطالعه مطالب زیر می توانید خرید آنلاین هیتر صنعتی و کارگاهی با مشخصات فنی و قیمت مناسب  مدل های مختلف و همچنین اطلاعات فروش ، تصاویر منبع آب گرم و منبع ذخیره سوخت عمودی و افقی ، منبع دوجداره ، منبع کویل دار و منبع انبساط باز و روش های محاسبه ظرفیت متناسب با محیط مورد نظر را به راحتی در وب سایت دماپویا در برندهای ترمو ، دماپویا مشاهده و بررسی نمایید. 

آنچه باید درباره انتخاب و خرید منبع آب گرم و منبع ذخیره با گارانتی معتبر بدانیم

یکی از روش ها برای گرم کردم آب به صورت غیر مستقیم در موتورخانه ها منبع آب گرم می باشد و منبع آب گرم ، آب گرم مورد نیاز ساختمان ها را تامین میکند که دارای ظرفیت های مختلف بسته به نیاز مشتری و طراحی های متفاوت ساخته میشوند منبع آبگرم شامل منبع دو جداره ، منبع کویل دار و منبع انبساط باز می باشد. منبع ذخیره سوخت که جنس آن از کربن استیل است جهت ذخیره انواع سوخت های فسیلی و از منبع ذخیره آب برای ذخیره انواع مایعات از قبیل آب آشامیدنی ، آبیاری کشاورزی ، مهار آتش ، دامپروری ، تولید مواد شیمیایی استفاده می شود . منبع ذخیره سوخت و آب مورد استفاده برای ساختمان ها ، برج ها ، هتل ها ،بیمارستانها ، دانشگاه ها و .... می باشد.

از انواع منبع آب گرم و منبع ذخیره می توان به موارد زیر اشاره کرد :

منبع دوجداره

منابع آب گرم به دو صورت مستقیم (آبگرمکن) و غیر مستقیم (موتورخانه ها) در تماس مستقیم با شعله قرار نمی گیرند. ظرفیت منبع دوجداره از 300 تا 2000 لیتری می باشد.که جنس منبع دوجداره معمولا آهن  گالوانیزه است. طرز کار منبع دوجداره این می باشد که منبع دوجداره از دو منبع استوانه ای ( بزرگ وکوچک ) تشکیل شده است. که استوانه بزرگ ،استوانه کوچک را پوشش می دهد . ابتدا آب سرد وارد منبع میشود و سپس آب گرم از دیگ وارد دو منبع میشود ، آب گرم از اطراف دو منبع گردش میکند و باعث گرم شدن آب سرد منبع دو جداره میشود که شامل برند منبع آب گرم ومنبع ذخیره دما پویا می باشد.

منبع دو جداره

منبع کویل دار افقی

در منبع کویل دار افقی بخار خروجی از دیگ ، آبگرم بهداشتی مورد نیاز برای مصرف را تامین می کند و مخزنی است جهت تامین آب گرم مصرفی که درجه حرارت آن معمولا در 50-60 درجه سانتی گراد است. آب سرد خارج لوله بوسیله همین بخار از دیگ ، درون لوله هایی از جنس مسی ، استیل در داخل کویل حرارتی گرم می شود . منبع کویل دار افقی از جنس ورق گالوانیزه گرم می باشد.

منبع کویل دار افقی

منبع کویل دار ایستاده 

درمنبع کویل دار ایستاده بخار خروجی ازدیگ ، آبگرم بهداشتی مورد نیاز برای مصرف را تامین میکند . آب سرد خارج لوله بوسیله همین بخار از دیگ ، درون لوله هایی از جنس مسی ، استیل در داخل کویل حرارتی گرم می شود. جنس منبع کویل دار ایستاده عموما از ورق گالوانیزه گرم می باشد.

منبع کویل دار ایستاده

منبع انبساط باز

منبع انبساط باز که از جنس ورق گالوانیزه بوده (بدلیل تماس با هوا ) با هوای آزاد در ارتباط بوده و موارد استفاده آن فقط در سیستم های آب گرم با فشار پایین می باشد (به دلیل اینکه فشار منابع انبساط باز در نقطه اتصال برابر فشار اتمسفر است) در منبع انبساط دو لوله رفت و برگشت درنظر میگیرند که از یخ زدگی آب در زمستان جلوگیری شود.

منبع انبساط باز

پنهان کن
بیشتر
نمایش 1 - 20 از 50 مورد

فیلتر توسط :